אלירז לא יודח.

צדק13

New member
אלירז לא יודח.

ארז העמיד להדחה את אלירז, כי ידע שאלירז לא יודח,הא הבין שכל מועמד אחר שיעמיד יגרום לו לעמוד להדחה, לכן הצביע לאלירז, כי חש שאלירז יהיה מועמד ע"י אחרים. ארז עשה דבר לגיטימי. ארז יודע שאלירז חזק והוא לא יודח. להזכירכם אלירז העמיד להדחה את יוסף את סער אחרי שהוא אמר לו שהכל בסדר ביניהם(אחרי חימום המח של הילה) את סתיו- לגיטימי זה המשחק. ושוב אני חוזרת שהטוב ביותר בעיני הצופים ינצח וזה כנראה יהיה אלירז שדה. ושיהיה לו לבריאות. די עם ההשמצות, אתם רק הורסים למתמודדים האהובים עליכם את הסיכוי לזכות. אסור לצעוק במגפונים מחוץ לבית!!!
 
♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣&#9

♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣ ♣♣♣_SMS 3 לאלירז_♣♣♣
 

eave1

New member
אבל עכשיו הוא חושד בפותנה ובגואל וחבל

שהוא יתחיל להיכנס למצבי רוח ויזיקל עצמו, כי הוא אוכל את עצמו וכל היום עושה ספקולציות וגורם לגואל לרכל עליו אז אלה שצועקים מבחוץ כדאי שיעדכנו אותו שארז הצביע לו .
 
למעלה