אם לא הם אז....
משחק חדש

חחח כן..מאוד!! שיחקת אותה!!!!!

אני מתה שהם יחזרו... אבל מה לעשות שיש את אנג'לינה... ואם בראד לא היה נאמן לנישואים שלו והלך אחרי האישה הסקסית הראשונה שהוא פגש אז הוא לא שווה את ג'ניפר! מעניין מה היה קורה אם הוא לא היה מצלם את מר וגברת סמית....

MoYaL MaMi

New member
יאיייי מעיייןן

ברברה מורי בתפקיד לופיטה הקדושהההה זה יהיה טוב....!חח

DARK ANGFL

New member
עונה

אם לא דולסה בתפקיד רוברטה אז-כריסטינה אגילרה אם לא אנהי בתפקיד מיה אז-ג'סיקה סימפסון אם לא פונצ'ו בתפקיד מיגל אז-חואן אלפונסו אם לא כריסטיאן בתפקיד דייגו אז-מישל בראון אם לא מאיטה כלופיטה אז-לינדזי לוהאן אם לא אסטפניה כסלינה אז-בריטני אם לא קרלה כפילאר אז- אנג'לינה ג'ולי אם לא זוראידה כחוסה לוחן אז- אשלי סימפסון אם לא ג'ק כתומס אז-צ'אד מייקל מורי אם לא אדי כתיאו אז- מקס אולרצ'יק אם לא אנ'לינה כויקו אז- אם לא רודריגו כניקו אז- אם לא כריסטיאן כג'ובאני אז- אם לא טוני כגסטון אז-50 סנט אם לא אנריקה כלאון אז- אם לא חואן כפרנקו אז- אם לא נינל כאלמה אז- ואם לא פטריסיו כמדריאגה

חח רציתי להגיד שג'סיקה סימפסון

מתאימה לתפקיד של מיה חחחחחחחחחחחחחחחחחח נשבעת לך.... כי אמרו למעלה אשלי סימפסון אז רציתי לכתוב אם כבר ג'סיקה כי יש לה את הצפונבוניות הזאת טבעי.. אבל חשבתי שיצחקו עליי אז לא כתבתי לקחת לי את המילים מהפה!!

elena20

New member
חחח../images/Emo6.gif אם כבר בריטני

אז לתפקיד של מיה היא תהיה פשוט מושלמת!

סוכריה16

New member
עונהנהנהנהנה

אם לא דולסה בתפקיד רוברטה אז- מממ.. פרננדה מיש מצב לאהבה אנהי בתפקיד מיה אז- הילארי דאף המושלמת אם לא פונצ'ו בתפקיד מיגל אז- מיגל מתשוקות מושלמי אם לא כריסטיאן בתפקיד דייגו אז- צ'אד מייקל מורי אם לא מאיטה כלופיטה אז- סלסטה סיד אם לא אסטפניה כסלינה אז- השמנה של יש מצב לאהבה..אם מישוו זוכר אם לא קרלה כפילאר אז- ממ... שרלין מ 406 אם לא זוראידה כחוסה לוחן אז- חימנה אקארדי
אם לא ג'ק כתומס אז- תומס מהיפים והמאמיצים.. חח אם לא אדי כתיאו אז- מקס מאם חורגת.. ררר אם לא אנ'לינה כויקו אז- פאולינה מיש מצב לאהבה אם לא רודריגו כניקו אז- ממ.. זה עם הצהוב בתמונתי אם לא כריסטיאן כג'ובאני אז- אז אלבריחה מ 406 אם לא טוני כגסטון אז- עמנואל אורטגה.. רררר אם לא אנריקה כלאון אז- אבא של גבי מ 406 אם לא חואן כפרנקו אז- רוקי מבובה פראית חיחי אם לא נינל כאלמה אז- נטליה מכנגד כל הסיכויים ואם לא פטריסיו כמדריאגה אז- חואן קרלוס דומינגס מיש מצב לאהבה

osh360

New member
יאא איך אהבתי אותו

איך קוראים לו?חואן קרלוס..ובמציאות?!

סוכריה16

New member
המיה..

לפי דעתי היא הכי מתאימה להיות מיה מבחינה חיצונית. אם זה היה גם שיער חום והכל הייתי שמה את סלסטה סיד או חימנה אקארדי

סוכריה16

New member
והמיגל שלייי

רק הוא עוד איכשהו תואם לרמתו של פונצ'ו.. מבחינת הכל : יופי, אופי.. משחק.. כפרעליוו!! הוא המיגל שלי.. והמיגל של תשוקות חחח

elena20

New member
אהאהאהאהאהאהאה../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

הואמשחק גם בעקרות בית נואשות והוא הבן אדם הכי מושלם שראיתי כאילו באמת הוא יפה שלא ניתן לתאר

סוכריה16

New member
../images/Emo45.gif

אין אי אפשר לתאר את יופיו. אני גם אוהבת אותו מזה שנים. חחח באיזה שעה זה עקרות בית נואשות?

למעלה