אלק לא חוגגים.....

דודוש 19

New member
אלק לא חוגגים.....

הייתי מקודם ב ``אלף`` בב``ב ממש התנפלות חרדים אברכים כולם עושים על האש היום ככה זה נראה ,המצב הגיע ששמו נציג במחלקת בשר שיתן עצות וטיפים לאלה שעושים על האש.שוב אנלא מכליל אבל היה שם ים חרדים מכל הגוונים ואני חושב שזה מדגם מיצג.מה אתם אומרים? לדעתי שיהנו אבל למה עם המדינה?!

זו הבעיה של החרדים

או יותר נכון-הדעה החרדית המצויה(בלי להכליל,אבל זה הטון הנשמע בציבור) הם לא חוגגים את העצמאות-וקונים בשר לה` באייר. מתלוננים על מנהיגים חסרי תורה-אבל לא מפגינים נגדם אלא נכנסים לפוליטיקה. בוכים על קום המדינה-אבל נהנים מכל דבר אפשרי בה. לעזאזל אולי תסבירו איפה אתם עומדים?אפשר להיות ממוקדים ולהגיד או שאוהבים את הארץ,המדינה,העם רק הממשלה גרועה-דבר נכון. ואפשר להיות נטורי קרתא-הם מתכחשים באמת למדינה לא רק צועקים ואז הולכים לאכול מימנה

קסמאישי

New member
סה``כ לא חל פה איסור הנאה

רק מנסים לקבל חזרה את המיסים שאנחנו מוכרחים לשלם

קסמאישי

New member
מה להפגין???

ומה יצא מזה עדיף ע``י פוליטיקה להביא קיום רוחני בארץ כמו שעושים בכל העולם. והחרדים גם משלמים (עד כמה שהם מוכרחים) מיסים אז זה לגיטמי להנות (החזרים)

jack ace

New member
אם עושים על האש זה הזדהות? אני

אם היתה לי אפשרות פה בי-ם היתי גם עושה על האש , למה לא זה כייף. אבל בגלל זה לקשר ל"מדינה" ולכפירה? אל תסבכי את עצמך , את מתוסבכת לגמרי! אנחנו משלמים על כל דבר שאנחנו נהנים ממנו, למה לא? שינצלו אותנו בלי תמורה? המדינה כופה אותנו לרצונותיה, ומיסים אנו משלמים די והותר, למה לא להשתמש במה שאפשר? וניקח מה שמגיע לנו. להבדיל בין הטמא שבעתיים לטהור, אם אני בישיבה שאני לא אוהב, והורי משלמים עליה, אז מה אני לא יאכל או ישן שם בגלל שאני לא אוהב את המקום? למה? אם אני רוצה אני אשן ואם ארצה אוכל. את נמצאת בין דעות מאוד משובשות, צריך קצת לעשות רענון. לאן את באמת שייכת. ולא לתת לגיטימציה לדיברי הואי.

jack ace

New member
גם בהתאם למה שאמרתי קודם אני

אין פה צביעות. אולי קצת בעיה שנראת כאילו הזדהות. אבל ב"ה אפשר להנות אם רוצים , גם ביום הבל זה, מותר לאכול בשר בעומר, נכון? בלי לחנוק את הדת בבקשה . למה הכפיה?

למעלה