אם לא תושג רגיעה, משחקי ליגת העל יימשכו באילת

ORIZACKEN

Well-known member

בעקבות ההתארגנות של זרים רבים לעזוב את ישראל, במנהלת התכנסו והחליטו להמתין עד יום רביעי כדי לקבוע סופית אם לחזור לקיים משחקים באולמות הביתיים, או בבועה בעיר הדרומית​

דיברגנט חדש

Well-known member

בעקבות ההתארגנות של זרים רבים לעזוב את ישראל, במנהלת התכנסו והחליטו להמתין עד יום רביעי כדי לקבוע סופית אם לחזור לקיים משחקים באולמות הביתיים, או בבועה בעיר הדרומית​

תמונת מצב: ירושלים וראשל"צ בבעיה, שגרה במכבי ת"א

ההודעה על המעבר האפשרי לבועה באילת לא הרגיעה חלק מהזרים בליגת העל בכדורסל. האדומים ייאלצו להסתדר ללא ארבעה שחקנים, גודס יאבד את פארגו ומונרו וגם בבאר שבע מודאגים​

ORIZACKEN

Well-known member

תמונת מצב: ירושלים וראשל"צ בבעיה, שגרה במכבי ת"א

ההודעה על המעבר האפשרי לבועה באילת לא הרגיעה חלק מהזרים בליגת העל בכדורסל. האדומים ייאלצו להסתדר ללא ארבעה שחקנים, גודס יאבד את פארגו ומונרו וגם בבאר שבע מודאגים​

זה מראה שמכבי זו משפחה חמה .

ORIZACKEN

Well-known member
פארגו איכזב אותי.

אפשר להבין אותם זאת לא המלחמה שלהם יש להם משפחות עם ילדים, גם אני אם הייתי שחקן בארץ זרה שמפצצים אותה כול שעה הייתי שוקל ברצינות לעזוב זה מפחיד מאוד הטילים האלה אנשים נהרגים מזה.

דיברגנט חדש

Well-known member
אפשר להבין אותם זאת לא המלחמה שלהם יש להם משפחות עם ילדים, גם אני אם הייתי שחקן בארץ זרה שמפצצים אותה כול שעה הייתי שוקל ברצינות לעזוב זה מפחיד מאוד הטילים האלה אנשים נהרגים מזה.
אני נזכר בארל וויליאמס האגדי שהיה הזר היחיד שנשאר בתקופה שממש הארץ בערה, למרות שכבר היה מבוגר ושיחק בקבוצה בליגה נמוכה יותר.

דיברגנט חדש

Well-known member

אילת אאוט, ירושלים והצפון אין

הרצון של הדירקטוריון ומינהלת הליגה היה להטיס את כל הליגה לאילת על מנת לקיים שם מן "בועה" של שלושה משחקים ביום וכך לסיים בצורה המהירה ביותר את המשחקים שנותרו עד לסיום העונה. הבעיה היא שהזרים מתנגדים לטוס לאילת משתי סיבות, האחת היא הנסיעה באוטובוס משדה התעופה רמון עד לעיר אילת מחשש לאזעקות בדרך או התפרעויות בכבישים והשנייה היא שהמצב הביטחוני יחמיר ושדה התעופה ברמון ייסגר וכך הם לא יוכלו לחזור לארה"ב. בעיה נוספת שהתעוררה ביממה האחרונה היא שהישראלים לא רוצים לעזוב את משפחותיהם לבד במצב המורכב שנוצר. בעקבות כך תעלה שוב הצבעה בנושא, כשנכון לעכשיו הפתרון הנוסף הוא לקיים את המשחקים באולמות בצפון הארץ ובירושלים.

למעלה