אלטרנטיבה לטיפול בקלאב פוט

אלטרנטיבה לטיפול בקלאב פוט

שלום לכן
אני בד"כ לא גולשת פה (אם כי מזדהה עם הרבה מהלך הרוח) ואף על פי כן, אני מקווה שלא תכעסו שאני נכנסת עם שאלה: רציתי לשאול, אולי מישהי שמעה או יודעת: אני בתחילת חודש שמיני ואובחנה אצל העובר שלי בעיה של "קלאב פוט" - בעיה אורטופדית בכף הרגל. הטיפול המקובל הוא סדרה של גבסים, אחריה בד"כ ניתוח, ואז נעליים שמחוברות ביניהן בסד (בהתחלה בכל שעות היממה ואח"כ רק בלילה). אורך התהליך תלוי בחומרת הבעיה, שמאובחנת רק אחרי הלידה, אבל הוא עלול להגיע גם עד גיל 4-5 (שנים). בגלל שההמלצה הקונבנציונלית היא לגבס כמה שיותר סמוך ללידה, אני מנסה לברר כבר עכשיו האם יש גם דעה אחרת, משהו בכיוון של פזיוטרפיה וכדומה, אבל רצוי שמגובה ע"י אורטופד. מישהי שמעה? מכירה? סיפור של חברה? תודה רבה

Mנטה

New member
שמעתי סיפור על אוסטיאופתיה שמאוד עזרה

מאוד מאוד עזרה, מתואר ברמות של קסם אבל בכל זאת בגיל 5 בערך עשו ניתוח מה שכן, הם העדיפו לעשות את הניתוח בגיל מאוחר כשהילד כבר מבין ואפשר לדבר אתו.

עופריקה

New member
לא מכירה אלטרנטיבה

אבל מכירה זוג עם תינוק בן שנה וחצי בערך היום, שעבר ועובר טיפולים. אם תרצי לדבר איתם, אני מניחה שהם ישמחו לחלוק איתך את סיפורם. הם אנשים חמים ומקסימים. במידה וכן, שלחי לי מסר ואשאל אותם
ובנוסף, הייתי מבררת לגבי שיטת ורדי, אולי יש לה ניסיון (גם) בעניין הזה. שיהיה בהצלחה ובבריאות!

קלאב פוט

הי אילת, באיזה שבוע את? בקלאב פוט כדאי להתחיל לטפל עוד בהריון...עושים טיפולים לאימא שמשפיעים על העובר. אחר כך ניתן לעשות טיפולים גם בדיקור (יש ניסיון טוב). מצטרפת גם להמלצה על האוסטיאופטיה. בהצלחה. רויטל

EfratUK

New member
חברה שלי

היא המנהלת של פורום קלאב פוט בתפוז, והיא שם כי לבן הגדול שלה היתה קלאב פוט. היא מקסימה ותומכת ובטח תדע לאן להפנות אותך לקבל עוד מידע.

יש לי חברה שאבחנו אצלה קלאב פוט בהריון...

יותר נכון, אצל העובר, בשלב מתקדם כמו שאת (חודש שמיני או תשיעי...). הם היו מאוד לחוצים מהטיפולים והנעליים והגבסים וכל זה... זה באמת מאוד מלחיץ. ואז הילד נולד, ו..... שום דבר
לא קלאב פוט ולא נעליים. לא יודעים אם זה היה האופן שבו הוא היה מונח ברחם שגרם לאבחנה הזאת, או לזה שבכל זאת אולטראסאונד זה לא כלי מאוד מדוייק AFTER ALL. הילד היום בן 10, שיהיה בריא ויבדל לחיים ארוכים. אין לו, ולא היתה לו מעולם, קלאב פוט. עם זאת, בהחלט טוב שאת מבררת ובודקת את כל האופציות! רק בריאות
רוני

למעלה