אלי מרקו

סליידר

New member
אלי מרקו

למה הם כל הזמן אומרים "אלי מרקו"? מה יש עוד אלי בסידרה? כל הזמן אין פרק שלא שומעים אלי מרקו. לא שומעים דורון קדמי, רונה מאירי, אבל אלי מרקו כן! זה לא מוזר? אתי: "רונה לאן את הולכת?" רונה: "לפגוש את אלי מרקו". אתי: "מה את משוגעת? את אלי מרקו?" דורון: "יש איזה פשע אחד, חבר של רונה לשעבר, אלי מרקו..." שלומית: "מי זה האלי מרקו הזה? דורון: "פושע אחד, אני חושב שהאלי מרקו מנסה להפליל את רונה...." וכו´ וכו´, אבל זה גם לא הגיוני שגם יגידו את השם משפחה שלו כל הזמן, בגלל שאז אם המשטרה שומעת עליו, אז יותר קל לה לתפוס אותו. לא חשבתם פעם על אלי מרקו ככה?

סליידר

New member
*מצטער על השגיאות

ה הדגש סהדגש הזה מבלבל, ושכחתי מהתצוגה מקדימה...

הם כנראה אומרים את זה בגלל שהשם

"אלי מרקו" בא ביחד כזה, יש אנשים לפעמים שאת השם שלהם כבר רגילים להגיד גם עם שם המשפחה, וזה כאילו שם אחד... - ניבה

או ניבה ניבה-מה יהיה הסוף איתך!!!!

תגידי לי ניבה מה את מנסה לרמוז??? שאת רואה לחיי האהבה!-תתביישי לך!!!לא האמנתי שאת מסוגלת לעשות לי את זה!ועוד עכשיו שהיחסים ביני לבין מתי התחזקו כל כך ניבה נאת פשוט חסרת רגישות!!! טוב אז ניבהלה אם לא ידעת מי אני ואת עדיין לא יודעת מי אני אז אני יגיד לך או יותר נכון ירשום לך:זו יפית נעים!החברה של מתי אטלס שהייתה בצילומים של לחיי האהבה עשרים אלף פעם ושהתנשקה עם אלי מרקו(מתי)8 פעמים!!!אה 9 בעצם!!! טוב מי סופר!!!ביייי נתראה בשפיים

swirrrly

New member
אררר.. די אר אר |פיראט|

נכון היה מגניב אם היה סמל של פיראט, או תוכי או אני יודעת מה. בחזרה לעניינו: מה מה מה מה? מי שרואה לחיי האהבה צריך לבוש לו?? בחרת את הפורום הלא נכון להצהיר את זה, אגיד לך זאת! אבל אני לא כועסת, כי גם אני נהנית לפעמים לרדת על איזה סדרה שאני לא מתה עליה בפורומים, אבל זה בדר"כ בא עם נימוקים... אבל, אממ.... בקיצור לא נחמד מה שאמרת! כן, זהו..

Loppy

New member
אממממ....

אני ממש לא יודע מה לומר! נראה לי שהדבר שהכי נכון לכתוב כרגע זה:"אלי מרקו" (מה לא?!)

דיברנו על הנושא פעם,

ואני חושב שרוב חברי הפורום חשבו שהשם המלא נועד כדי להפחיד (כמו יוסי ציגלר). כנראה שצוות הסידרה חשב שאלי מרקו יותר מפחיד מסתם אלי. אני מניח שהתגובה שלך עכשיו תהיה:
, או:

Snitch

New member
תנסה לחשוב אם זה היה אחרת..../images/Emo88.gif

למשל.. אתי: אלי לאן אתה הולך? אלי: לראות את רונה מאירי אתי: מה אתה משוגע? את רונה מאירי? זה פשוט לא קליט.. או לחילופין- מי זה ה גידי מאירי הזה? נראה לי שזה פשוט לא נשמע קליט.

amirbilu

New member
זה לא קליט,כי הם לא אומרים את זה

אז את לא רגילה לזה.זה כמו שלמשל תתני לעצמך שם אחר,אז תגידי שזה לא מתאים לך,אבל אם ההורים שלך היו קוראים לך באותו שם,היית רגילה לזה. העניין הוא רק הרגל.

Snitch

New member
............ ../images/Emo88.gif

בכל זאת.. אלי מרקו זה קליט.. זה נוח להגיד.. וכפי שכבר אמרו יש לזה אלמנט של פחד.. ומה יש לי משתי נקודות..?

amirbilu

New member
זה קליט,כי השתמשו בזה,את רגילה לזה

תחשבי על הדוגמה שנתתי לך מקודם

actress

New member
תארו לכם את אלי מרקו(דמות)היתה.....

מתארחת ב... ריקי לייק או ג´רי ספרינגר איזה מכות ודאחקות היו שםםםם סוף הדרך!!! אלי חתיך! מושלם! אני לא מכירה את מתי אטלס אבל אני אוהבת את המשחק שלו אלי אלי אלייייי!!! ו... תתארו לכם את כל הדמויות אצל ריקי או ג´רי איזה פגזזזז זה יהיה!

swirrrly

New member
וואי! אדיר.... ../images/Emo13.gif ../images/Emo8.gif :-B

הקטע הוא שזוכרים את הפעם ההיא שעשינו שרשור מטורף על מה שלפי דעתנו יקרה בעתיד הסדרה? (אני כתבתי אחד מהם...) אז שם הרעיון כבר עלה, רק שיצא טיפה יותר כחול ממה שאנחנו נוטים לחשוב... *אהמ אהמ..* נב: מישהו ענה לבקשתי והעביר חלק מהדפים הפעילים לארכיון. האם אני שמחה? לא אכחיש...

Rotem999

New member
לדעתי...

לדעתי הם אומרים אלי מרקו כדי שזה יישמע כמו שם של עבריין כזה. סתם אלי לא נשמע כ"כ שם של עבריין...

אלי מרקו רולללללללז ../images/Emo70.gif

וחוץ מזה, למי איכפת למה קוראים לו ככה??? עובדה זה מצליח, אם מישהו יגיד לכם אלי, תדעו למי הוא מתכוון? אגב, רונה דווקא קוראת לו גם אלי מפעם לפעם...

מממממ.. לשירלי..

כן זה היה הסיפור הכחול שלי אבל רק להדיעתך שיניתי ת´סיפור מייד אחרי שראיתי ת´תגובות אבל לא ראיתי לנכון(הופה איזה אוצר מילים..) להעלות אותו שוב... כי זה כבר פסה....(שוב האוצר הזה.. מאיפה הוא בא?) קיצר שיניתי וזהו...

למעלה