אלרגיה לחלב אצל תינוקת

girl111

New member
אלרגיה לחלב אצל תינוקת

ביתי בת חודשיים וינקה. אני רוצה להפסיק את ההנקה ( מאחר וכבר אין לי מספיק חלב) נתתי סימילאק- התינוקת הקיאה כמה פעמים. אחרי יומיים נתתי ממש קצת מטרנה- היא לא הקיאה- אבל פלטה. יום למחורת היא לא רצתה מטרנה- אכלה ממש טיפה ואכלה רק חלב אם והקיאה. יומיים אח"כ נתתי לה 70CC מטרנה והיא הקיאה. נראה לי שיש לה אלרגיה לחלב כי היא מקיאה )-:. הרופא המליץ לנסות אוכל צמחי. ניסיתי אתמול לתת לה איזומיל המבוסס על סויה( 40CC והכל בסדר עד עכשיו) והיום נתתי 60CC ועד עכשיו היא לא הקיאה. כשהיא נולדה היא אכלה שבוע מטרנה על בסיס חלב ולא קרה כלום( עד שהיה הרבה חלב). האם בגלל שהנקתי ואכלתי הרבה מוצרי חלב יצרתי אצלה רגישות? עלי לציין שאני אוכלת המון מוצרי חלב ושותה ממש הרבה חלב ( כליטר ביום) ולא הייתה לתינוקת רגישות כלשהי לחלב שלי( לא שלשולים ומעולם לא הקאות- היציאות היו תקינות לחלוטין- גם כשניסיתי את התחליפים). יכול להיות שיצרתי אצלה את האלרגיה? אם לא הייתי מניקה וממשיכה את המטרנה היא הייתה בסדר? האלרגיה לא הייתה מתפתחת? מה אני עושה? שמעתי שיש מזון מיוחד מפורק, אבל אי אפשר לרפא את זה? אני אוכל לנסות עוד שבוע מטרנה חלבית? או שהתגובה יכולה להיות יותר קשה? ( לא רק הקאות כמו עד עכשיו?) אני ממש עצובה... תודה

אלרגיה לחלב

לא סביר שמדובר באלרגיה לחלב, תינוקות רבים הרגישים לחלב רגישים גם לסויה, הנקה במקביל דווקא יכולה להגן מפני אלרגיה, לסיכום - אני ממליצה לנסות לברר את העניין יותר לעומק עם רופא הילדים

למעלה