אלבום לידה

newKiticat

New member
אלבום לידה

מתישהו בינואר יש לי חברה שתלד בשעה טובה ומדובר בקבוקה ולא קבוק
(שזה היה הכינוי של הצאצא המדובר). ואני רוצה להכין אלבום כזה- של ההתחלה. משהו קטן. צ'יפבורד 15 על 15. ספרון. ואני רוצה להכניס את כל השאלות שצריך לשאול. וחשבתי אולי הגיע הזמן לפתוח שרשור- עם כל הרעיונות האדירים שיש פה לבנות, של כל השאלות שאפשר לשאול ולהכניס לאלבומים האלה. למשל: נולדתי בתאריך, לאבא ____ ולאמא ____ שקלתי ____ בבית החולים _____ ביום שבו נולדתי- גזיר עיתון/נתונים לגבי מחירים, אירועים היסטוריים ביום שבו נולדתי לאורך השנים. תמונות עם אבא, אמא, סבא וסבתא מכל צד, עם האח/אחות אם יש. זה כל מה שיש לי כרגע. מה עוד אפשר להכניס?

0p9o8i7u

New member
אפשר גם

להוסיף כינויים שהיו בזמן ההריון - קבוקה :) ואולי תמונת אולטרסאונד שיצאה טוב וברור

ליאת266

New member
אפשר גם

מי נולד ביום שלי, תחזית מזג אוויר, קצת לגבי המזל שלה, נומרולוגיה של תאריך הלידה ,תוכניות טלוויזיה מאותו יום או סרטים בקולנוע, זמר/זמרת השנה, שער הדולר/יורו מתי זרחה/שקעה השמש באותו יום שטרות ממונופול שיציגו איך הכסף נראה. מזמינה אותך לבלוג שלי לראות קפסולת זמן שלמדתי אצל זיקוקית

KarinDi

New member
תודה רבה!

לאחרונה כל מה שאני עושה קשור להריון או ללידה...כנראה שהיקום רומז לי משהו :)

scrapy girl

New member
מצחיק בדיוק פרסמתי בבלוג שלי

את התחלת האלבום לאחיינית שלי .. מצרפת תמונה , הפרטים בבולג שלי

עלמה7

New member
תמונות מבית היולדות

אמא שוכבת במיטה עם הבטן הענקית האחים/ משפחה באים לבקר בבית היולדות תמונה בעריסה השקופה את גם יכולה לעשות אלבום של הפעמים הראשונות - הפעם הראשונה שהרים את הראש, הפעם הראשונה שעמד, הפעם הראשונה שהלך, הפעם הראשונה שהיה במסעדה, שישב לאכול, שהלך לסרט...

למעלה