אליקו

dona123

New member
אליקו

שלום לך, אניהיא.... אני מעריצה גדולה ביותר של הזמר היווני ונגן הבוזוקי אליקו. אני ממש מאוהבת בו ואני רוצה לדעת עוד פרטים עליו. האם הוא נשוי או רווק? אני ממש אוהבת אותו ורוצה לדעת עליו כמה שיותר...מקווה שתוכלי לעזור...רווית

12אניהיא

New member
dona123 היי

חבל שפנית אליי כי לי אין הרבה מידע עליו.... מה שכן אני יודעת שהוא לא פנוי פתוח להצעות מעניינות ובלונדיניות בעיקר. ד.א יש לו כרטיס אצלנו חפשי אותו.

Yasoo

New member
אחחחחח אליקו - אין שני לו../images/Emo6.gif../images/Emo168.gif

אחד הטובים כמה שלי ידוע הוא נשוי באושר וגר בגוש דן יש לו גם ילדים - הגדול שלו יצא כמוהו חולה יוונית אישתו - מה זה חמודה...חבל"ז אהההה ויש לי את הטלפונים שלו... ושל אישתו מעוניינת ?

eliran88

New member
אממממממ

משהו פה לא בסדר או שאני טועה??? רגע דונה כבר ותיקה פה בפורום לא?

eliran88

New member
טוב היא לא ותיקה

לאחר בדיקה קפדנית שעשיתי (נכנסתי לכרטיס שלה) יש לה רק הודעה אחת מה שאומר שהבדיחה שלה קצת מצחיקה אבל לא הרבה.

ThaGaPa

New member
מה פה קורה פה

קצת מצחיק, מה שקורה פה ענת, את במקרה לא מהתלת בנו??

12אניהיא

New member
זהו שאני ממש לא!!!!

ובאמת זה כבר לא נחמד לי ובטח לא מצחיק!!!! אז לכל מי ששואל אליקו גבר נשוי וכמה שאני יודעת באושר, אבא לשלושה ילדים, עד כמה שאני יודעת ומקווה גם נאמן. ובאמת אם מישהו רוצה לדעת היכן הוא מופיע אפשר לפתוח עיתון. ובאמת אולי תפסיקו עם זה, זה מגעיל. אליקו אני אוהבת אותך

eliran88

New member
צודקת לחולטין

מה זה השטויות האלה? תפסיקי עם הבדיחות חסרות הטעם שלך גם בעיני זה לא מוצא חן ואני אפילו חושב שממש מגעיל מצדך לעשות את מה שאת עושה. אז בבקשה תפסיקי עם הבדיחות ה"מתוחכמות" שלך.

אליקו

שלום לך ! אכן אליקו זמר ונגן בוזוקי מעולה ... אך בואו נשאיר את הפרטים האישיים בצד כי אכן הוא נשוי ובאושר .. אז נקווה שגם את תמצאי את אושרך ... בואו נדבר מוזיקה. איילה

שלום לכולכם

אחרי שקראתי את הכתוב כאן אני ממש מגחך. ניראה לכם שאשתי חומדת לצון? ממש לא!!!! רווית מה הסיפור שלך? או שמא את\ה מתחזה מתוך הפורום? בכל אופן את לא באמת צריכה לדעת עליי פרטים אישיים כמו שאיילה אמרה. איילה מה שלומך? ד"ש חם לאושיק נחמד לראות אותך כאן. ולשאר חברי הפורום: אני מעדיף לא להיכנס לכאן בגלל כל המריבות והויכוחים, אני מת שאשתי תוותר על רעיון ניהול הפורום אבל היא בשלה עדיין כאן. מי כמוני יודע כמה היא משתדלת עבור הפורום והגיע הזמן שתבינו שהיא עושה זאת בהתנדבות למען כולנו. תהיו יותר אדיבים ונחמדים אחד כלפי השני, באתם לכאן לדבר על מוזיקה, כמוזיקאי אני יודע כמה המוזיקה מרגיעה אז תקשיבו יותר למוזיקה ותמשיכו להעלות כאן את הרמה. היא זועקת - אהבוני מלחמה אל נא תלמדוני את אהבתכם הראוני תנו לגדול בשקט... הבת שלי שרה את השיר הזה של שלומי שבת מאוד אקטואלי אליכם ולך ענת אהובתי אוהב אותך בכל רגע ומאושר בכל שנייה איתך, תתחילי להתעלם מהשטויות ותתעסקי כמו בעבר רק בעיקר.

Yasoo

New member
אליקו - אמרת את הכל..

אמרת את הכל בצורה היפה ביותר חבר'ה --->> ת ק ר א ו ו ת פ נ י מ ו כל הכבוד אליקו - נשיקות
וחיבוקים

12אניהיא

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo99.gif../images/Emo140.gif../images/Emo23.gif../images/Emo57.gif../images/Emo28.gif

חיים מלאך - ברוך הנמצא ולכולם שלום

חיים, כמו תמיד אוהבת אותך ! כיף לדעת שיש אנשים שנחמד להם בחברתך ... ולך בחברתם. (מסורבל ???!) אבל המסר מובן, נכון ?! שלך איילה

dona123

New member
לילוך גדול

אני חושבת שכל הפורום הזה הוא תת רמה וליכלוך אחד גדול.אני חושבת שמנהלת האתר מהתלת בכולם.יש לה כישרון בציור בלבד!!!!!!!!!! לגבי אליקו. הוא מופיע ב על גל לכל המעונינות שם פגשתי אותו והתפעלתי ממנו כאדם מיוחד!!!!!!!!!! רוית!!!!!!

ייעל7

New member
רוית רוית ../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif

!אכלנו שכמותך לארוחת בוקר באחד המלונות באתונה לפני כמה שנים.... ובאמת לא כל כך היה טעים... האם את יודעת מה פירוש המשפט תת רמה? בואי נסביר לך
נמוכה מאד! אז לכן גיברתי היקרה מאד טוסי לך לנפשך ועזבי אותנו לנפשינו

12אניהיא

New member
רוית יקירתי

לפי צורת התבטאותך את כלום בריבוע. אם את מבלה בעלגל זה מסביר מי את!!!!! אליקו אדם מיוחד אבל אני בטוחה שלא הייתה לך שום אפשרות לגלות מיהו במיוחד לא בעלגל. כי שם הוא מנגן ושר ולא ממש מסתכל מה קורה סביבו(אני יודעת מה דעתו) וכן יש לי כשרון בציור, אני נחשבת לציירת מעולה, אם הכרת את אליקו את יכולה לשאול אותו. לכל המעוניינות אולי אני אעשה לכן מיפגש עם אליקו אצלי בבית כך אולי יהיה לכם הזדמנות גם לשמוע את דיעותיו בנושאים שונים. את כותבת פה ושואלת על בעלי וטוענת שאני מהתלת בכם, את באמת דפוקה רציני. אז תהי\ה מי שתהי\ה זה באמת לא מפריע לי ולא מציק לי, ברגע שבחרתי לחיות עם אליקו ידעתי שגם יקרו לי דברים מסוג זה בחיים עברתי הטרדות ואני בנויה לזה גם כאן. אז רוית את יכולה להמשיך מפה ועד הודעה חדשה לי זה לא מציק לפחות אל תנסי להאשים אותי שאני מהתלת בכולם ואם בכל זאת את חושבת כך תאירי את עיני כולם כאן. המשך בילוי נעים בעלגל ענת

טאKילה

New member
dona123 חחחחחחחחהההההה

איזה הודעה חלולה פתחת???רדוד,נמוך מים המלח.. חשבתי שאת רצינית אוייש,,טעיתי!!!
נסי למצוא רעיון מעל המותניים משהו חכם.
אוף שוב טעיתי,,היו לי ממך ציפיות גבוהות..

למעלה