אם אני עושה סריקה 2 אופן פרטי

אם אני עושה סריקה 2 אופן פרטי

(אני בקופ"ח) מכבי ולא דרך הקופה האם יש איזה שהוא החזר ? הבנתי שמכבי "מנייאקים" סליחה על הביטוי בנושא

אם קיבלת החזר על הסקירה הראשונה

לא תקבלי על השניה
אם לא קיבלת - תקבלי. כלומר: במכבי מחזירים החזר סימלי (270 שח) רק על סקירה פרטית אחת.

כרמיון

New member
ואיזה סקירה יותר יקרה בדרך כלל?

או שהראשונה והשניה עולות בעיקרון אותו הדבר?

ARCH 2

New member
בדר"כ הראשונה יקרה יותר

אני שילמתי על הראשונה 2000 ש"ח ועל השניה 1000 ש"ח.

כרמיון

New member
אה! תודה, זה חשוב

לפי זה אני אחליט איזה סקירה לקחת דרך "כללית מושלם" ועל איזה סקירה לשלם פרטי (הבנתי שמקבלים החזר רק על אחת משתי הסקירות).

mayabye

New member
סקירות כללית מושלם

בכללית מושלם אפשר לקבל את הסקירה הראשונה לפחות (יכול להיות שגם השנייה) במכונים פרטיים איתם יש הסכם ולשלם בסה"כ 110 ש"ח, אני למשל עשיתי סקירה כזאת במרכז לבריאות האשה ברמת אביב אצל ד"ר וקסמן שמומלץ פה בפורום בחום, בעלות כזאת. כדאי להתקשר לכללית call ולברר איפה יש להם הסכמים כי מנסיון חסכנו כמה מאות אם לא אלפי שקלים בהריון הזה בזכות הדברים שניתנו לנו מכללית מושלם. כדאי לברר. והריון נפלא.

כרמיון

New member
אני עושה אצלו את השקיפות ../images/Emo13.gif

יש לי תור לשקיפות עורפית אצל ד"ר וקסמן בעוד שבועיים, והחלטתי לעשות אותה אצלו בעקבות ההמלצות שלך ושל אחרות בפורום, רק שתדעי
אם אני ארגיש אחרי השקיפות שאני באמת מרוצה ממנו ומהמקום, אני בטח אקבע שם גם את הסקירה המוקדמת. והריון נפלא גם לך

ARCH 2

New member
לא מקבלים החזר

אפשר לנסות לרשום יעוץ על הקבלה ועל זה כן מקבלים החזר.

ashlaya

New member
שאלה על קבלת יעוץ

נאמר לי שצריך להיות כתוב בתואר הרופא מ.ר.מ במקום מ.ר כולל מספר רשיון מה ההבדל? מי יודע מי מהרופאים באזור מרכז שרון בעל תואר כזה? למשל מכירות את ד"ר רוזן מה איתו?

ARCH 2

New member
לא יודעת מה ההבדל ביניהם, אבל

היעוץ חייב להנתן ע"י רופא שהוא מנהל מחלקה או סגן מנהל מחלקה. רופא "רגיל" לא "תופס".

cookie1

New member
בנושא יעוץ

יש למכבי רשימה מפורטת אשר רק הרופאים המופיעים בה יכולים לתת קבלת יעוץ שעליה תהיי זכאית להחזר. ד"ר רוזן אינו כלול ברשימה זו כרגע. חשוב לבדוק את הרשימות פעם בכמה חדשים מפני שהן מתעדכנות

pandy

New member
במכבי - לפי מה שכתוב באתר שלהם

מקבלים החזר על סקירת מערכות אחת במשך ההריון השתתפות של 50% מההוצאות ועד לתקרה של 287 ש"ח על ייעוץ עם רופא מרשימת היועצים החזר של עד 80% מההוצאה בפועל ועד לתקרה של 531 ש"ח להתייעצות (3 פעמים בשנת חברות)

מיטל1273

New member
אני קבלתי החזר

אמנם אני ב"מאוחדת", אבל תנסי אם על הראשונה לא קבלת החזר.

למעלה