אם המפגש בירושליים אני באה!

m666s

New member
אם המפגש בירושליים אני באה! ../images/Emo124.gif

מי מארגן את העניין?

m666s

New member
../images/Emo160.gifלניו-יורק אני באה רק אם

אתה מממן לי כרטיס טיסה שתי כיוונים במחלקה ראשונה!

[פרח| יש!

אם את ככה מאיימת, אני מוכנה לארגן. מי שרוצה לבוא שישתרשר כאן או במסר בכדי שאוכל לדעת למי להעביר פרטים על המקום, השעה וגו'. >ספל חמאה רואה לבן בעינים (אבל הוא לא נתפס, המנייאק)<

m666s

New member
../images/Emo26.gifמי רוצה לבוא לירושלים?../images/Emo36.gif

אף פעם עוד לא הייתי במפגש אז אין לי מושג איך זה מתארגן! מי שרוצה מפגש בירושלים לרגל שיחרורי מהמעצר מוזמן לשרשר התגמול הוא שתיזכו סופסוף לראות אותי!

../images/Emo26.gifמי רוצה לבוא לתל אביב?../images/Emo36.gif

לא פייר.. מה זו ההברזה הגדולה? אחרי החודשים בבית, את יכולה להרשות לעצמך גם נסיעה תל אביבה לטיש המרכזי, כולנו מחכים סוף סוף לראות אותך.

m666s

New member
אם לתל אביב אז רק שבוע הבא!

היום בבוקר ניתפס לי הצאוור ונהיה לי דלקת בעיין בקיצ' כל הצרות האלה קמו איתי בבוקר ביחד ואם עד יום חמישי זה לא עובר, לא אוכל להגיע לתל אביב! אז אני באמת חושבת למתוח אתכם עוד שבוע..

avidadon

New member
כן כן... נא הכירו: מאגר התירוצים של

m666s. זאת הפעם האחרונה שאת משתמטת ומשתמשת בתירוצים דלוחים כגון אלו. בפעם הבאה, ינקטו נגדך צעדים משמעותיים ומפלצתיים, לא נהסס להשתמש גם בצבא עיראק כדי להחזירך למוטב.

../images/Emo36.gifמי רוצה לבוא לניו-יורק ? |שמא

מומלץ בחום שוה כל דולר-פרוטה מי שרוצה ? שיתקשר לצוות הניו-יורק בן הרב הנחה לחרדים

rigoletto111

New member
אני אבוא לטיש בירושלים

בטח יש גם כאלו שלא רוצים לגלות את מקום מגוריהם, ואוכל לפנות אליהם בפרטי.... או שפשוט הם יפנו אלי!!

מחופש

New member
יותר מקורי

רעיון יותר מקורי זה לבקש מישהו שנוסע במילא מירושלים שיצרף אותך כי יש הרבה סיבות לאי קיום האסיפה בירושלים את מצפה להפגנות בחוץ הרי הם כמו נמלים מגיעים לכל מקום לפחות שהטיש יתנהל בשקט ביי

rigoletto111

New member
מפיתום

נעביר את מיקום הטיש במסרים פרטיים לחברי פורום מוכרים בלבד, ואף אחד לא יפגין. נ.ב. נראה לך שמישהו ישלח חרדים למגרש הרוסים או לאזורי בילוי אחרים? give me a brake...0 והגיע הזמן גם להירגע ממשחקי החסמב"ה, ולא לפחד מכל חרדי שאתם רואים.

ברוריה2

New member
היו מספיק טישים בירושלים וכולם עברו

בשקט ובנעימים. זה הפסיק מחוסר מוטיבציה וענין (מודה גם באשמה..)

למעלה