אם אני כבר כאן .. .

miok

New member
אם אני כבר כאן .. .

שאלה על עכברים. מסיבות שלא ממש תלויות בי, אני כבר שבועיים על חלונות של הגינגי הממושקף. שמתי לב שהעכבר עובד יותר חלק. זה לא משהוא שקשור למהירות אלה בחלונות העכבר עובד מהרגע הראשון שנוגעים בו ורגיש לכל תנועה בעוד שבלינוקס תזוזות קטנות מדי או איטיות מדי לא מזיזות את העכבר כאילו שהוא תקוע או תחושה של עכבר עם גולה שלא זזה .. מדובר בעכבר אופטי BTC אם משהו יוכל להאיר את תשומת ליבי אני אשמח לשמוע. טל

זאינאל

New member
נשמע מוזר

איזה דרייבר אתה משתמש ב-X ? אני אישית לא קונה מוצרים של BTC כי מצאתי שהם גרועים ולא אמינים.

miok

New member
אני לא יודע איזה דרייבר

ואתה די צודק, BTC הם חרא אני לא קניתי את העכבר הזה, קיבלתי אותו .. עכבר אופטי שמביא לך את הסעיף דיי מהר. אמנם הוא עובד יותר חלק על הווינדווס אבל הוא מאוד לא נוח ויש לו עוד שני כפתורים שמדמים מעבר אחורה וקדימה בבראוזר ואם אתה רוצה או לא, אתה לוחץ עליהם וזה ממש מעצבן.

miok

New member
אני יעשה את זה ש ..

שאני יפתח מחדש את הלינוקס. אני עדיין לא הצלחתי להתחבר עם הלינוקס שלי לאינטרנט דרך הכבלים. שמתילב שבזמן השידרוג ממנדריק 9.1 ל 9.2 השתבשו הרבה דברים כמו כל מני תוכנות שהיו מותקנות ונעלמו. אולי זה גרם לי לכמה נזקים ואי סדרים ביכולת להתחבר. לכן, אני יגבה את מה שצריך ויתקין את מנדריק 9.2 מחדש ואז נראה

zagzagzag

New member
ניסית man xset ?

וליתר דיוק, לקרוא על הפרמטרים של
xset m​
ב-man הזה

zagzagzag

New member
ואם יש לך KDE

אפשר להגיע להגדרות האלה דרך kcontrol (ב-peripherals -> mouse אם אני זוכר נכון)

miok

New member
ניסיתי שם, זה לא ממש הלך.

הבעיה היא שבלינוקס, אם אני מזיז את העכבר ממש לאט אז הסמן על המסך לא זז. לעומת זאת, בחלונות כל תזוזה, ולו הקטנה ביותר מקבלת פידבק על המסך ולא ניתן להזיז את העכבר בלי לראות תזוזה של הסמן. לדעתי יש כאן עניין של כמות הדגימה של העכבר. יש אפשרות לשנות את זה?

למעלה