אלן שלי

אלן שלי

אני יושבת בחדר שלי...שלנו. מול המחשב שלי...שלנו. ושומעת את השירים שלנו... אבל עכשיו הם רק שלי...וכבר לא שלנו. אוי, כמה שאתה חסר פה... אין לך מושג. או שאולי כן...לא יודעת. רק אני והלנה נשארנו...דפני כנראה הלכה איתך. תשמור עליה בשבילי...טוב? אני מתגעגעת כל כך לשניכם... וגם הלנה. אמא שלך שלחה לי את טדי, הדובי שלך...ועכשיו שלי. יש לו ריח של בוידם...אמא שלך הורידה אותו בשבילי משם. לא הכרתי אותו קודם. רק שמעתי עליו סיפורים. ממך. ועכשיו...הוא יספר לי עליך. רע לי פה לבד...כל כך חסר. מרגישה את הפצע שבתוכי...והוא שורף ולא מפסיק להכאיב. האם הוא יעבור פעם? לא יודעת. אני יודעת שאתה היית בטח רוצה שאני אמשיך קדימה...ואני מנסה. באמת. אבל קשה להמשיך לבד...אחרי שהתרגלתי למישהו שעוזר לסחוב את השק. סחבנו שנינו יחד...עוזרים אחד לשני. ועכשיו נשארתי לבד עם השק שלי...שנעשה כאילו יותר כבד. אני חושבת שחלק לא קטן ממנו עבר משלך אלי...אולי כדי שתוכל אתה להמשיך הלאה שם למעלה...להגביה עוף. מלאך שלי... למה אתה שם? למה לא פה, איתי? תמיד הבטחת לי שלא תעזוב אותי...הבטחנו אחד לשני. אבל אתה הלכת. והשארת אותי לבד. למה לא לקחת אותי איתך? אני כל כך רוצה לשמוע את הקול שלך... מתגעגעת לצליל שלו. כבר אין מי שיקרא לי ``מתוקה``. וכבר אין לי למי לקרוא ``מלוח שלי``. הכל נשאר כל כך חסר טעם. טפל...סתמי. מתגעגעת אליך כל כך...אהוב שלי. וגם הלנה...רואים עליה. כמה שאני לא אבכה...לא מרגישה הקלה. רק כבד יותר ויותר. לפעמים כבד מנשוא. לא רואה שום שביב של ניצוץ באופק. רק עצב..וקושי..וכאב. ברגעים האלו...תמיד הייתי מדברת איתך. ואתה היית מדבר איתי. עכשיו רק חצי הלב שנשאר לי קורא לך...ואין מי שיענה. וגם לא יהיה. אוהבת אותך...כל כך מתגעגעת למגע ידייך. לא מאמינה שאמצא שוב מגע כזה עדין ורך... לא רואה כלום באופק. אלן שלי... תשמור על עצמך שם, למעלה. וגם על דפנה. ושהיא תשמור עלייך. רק בבקשה מכם...שניכם... תראו לנו פה סימן, כאן למטה. תגידו מה קורה...ואיך הכל נראה שם. מקווה שטוב יותר מפה. כי מגיע לך...לכם. כל כך מגיע. אוהבת אותך יותר מכל דבר אחר. שלך תמיד תמיד. לנצח נצחים. לקחת איתך חלק כזה גדול מהלב שלי... אני לא מאמינה שאוכל להשתמש בו ממש שוב. כי הוא כבר לא כאן. הוא אצלך. תשמור עליו בשבילי...מלאך שלי. ואני...חושבת עליך כל הזמן. תמיד תמיד. מתוקה.

karen_karen

New member
מאיוש

זה לא יאומן את כותבת בדיוק מה שאני מרגישה.. את מדהימה קארן

בוקר טוב לך, אלן שלי

חשבתי עליך המון הלילה. השעון המשיך ללכת...ואיתו המחשבות שלי. המיטה שלי יותר מידיי גדולה כדי לישון בה לבד. הגעתי למסקנה הזו. עד שהכרתי אותך זה לא ממש הפריע לי... עכשיו כן. אבל אני לא אחליף אותה בעד כל הון שבעולם. היא המיטה שלנו. והיא תישאר ככה. אני מקווה שאתה רואה משהו מבעד לעננים... שאתה יכול לקרוא את מה שאני כותבת לך. או שאתה יכול לקרוא את המחשבות שלי... אני כל כך אוהבת...ומתגעגעת... טוב, אני לא אכניס גם אותך עכשיו לדיכאון. מספיק היה לך...עכשיו תורי. רק למה זה צריך להיות לבד? יחד הצלחנו לעבור הכל. לבד...הכל הרבה יותר קשה. די... אוהבת אותך כל כך. תשמור על דפנה...תן לה חיבוק ונשיקה בשמי. מתוקה שלך.

karen_karen

New member
מאיוש

אני מצטערת שכואב לך כואב גם לי יחד איתך אוהבת אותך קארן

karen_karen

New member
מאיוש

אין לך מה להצטער אני פשוט מרגישה כמעט נשמה תאומה על אף שאנחנו לא מכירות (בתקווה שדווקא נכיר..) וכואב לי כפי שכואב לך אותו כאב שלא עובר אלא רק מתגבר ומתגבר כאב מאוס כאב עצום אנחנו חייבות בדרכינו המיוחדת לנסות ולהתגבר על כך כי הוא לא יעבור ואת זה שתינו יודעות אבל הוא ידעך עם הזמן אוהבת אותך כל כך.. שני

אני מקווה שהוא אכן ידעך...

אחרת...איך אפשר להמשיך ככה? לא יודעת...נראה לי כמעט בלתי אפשרי. אני יודעת שאלן ואריק היו רוצים שנמשיך... אבל מי כמוך יודע עד כמה זה קשה. אני מנסה...באמת. וגם את. מקווה שנצליח, שתינו. אוהבת אותך גם... אני

karen_karen

New member
מאיה

האמת.. הזמן עובר הכאב גובר הגעגועים מתחזקים לנאהבים חושבת בליבי אולי שוב הוא יהיה איתי.. אך לא זו המציאות ועלי להשלים איתה עם רוע הגזירה חייבת להשתדל ולהמשיך לעלות אפשר לחשוב עליו אך לא להיתקע אי שם בעבר לחשוב קדימה להרים ראש ללכת הלאה זה הכיוון הנכון קשה כל כך קשה איש לא מבין עד כמה עם כל הרצון ויש רצון עז להמשיך הלאה אך הקושי עוצר אותי כמו סערת רוחות החוסמת את דרכי קדימה ומושכת אותי אחורה אל העבר לא מצליחה להשתחרר נקלעתי אל תוך סערת רוחות חזקה ביותר הסוחפת אותי לאחור כל צעד קדימה בקושי רב מתבצע לאחריו 2 לאחור מתי אגיע אל מטרתי מתי? מתי הצעדים לאחור ייפסקו מתי? אולי לעולם אולי תמיד אלך גם לאחור אולי.

karen_karen

New member
מאיה 2

ואולי לא אולי אהיה חזקה עוד יותר אוציא מעצמי את המירב בשביל להתגבר יותר חזקה מהסערה מהמערבולת הכבידה כן אני יותר ואני אצליח עלייך להתגבר את לא תנצחי לא את לא אני אמשוך עצמי כלפי מעלה ואעבור אותך אולי לא עכשיו אולי לא בקרוב אך לבסוף זה יקרה אמשיך קדימה עם ראש מורם הלאה 2 צעדים קדימה ועוד שניים קדימה בלי מבט לאחור תמיד הוא יהיה איתי בכל צעד ושעל תמיד בליבי בנשמתי יילך הוא איתי קדימה וייחזק אותי לא, הוא לא ייתן לי שוב ליפול רק קדימה לצעוד יחד בלב ובנפש רק קדימה זה יבוא השאלה היא מתי לא מצפה לא מקווה זורמת לי עם הימים עוד יום עוד יומיים להם עוברים בסוף זה יהיה אני אפילו לא אדע כשזה בא זה פשוט יבוא מעצמו הנפש חזקה שורדת ועוד מעט נעלה על דרך המלך הדרך המובילה קדימה הלאה קדימה הדרך הנכונה ואז אשוב להיות פחות או יותר שלמה איתך בליבי בנשמתי איתך אוהבת אותך מאיוש הדרך הזו ארוכה מאוד אך היא בשביל שתינו יש שביל וכרגע אנחנו סוטות לצדדים אך לאט לאט זה יתאזן ונחזור לאמצע של השביל יד ביד שתינו נצעד עם חיוך על הפנים חיוך אמיתי מלא אהבה גם למי שכבר לא כאן נמצא אוהבת אותך שני

למעלה