אלבומים - תחרויות

sagiwal

New member
אלבומים - תחרויות

מדוע אינכם מעדכנים בתום התחרות מהי התמונה הזוכה? אל תפרסמו שמות, אבל אני חושבת שמי שמשתתף בתחרות סקרן בסופה לדעת מהי התמונה שנבחרה על ידכם וללמוד מכך להבא אני חדשה כאן, אבל שמתי לב שבכל התחרויות שנסגרו לא ניתן לדעת מה היתה התמונה/ות הזוכות. אנא תגובתכם

Tali1912

New member
גם משהו בהקשר לתחרויות

למה אתם מאפשרים לגולש שמשתתף בתחרויות להעלות מקבץ מין התמונות שלו ולא מגבילים לתמונות אחת לגולש. כאילו מה זה, גולש לא מקבל ניקוד לתמונה אז הוא מעלה עוד אחת שאולי תזכה ליותר ניקוד? ממש לא הוגן והייתי אומרת הזוי.

Niv C

New member
הזוכה בתחרות

התחרות אכן הסתיימה, הזוכה נבחר אך עדיין לא הוכרז. אנחנו מטפלים במספר דברים הקשורים לזכייה, זה יקח עוד זמן קצר, התאזרו בסבלנות.

Tali1912

New member
מה עם תשובה

בקשר לנוהלי התחרויות והגבלת הגולשים לתחרות, כפי שכתבתי למעלה

Niv C

New member
הגבלת תמונות למשתמש בתחרות

שלום טלי, לשאלתך- כרגע איננו רואים בעיה עם העלאת תמונות רבות פר גולש אך המדיניות הזו תיבחן לפני כל תחרות. זכייה בתחרות אינה נמדדת לפי כמות התמונות שגולש מעלה גם אם התמונות שלו מקבלות יותר קליקים כמקבץ. על כן- עניין ההגינות אינו רלוונטי. בנוגע למשפט האחרון שלך כאן- אני מבקש להשתמש בשפה מנומסת ושתכבד את באי הפורום, את מנהל פורום האלבומים ואת תפוז. השימוש שלך במילה "הזוי" אינה מתקבלת על הדעת ואני לא אאפשר לגולשים להתבטא ככל העולה על רוחם רק כי יש להם קיטור להוציא. תרבות דיון באה קודם לתחרות וקודם להבנה. זיכרי שמאחורי הכינויים שלנו נמצאים בני אדם המגיבים והפועלים לפי המצב בשטח. בואי נשמור על שפה נקייה בבקשה.

Tali1912

New member
אז תגיד לי אתה

ותהיה פייר, אם תחרות היא בלי הגינות אז מה נשאר? ואם בלי הגינות בשביל מה אתם טורחים להוציא תקנון תקנון בשבילי זה הגינות . ואם אני מקבלת בדואר או פניה במסרים המיידים <מסינג'ר> תצביעי בבקשה בתחרות בשביל חבר/ה שלי < שאני לא מכירה אותה אפילו, או שאני רואה בבלוגים תצביעו עבורי בתחרות, אז עם כל הכבוד זה כבר לא קשור לתרבות הדיון במקום הזוי אני אכתוב "מדליק מנורה" "אומר דרשני" "גורם להרמת גבה" אני זוכרת שמאחורי הכינויים יש בני אדם, אבל כשאני בוחנת את האמצעים שלהם כדי לזכות בפרס, זה מעביר בי גועל. זאת אשכרה לא תחרות הוגנת.

sagiwal

New member
התמונות הזוכות

כוונתי היתה שבכל התחרויות מוצגות התמונות המובילות אך לא ברור מכך מי התמונה שנבחרה כתמונה ו/או התמונות הזוכות. בשום תחרות שהסתיימה לא צויין הדבר. אני חושבת שהגולשים המשתתפים רוצים לדעת מי התמונה/ות שנבחרה כזוכות.

Niv C

New member
נכון

הגולשים באמת רוצים. אבל לא יעלה על הדעת לפרסם תוצאות לכל הגולשים אם הזוכה או הזוכים עוד לא יודעים. קצת סבלנות.

למעלה