אם יורשה לי - שרשור שווויץ מרץ

מעיןבר

New member
אסיים בעינתי

זו שכששואלים "מי מפלצת?" יודעת לענות אני
. מלאך חבלה אמיתית שלא מפסיקה לשיר ולזמר ימים שלמים
.

אפרסקה

New member
מפלצת ../images/Emo6.gif

כזו מתוקה, מזכירה לי נורא איזו תמונה של ענבר מהגיל הזה עם התלתלים והפינוק.

והנה האפרוחים שלי:

יונתן כבר בן שבע וחצי, גדול ובוגר ונבון ומפתיע אותנו כל הזמן בידע שלו ובהבנה המעמיקה שלו. הכל פתאום נורא פשוט איתו, נורא ברור ונורא מובן. גם כשקשה הוא מתגבר יפה, מבין מה הבעיה ופותר אותה מהשורש. תענוג. תמרה בת חמש וחצי (כמעט), מתכוננת ברצינות לכתה א', אם כי חבל לה לוותר על מעמדה הנכבד בגן. היא מתוקה ומצחיקה וחכמה ואני כבר כל כך מחכה שתגדל קצת ונוכל שתינו לצאת להתהולל
כבר עכשיו אנחנו עושות לנו "יום בנות" מתי שמתאפשר, ושתינו אוהבות מאוד את הימים שלנו

אפרסקה

New member
יונתן כבר בן 7.5? איזה גדול הוא...

הוא גם נראה "גבר" לגמרי בתלבושת הזו, והתמונה ממיסה. תמרה מזכירה לי את ענבר בגינוניה, מדמיינת לי את שתיכן מתהוללות בעיר...נחת.

אוהד המקסים שלי../images/Emo23.gif

ילד גדול ובוגר. משוגע על האחים שלו! הוא כל כך השתנה מאז שהם נולדו. התבגר, רוצה לגדול ובכלל הוא כזה חבר אמיתי שלי
. אני כל כך אוהבת ומתמוגגת מהשיחות המשותפות שלנו. הוא ברברן גדול... אבל ברגע שגם לי יש זמן וסבלנות אני כל כך נהנית מהשיחה הקולחת שלנו.

../images/Emo23.gifרונן ולירי../images/Emo23.gif

והסיבה שבגללה כל כך חיכיתי שתהיה לי בת... הנה שמלה ראשונה (ובהחלט לא אחרונה...
) לכבוד ערב פסח. התאומים הקסומים האלה מחממים את לבי כל יום וכל דקה ואפילו שהם איתי פה אני מתגעגעת אליהם. ילדים כאלה מקסימים וטובים, חלום שלי שהתגשם
.

אפרסקה

New member
או...ברכות על השמלה!!

איזה מגונדרים שני אלה...ממש חתיכים. הייתי בטוחה שתהיה בתמונה שמלה ורודה בצבע מסטיק בזוקה... חמסה עליהם, מותק.

דווקא אני מאוד אוהבת לקנות לה בעוד צבעים

לאו דווקא ורוד. יש לה כבר כמה וכמה שמלות ואוברולים מתוקים ואני רק צריכה לחפש אירועים להלביש אותה אליהם... חחח

אפרסקה

New member
ברברן גדול בערך כמו כלתו...../images/Emo3.gif

איך זה שהחג עבר ובסוף לא עשינו את הפיקניק שלנו? טוב, הקיץ בפתח ויהיו עוד הזדמנויות רבות להפגיש את שניהם הברברנים שיברברו להם ביחד..

וואו! איזה שלושה מקסימים!

את אוהד אני כבר מכירה, אבל את רונן ולירי ראיתי רק במצב עוברי בתוך הבטן שלהם ומדהים לראות איזה צמד יפיפה יצא משם.

matyc

New member
מצטרפת גם לשירשור

הנה הבנות שלי בנות 4 חודשים

למעלה