אלטרנטור

chino

New member
את זה דווקא קל למצוא

כל חנות חלקי חילוף תוכל להזמין עבורך אלטרנטור, אם אתה רוצה אתה יכול לפנות ישירות ל-´המדביק´ זו החברה שמשפצת אותם.

להמיר מידנמו

כרג יש לי דינמו אבל יש לי מערכת עם מגבר וזה אוכל לי את המצבר והדינמו לא מצליח להטעין לי את המצבר (כדי לחסוך את השאלה הבאה אז יש לי מצבר חדש וגם הוא נבדק)

© DrorZi

New member
זה בדיוק הסיבה שאני החלפתי

יש לי מערכת תאורה רצינית באוטו וגם רדיו שאוכל לא מעט חשמל אז קניתי קיט המרה מדינמו לאלטרנטור זה כולל כמובן אלטרנטור, תושבת וכיסוי מאורר. (כל מה שמבריק בתמונה) אני הבאתי את זה במזוודה מארה"ב עלה לי 150$ אלטרנטור לבד עולה 100% (חדש) אתה יכול לנסות להשיג חיפושית לפרוק שיש בה אלטרנטור ולפרק את מה שנדרש הסיבה שהמצבר שלך מתרוקן זה כי דינמו מייצר מתח חשמל ל-א יציב ורק 30A אלטרנטור מוציא 50-55A ומתח יציב.
דרור זי.

roni marino

New member
אלטרנטור

אני בעל החיפושית הכסופה במועדון גם אני החלפתי לאלטרנטור , כל מה שדרוש הוא בעיקר תושבת מתאימה , בנוסף חיבור החשמל שונה כי אין ווסת . ההבדל הגדול לדעתי בין שניהם הןא שהדינמו לא טוען את המצבר בסבובי מנוע נמוכים .

© DrorZi

New member
בבקשה שרשר את כל ההודעות שלך לפה

במקום ללחוץ הוסף הודעה לחץ על הסף תגובה (בתוך גוף ההודעה) יש לך כבר שאלה בנושא, יותר נעים לרכז הכל תחת הודעה ראשית אחת. לא ענית על השאלה שלי, האם אתה צריך אחד במקום אחד שיש לך או שאתה צריך קיט המרה מדינמו אלטרנטור משופץ יכול להגיע ל 500 ש"ח תלוי ברמת השיפוץ
דרור זי.

Joe Bugin

New member
קח בחשבון שאם אתה מפרק מחיפושית

זרוקה אתה צריך לקחת גם את הווסת שלה. תודה

למעלה