אלרגיה לקרדית האבק

אלרגיה לקרדית האבק

הסיפור שלי הוא כזה: כשהייתי קטן גילו אצלי אסתמה (או יותר נכון- אלרגיה עונתית) וסבלתי אולי משלוש התקפות כל החיים שלי, וגם זה לא מי יודע מה. לא התקפות של בין רגע, אלא משהו כזה שמתפתח בזמן חילופי עונות. לא מזמן עשיתי בדיקת תיפקודי ריאה, וגילו שהריאות שלי תקינות לחלוטין, ואפילו מפותחות. לפני שנה עשיתי בדיקת אלרגיות, וגילו לי אלרגיה לקרדית האבק. עד אז לא ידעתי מזה, אין לי שום נטיה לצינון או לנזלת, ואני לא סובל מזה בכלל. אני עומד לפני צו ראשון, ואני מאוד רוצה ללכת ליחידה מובחרת. עכשיו השאלה שלי היא כזאת- האם יש דרך לשפר את המצב של האלרגיה שלי, ככה שלא יורידו פרופיל? האם אתם, בתור רופאים, מכירים דרך לשכנע את הרופא לא לרשום לי את זה? האם זה שעברתי בדיקת תיפקודי ריאה, אומר שאין לי גם בעיה עם אבק? תודה רבה למי שעונה!

אלרגיה -טיפול

שלום רב לך איש החרגול, תשובתי אליך מתייחסת לנושא טיפול באלרגיות ולא לנושא שיכנועים וכיוב´. לצערי לרפואה הקונבנציונאלית אין כלים להבין את התופעות האלה ולכן גם חוסר האונים במתן פיתרון וריפוי לכך. ממליץ לך להתקשר למרפאת שאנן מס´ טל´ 03 6420699 ולהתיעץ עם עדי שאנן אשר טיפל בהצלחה בלא מעט מקרים שכאלה ואחרים. הטיפול בשיטת איפק הוא טיפול אנרגטי המבוסס על טכניקות שונות כולל קינסיולוגיה (לאיבחון) אינו כואב כי אם נעים וללא תרופות. נשמע חלומי ודמיוני -זו המציאות אמת לאמיתה ! מומלץ בחום. לעניות דעתי זו השיטה היחידה היכולה לפתור את הבעיה ולגאול אותך מכל הכרוך בכך. ב ה צ ל ח ה. אבישי

אלרגיה לקרדית

שלום לא ברור לי כלל למה בצעת את בדיקת האלרגיה אם אין בעיה אזי לא בודקים לגבי הריאות שלך, אם תפקודי הריאה שלך תקינים ולא היה לך כל בעיה בשלשת השנים האחרונות אזי איני רואה בעיה ולא יורידו לך פרופיל עקב זאת ברור שייצטרכו לבדוק זאת לגבי נזלת אלרגית אם יש לך אזי בכמובן שיורידו לך פרופיל(קלות) אך אם אין לך בעיה הרי לא יורידו לך פרופיל טסט חיובי עדיין לא מחייב הורדת פרופיל, אלא אם כן קימת בעיה קלינית המלווה אותו בהצלחה פרופ´ קיויתי

למעלה