אם אני מבינה נכון

אם אני מבינה נכון

מה שלא קורה בד``כ ;-)) לפחות לחצינו יש מחר מבחנים משמעותיים, ואנחנו הולכים ללמוד???? לאאאאאאאאאא אנחנו פה!!! <נו בכדי ללמוד אני חייבת את המחשב, ואז בסופו של דבר אני מוצאת את עצמי פה......, בשילוב עם הדפסת חומר....> בהצלחה לכולם ובתפילה לגאולה וונדר

מני*

New member
וונדר

בהצלחה רבה במבחנים רק תזכירי לי מה זה מבחנים:))))))

תודה רבה לך מני....

תזרה מלח על הפצעים גם אני שאלתי מה זה מבחנים את כל מי שהיה סביבי כשסיימתי תיכון, ועכשיו אני נזכרת בזה ובגדול.... אז מבחן זה ההמצאה הדבילית ההיא שבאה לגרום לתלמיד לשנן חומר בע``פ בלי להבין על מנת להקיא אותו במבחן בלי לעשות שום הפנמה וללא שום תועלת.... על מנת לקבל בסוף ציון שלא משקף ידע!!! וכמובן שמחרתיים אחרי המבחן אני לא אזכור כלום..... <נכון לא כל המחנים כאלו אבל רובם.....> בתקווה לשינויי רציני במערכת משרד החינוך <אולי כשאני אגיע לשם ישתנו דברים .... ;-) > ולגאולה וונדר

מני*

New member
למה לזרות?

למה את אומרת שאני זורה מלח על הפצעים? מבחניתי באמת שאני כבר הרבה שנים משהו כמו 15 שנה אולי לא יודע מה זה מבחנים, אבל כפי שאני רואה אצל הבן שלי הגדול אייך הוא לומד למבחן, אז אני מנסה להיזכר בימים הטובים שלי. לפחות יש מה שמעסיק אותו ולא מבלבל את המוח (רק שהוא לא יכנס לכאן ויראה מה כתבתי עליו:))) אין סיכוי אז שוב מאחל לך בהצלחה רבה ומופלגה וכדי שהשאר לא יגידו למה לי לא מגיעה ברכת הצלחה? אז באמת שלכוווולם יהיה בהצלחה בכל המבחנים.

למעלה