אל תפספסו את הפרק האחרון של ארסטד!

hen chen

New member
לעולם לא!

אני אוטם את הבית שלי, מנתק את הטלפונים, נכנס לשירותים לפני, מסדר כריות, שמיכה, מזגן, שתייה אם אני אהיה פתאום צמא. זה הפרק האחרון!!! אני בחיים שלי לא התרגשתי יותר מפרק מסוים ממה שאני עכשיו! אומרים שזה הפרק הכי טוב שיש! ואני יודע שאני אבכה אחרי זה למשך שעות... ימים... חודשים.... אנשים דירגו את הפרק בתור הפרק הכי מצחיק של ארסטד שיש ותיארו אותו כ- "הפרק הכי טוב שהיה אי פעם בכל תוכנית שיש" וגם "קורע מצחוק באופן אורגזמי".... דרך אגב, אומרים שלמרות שאין סיכוי לעוד עונה, יש סיכוי סביר ל... סרט!

snier1991

New member
רק ההשואה מבישה

המשרד האמריקאית היא אחת הסדרות המוערכות יתר על המידה במיוחד(וגם משפחה בהפרעה אבל היא לפחות טובה מאד)

גלׁ

New member
המשרד האמריקאי?

סדרה כל כך סתמית. סטיב קארל בלתי נסבל. אין מקום בכלל להשוות (למרות שבטח המשרד תיקח את האמי)

hen chen

New member
פרק מדהים! אווו....

"זה היה ארסטד דוולופמנט"... הרג אותי המשפט הזה... כל כך מרגש... להפתעתי לא בכיתי. אבל אני מרגיש שבזה הרגע נגמר עידן בשבילי. אני באמת לא מאמין שתהיה עוד סדרה שתגיע לקצות ציפורני הרגליים של ארסטד עד סוף חיי... זה אפשרי, אבל זה יהיה קשה. הפרק היה מאוד שונה ממה שחשבתי שיהיה- היו פחות בדיחות מילוליות ובעיקר הקבלות, איזכורים וסגירת מעגל ענקי של כל 52 הפרקים שקדמו. זה היה מדהים. סיטוואל חזר... הכלב ים חזר... אניונג (!!!) חזר, עם בדיחה קורעת מצחוק ששמו האמיתי זה "הלו" (גאוני!)... פשוט פרק מדהים, וכמובן, כמו כל פרק, אני אצטרך לצפות בו כמה פעמים כדי לתפוס את כל הבדיחות... יש דברים קטנים ונהדרים לתפוס- לדוגמה: כאשר טוביאס משעין את הסנטר על היד שלו, הוא עושה את זה בדיוק כמו ג'ורג' מייקל בתמונה ברקע... כל ההקבלה לפיילוט פשוט הדהימה אותי, למרות שלא צפיתי את חזרתה של "אן"... (הידועה גם כ: "אן-הוג", "יאם", "פלאנט", "פליין", "אג", "אנבל" וכמובן "היא???") מי שאומר שארסטד היא לא הכי מדהימה, ואפילו אם אומר שהיא רק טובה פלוס... זו פשוט טעות, לא אכפת לי. אם מישהו היה אומר לי שהוא לא אוהב קונאן למרות שאני מת עליו, אני אגיד- "על טעם ועל ריח אין להתווכח"... אבל אם מישהו יגיד לי שהוא לא אוהב את ארסטד אני פשוט אגיד לו- "לא, אתה טועה בגדול"... כי זה פשוט ברמה של חוק טבע. זה גדול יותר מכל תוכנית ששודרה אי פעם. לא סתם קונאן אמר בתוכנית שלו שזו התוכנית הכי מצחיקה שהוא ראה אי- פעם. גם אני חשבתי לפני הרבה זמן שהתוכנית סתם טובה... אבל אז מישהו הראה לי עד כמה אין לי מושג. אתם יודעים שיש עדיין בדיחות שאף אחד לא גילה? אתם יודעים שאנשים חוקרים את הפרקים כדי לגלות עוד בדיחות? זה מטורף! איזו עוד תוכנית תביא משפטים כמו "THE BOB LABLAW LAW BLOG"? או משחק מילים כמו "loose ceal", או משפטים (שסוף סוף הבנתי) כמו- "even if it means me taking a chubby, I will suck it up" ומשפט כמו זה בחתימה שלי? דברים גאוניים שאי אפשר למצוא באף תוכנית אחרת... "המשרד" היא תוכנית לא רעה. בהתחלה שנאתי אותה... אבל צריך קצת זמן להיכנס לזה... אני עדיין לא מבין איך אנשים דירגו אותה כל כך גבוה- אבל במקום לשפוט אני טוען שזה בגלל שאנחנו לא חיים בתרבות אמריקאית. אני בטוח שיש מיליון בדיחות שאנחנו מפספסים בכל פרק. היה משפט אחד שקרע אותי- "אנחנו נחלק לכם מדליות שעשיתי ממהדקים ומכסי יוגורט, יש לנו זהב, כסף וכחול- שזה במקום ארד- וזה גם הצד האחורי של הזהב- אז בלי להפוך!" ודבר אחרון, שאנשים מזכירים הרבה, אבל אני חייב להגיד- מי לעזאזל מתרגם את התוכניות??? קופים??? כי הם היו עושים עבודה יותר טובה. בפרק של ארסטד, אני יודע שאי אפשר לתרגם את זה, אבל כאשר טוביאס פותח את פיו להגיד "hot sea-" ... הוא ממש לא מתכוון להגיד "כלבי-ים".... (מפגרים)... ובפרק 11, שוב, למרות שאי אפשר לתרגם את השיחה הגאונית והקורעת של מייקל בטלפון- להפוך את זה ל"צורה מטאפורית" פשוט הורס הכול. עדיף לא להשים תירגום בקטעים האלה וזהו, כי זה הרס לי את הבדיחה בפעם הראשונה. ובפרק של ה"דיילי שואו", כתב בריטי פתח פינה חדשה של סקרים שנקראת "poll smoking" כי מישהו מאחורי הקלעים אמר לו שזה ביטוי אמריקאי נפוץ. אז כמובן הקהל צחק והמתרגים חשבו שזה מצחיק בגלל שזה נשמע כמו "pot smoking" והם רשמו בסוגריים (נשמע כמו מריחואנה)... ברגע זה צעקתי אל המסך- מי מתרגם את הדברים האלה????

Aviad1987

New member
../images/Emo7.gif

הפרק נמצא לי על היס מקס, אני לא יודע למה אני מחכה. אולי אני סתם מנסה לדחות את הקץ. כל שרשרת הפרקים האחרונה, ובכלל כל העונה הזאת, הייתה מבריקה לחלוטין ולדעתי התעלתה על כל הגאונות של שתי העונות הקודמות.. וזה היה אמור להיות מאוד קשה. טוב, נראה לי שבשעה הזויה זו אני הולך להיפרד ממשפחת בלות'. כנראה לתמיד?

hen chen

New member
אני יודע...

אני מרגיש את הכאב שלך- למרות שרוב המעריצים שאני דיברתי איתם אמרו שהעונה הראשונה היא הכי טובה. אני שוב אטען שזה בגלל התרבות האמריקאית... ואני לא סתם מבלשט פה... תתעודד! אני הרגשתי שאני לא יכול לפספס את הפרק בשידור הראשון אפילו בשביל העולם כולו! לטלפונים יש נטייה לא לצלצל בחצי שעה הזו... מצד שני, אולי כולם רואים רוקדים עם כוכבים... (מה שדרך אגב היו שני אזכורים בארסטד- "מחליקים עם כוכבים", תוכנית מאוד דומה כמובן). כככככככככללללללללללל המעריצים ששמעתי, כולל אני, אומרים שזה פשוט סיום מושלם לסדרה מושלמת. אנשים אמרו שהם לא היו יכולים לדמיין סיום יותר טוב ומתאים. פשוט מדהים. והעניין הוא- רוץ ותקנה את שלושת ערכות ה DVD כדי לרומם את רוחך! (השלישי יוצא באוגוסט) זה מה שאני הולך לעשות! יש לנו כמעט 20 שעות של גאונות צרופה! לא כולל סצינות שנמחקו! העניין מדהים הוא שללא ספק- "ארסטד דוולופמנט" היא הסדרה שהכי משתלם לקנות ב DVD ! זו התוכנית היחידה שאפשר להבין בה בדיחה רק אחרי עשרים צפיות. פשוט תצפה בהם שוב ושוב ותראה רמזים גאוניים לפרטים שיתגלו רק 29 פרקים אחרי זה. לדוגמה: בפרק "הפרק שבו מייקל עוזב" (פרק 1 עונה 2) מגלים שלינדזי עשתה ניתוח אף. בפרק "קשרי משפחה" (עונה 3 פרק 11): היא מתבוננת בתמונה של נלי ואומרת- "תיראו את המקור על האחת הזאת", בעצם לא יודעת שזו היא עצמה לפני שעשתה את ניתוח האף. ויש עוד תגלית מדהימה שמעריץ אחד שם לב אליה: רק בפרק האחרון מגלים את הסוד של אניונג, למרות שלרגע קצר מאוד מגלים את זה בלי הסבר ב"מר.פ' ". הוא הופיע בתוכנית מפרק 14 בעונה ה-1 עד פרק 6 בעונה ה- 2. זה הפרק שבו לוסיל שלחה את אניונג לאקדמיית מילפורד רק כדי ללמד אותו לקח על משהו שהיא לא זוכרת. בתחילת אותו פרק- מייקל מחזיר את דוכן הבננה למקומו על ידי המנוף של החברה לאחר שהושחת, נזרק למים וקשקשו עליו בגרפיטי. אם תסתכל על הגרפיטי תראה: "אני אתפוס אתכם משפחת בלות'! - הלו". (הא! מסתבר שאניונג נקם בהם קצת לפני) תגידו לי שזה לא מדהים! רמז קטנטן וסמוי לגילוי שבא 25 פרקים אחרי זה!!!! ואם אחרי הפרק הזה תרגיש כמוני כמו רעב ענקי לעוד פרקים, מבין עכשיו שצריך להתפשר על תוכניות קצת פחות גאוניות, תזכור שיכול להיות שיהיה סרט! כבר הזכרתי את זה, ואז בסוף הפרק רון האוורד בכבודו ובעצמו רמז על זה במפורש!!! קרע אותי!!! it was arrested development

jess r

New member
אתה גורם לי להרגיש סתומה

איך לעזאזל אתם שמים לב לכל זה? אני מפספסת 90% מהבדיחות! איפה ומתי יהיה אפשר לקנות את כל העונות בדי.וי.די?

hen chen

New member
אל תרגישי! זה מה שנפלא בתוכנית

וזה מה שלא נמצא באף תוכנית אחרת על פני היקום הזה! אני שאלתי אותו דבר לגבי הDVD ומישהי נתנה פה את האתר של האוזן השלישית ולייזר קלאב. אני אקנה משם, רק צריך להעיר שאין תרגום לעברית (הכי טוב, לא הורס את כל הבדיחות). זה מיובא מארצות הברית או מאירופה. עכשיו, אני לא יכול להתחיל להסביר לך כמה העניין הזה גרם לי להתאהב בתוכנית. בכל רגע שעובר אני מבין עוד ועוד בדיחות. אלפי מעריצים שראו את כל הפרקים 20 פעם (ללא הגזמה בכלל) יודו שהם בטוחים שיש עדיין בדיחות שאף אחד לא גילה. אני ממליץ לכל מי שרוצה להתמסר לתוכנית פשוט גאונית יותר מכל דבר שכדור הארץ הזה ראה- לראות את כל הפרקים של AD הרבה פעמים. אתם תופתעו ותודהמו- תאמינו לי. אני לא יכול להתחיל להסביר את הרצון שלי לפתוח פורום או קומונה רק לתוכנית הזו- רק כדי לשתף תגליות. בינתיים אני ממליץ להיכנס לאתר ה- OP כל המעריצים חולקים שם את הגילויים שלהם. זה ממש מדהים. רק תבקשי ואני יכול לפרט אלפי בדיחות (שוב, ללא הגזמה בכלל) שהבנתי רק אחרי הצפייה העשירית... וכך גם צופים אמריקאים.... רק בפרק הזה היו התייחסויות דקות כל כך חכמות: 1. אחרי שלוש עונות הסדרה סוף סוף הודתה שלאף אחד אין מושג איפה ג'וב גר!!! 2. ספינתו של ג'וב נקראה THE C- WORD שזה התייחסות גאונית לבדיחה בפרק 2 בעונה השנייה ("הפרק בו הם בונים בית")- לספינה קוראים למען האמת THE SEAWARD וג'וב רצה לקנות אותה באותו פרק- אבל אז מייקל אומר לו- תיפטר מה seaward ... לזה עונה לוסיל שהיתה בחדר: "אני אצא כשאני מוכנה". מי שלא הבין את הבדיחה- לוסיל חשבה שהם מתייחסים אליה כי "the seaward" נשמע כמו "the c- ward" .... מי שלא יודע מה זו המילה הגסה שהיא מילת ה"סי"...אז אני לא יודע איך להסביר... 3. ג'וב אומר על הספינה שהוא "לא רוצה שהיא תריח מדגים"... המשך לבדיחה גסה... 4. עובד החברה שנפל מהסולם והיה במשקפיים וללא מכנסיים היה לבוש כמו טום קרוז בסרט "עסק מסוכן", שמי ששם לב, השלט "שלט מסוכן" היה תלוי על הקיר בגלל השדרוג בתוכנית "כסף משוגע" 5. סתם פיסת מידע נחמדה- הקוריאני שממנו גנבו את הרעיון ל "בננות הקפואות המקוריות", קרא למאכל הזה "בננות קרות בטעם חום נהדר" (משהו כזה)... 6. האוכל שהגישו בהתחלה היה ה"סקיפס סקראמבלס" שניתן לראות בפרק 11 של העונה ה2. 7. כבר ציינתי את הקטע שטוביאס באותה תנוחה של התמונה ברקע... 8 . כמובן אם צופים בפרק הראשון לפני או האחרי הפרק האחרון הזה- רואים עד כמה הקבלות יש. האהוב עלי זה הפתיחה שמייקל בוכה כי הוא צריך להישאר, במקום מה שקרה בפיילוט בו הוא שמח כי הוא עוזב. כמובן הקטע עם ארוחת הבוקר... וגם באסטר אומר- "עדיין יש להם סירות?" ... קורע. 9. באסטר משתמש במשפט של ג'וב כשהוא נתקל בכלב- ים - come on! 10. אותה פרסומת כמו בפרק הקודם משודרת בטלוויזיה. 11. וכמובן חזרת משפטים כמו "היא?" "עשיתי טעות ענקית" והקבלה בין הפרק הראשון לעונה לפרק הזה.... ועוד המון! המון! המון! אני לא יכול לחכות עד שיהיה לי את ה- DVD.... אלוהים, אני אוהב את התוכנית הזו....

snier1991

New member
אתה מראה בדיוק את הבעיה של הסדרה

כן היא סדרה חכמה,כן יש ב המון משחקי מילים וכן אתה לא תקלוט את כל הבדיחות גם בצפיה ה20 אבל וזה אבל גדול הסדרה כל כך מתאמצת כדי להשיג את משחקי המילים וההתחכמיות והיא שוכחת להצחיק את הצופה במהלך הפרק זה נורא משעשע למצוא את כל ההתחכמויות אבל אתה באמת צחקת צחוק מתגלגל כששמעת אותם? יש המון התחכמויות משעשעות שיגרמו לך לחייך אבל צחוק מתגלגל הוא נורא נדיר בסדרה הזאת ובעיה שניה בגלל כל ההתחכמויות יש לא מעט פעמיים שאני בוהה טלויזיה ולא מבין מה רוצים להגיד במשפט הזה ואני עוד אחד שמזהה לא מעט ריפרנסים שלא לדבר מה יקרה כאשר צופה ממוצע יראה את התוכנית(ואדם אמור להנות מסדרה גם בלי לצפות בה 20 פעמיים וכשצופה ממוצע צופה ולא מבין זה מינוס גדול לסדרה)

hen chen

New member
ממש ממש לא!

אתה יודע כמה פעמים אני צוחק בקול רם במהלך התוכנית??? אני מבריח חתולים מהרחוב ממול! זה הכול יתרון! למה? כי הכול אקסטרה!!!! יש פרקים שאני יכול לצחוק כל הפרק בלי להפסיק לשנייה! ואז לצפות בזה עוד פעם ולצחוק רק מפרקים שלא הבנתי בפעם הראשונה- ועדיין לא להפסיק לצחוק לשנייה! אתה חייב להיכנס יותר לתוכנית. איך אי אפשר להתפקע מצחוק ששומעים על בן אדם שקוראים לו bob lablaw ? יש לך מושג עד כמה גאונית התוכנית הזו? בתוכנית הזו יש את ההומור המילולי הכי טוב! ההומור המביך הכי טוב (המשרד והקאמבק פשוט מאולצים מדי בשבילי- ויחד עם זאת זה ההומור היחיד שכמעט יש שם)! ההומור הפיזי הכי טוב (מישהו ראה את ההחלקה של טוביאס בפרק 10 עונה 2? הרגל שלו נשארת ישרה כל הזמן! זה כמעט בלתי אפשרי פיזית!)! ההומור הכי טוב של אזכורים! של קולבאקס! של פרודיה! של סאטירה (השלט "משימה הושלמה" שתולה ג'וב כמו בוש, ג'וב עוצר 7 דקות אחרי שגילה את ההסכם בין סאדאם לאביו כמו בוש ממשיך לקרוא ספר ילדים 7 דקות אחרי אסון התאומים... ועוד ועוד...)! ההומור הכי טוב ב"פורשאדואינג" - סליחה, אבל פשוט אין ביטוי מתאים בעברית! הדמויות הכי מצחיקות! העלילות הכי מצחיקות! פשוט תוכנית שאין לה שנייה. אני הבנתי את כל מה שהסברתי על הפרק הראשון בצפייה בודדה (עדיין לא צפיתי פעם שנייה- אני אעשה את זה היום כדי להבין עוד)... זה לא קשה- כואבת לי הבטן כל כך אחרי פרק אחד...

hen chen

New member
חחחח

ובעיה של הצופה הממוצע אם הוא לא מבין. בגלל זה אומרים שזו תוכנית שנעשתה על ידי אנשים חכמים לאנשים חכמים. בגלל זה היא לא קיבלה הרבה רייטינג. אנשים מעדיפים לשמוע בדיחה לעוסה עם צחוק ברקע של "שניים וחצי גברים" או לשמוע את מוניקה מרביצה בכרית לצ'נדלר. כמו שאמרתי, ואני יכול להוכיח את זה בשנייה, הכול אקסטרה. הפרקים הם פשוט חגיגה ענקית של בדיחות גאוניות מכל הסוגים. אני מעולם לא נהניתי יותר מסדרה בחיים שלי. אני צחקתי יותר בפרק הזה (כן, בקול רם) מאשר צחקתי אי פעם מעשרות פרקי "חברים" שראיתי ביחד. (כפול עשרים)

Aviad1987

New member
ממש לא מסכים איתך

משפחה בהפרעה לא מראה שום סימני התאמצות בתסריט או במשחק. חוץ מזה שהתסריט לא מכיל רק התחכמויות פנימיות או התכתבות עם התרבות האמריקאית אלא אינסוף לשנינות וקטעי הומור פיזי 'נמוך' קורעים מצחוק. אין ספק שהסדרה הזאת שנונה מדי בשביל הצופה הממוצע אבל בשביל צופה שהוא קצת מעל הממוצע מדובר בתענוג אמיתי, לפחות עד שהרסו לנו את זה

גלׁ

New member
../images/Emo45.gif לגמרי

לא צריך להיות גאון בשביל להבין את רוב הבדיחות האלה, רק לראות את כל הסדרה, בלי לדלג או להתחיל מהאמצע. גם הבדיחות הממש מעודנות מוסיפות הנאה כשמבינים אותן בצפיה חוזרת. בכל מקרה אפשר להקרע מצחוק גם מלינדסי קורעת למייקל את הצורה כשהוא אומר לה שהוא לא אוהב נשים מבוגרות

hen chen

New member
חחח... נכון. ראיתי קליפ

לפני שבוע ב- YOUTUBE (זה היה שנשאר לי לראות רק את פרק הסיום)- ובקליפ היה את המיטב מהעונה השלישית... כמובן היו שם קטעים טובים עם הבקתה, הספסל, טוביאס בחליפת חפרפרת מנסה "ללכוד" את דמותו של ג'ורג' עם ג'ורג' מייקל עף כמו אסטרובוי! וכל מיני דברים כאלה... ובין כל הקטעים האלה ראיתי את באסטר שוחה ליד כלב- ים, ג'ורג' מייקל מחטיף אגרוף לג'וב, אן נותנת סטירה לג'וב (באותו מקום. מהעונה הראשונה הוא מקבל מכות באותו מקום בדיוק!), לינדזי מסתערת על ג'וב, על מייקל, על סטאן סיטוואל, נאבקת במאבטחים... וחשבתי לעצמי- אלוהים אדירים! אין סיכוי שכל זה נמצא בפרק האחרון! בפרק אחד??? מה לעזאזל קורה שם? לינדזי משתגעת ומחליטה לרצוח את כל הגברים?! ובסוף שכנעתי את עצמי שזה מצילומים שלא נועדו להיכנס לסידרה, מן השתעשעות של הצוות שיכנס לתוספות הפספוסים ב DVD וכמובן אז ראיתי את הפרק- ולינדזי באמת משתגעת... נהדר. כי אחד הדברים שהטרידו אנשים זה שלינדזי התחילה עם מייקל מיד אחרי שנודע לה הסוד. זה מצמרר ולא הגיוני... אבל זה הדבר האהוב עלי לעשות: לנסות לפרש פסיכולוגית קטעים מסוימים בסדרה. אני רואה את זה כלינדזי עברה התמוטטות עצבים ואז פנתה אל הגבר היחיד שחשבה שיקבל אותה- אהבתי איך שהיא אמרה בקול הזוי ותמהוני ללוסיל- "מייקל ואני הולכים להתחתן"...

amittzor

New member
וואו, חן, כל כך הרבה מילים

וכל מחמאה מוצדקת. גם אנ מבכה את סופה של הסדרה שהכי נהניתי ממנה אי-פעם בטלוויזיה. שיאים של גאונות נשברו כמעט בכל פרק, ובדיוק כשחשבתי שאין יותר מה לשבור, הגיע הפרק האחרון שהוכיח לי שאני טועה בגדול. כל כך הרבה בדיחות, כל כך הרבה קצוות שנסגרו (אין לך מושג כמה הטרידה אותי השאלה "איפה לעזעזל ג'וב גר?"), כל כך הרבה דמויות וסיום כל כך מושלם. חסרו לי בפרק הסיום הזה שתי דמויות מאוד מוצלחות - קיטי וסטיב הולט (סטיב הולט), אבל אני מניח שיש גבול לכמות התוכן שניתן לדחוס ב - 20 דקות. גם ככה כשאני מנסה לשחזר את אירועי הפרק, הרבה יותר קל לי לדמיין את זה כסרט של שעה וחצי מאשר פרק של 20 דקות. ואפרופו סרט - כמה מבריקה הייתה הרמיזה בסוף עם רון הווארד. אתה חושב שיש סיכוי? הרי כשהפרק צולם, היה בהחלט אפשרי שהסדרה תמשיך ב SHOWTIME או ב HOME BUILDERS ORGANIZAION....

למעלה