אכזבה :(

אכזבה :(

אי אפשר לחזור אחורה עכשיו אחרי שהבטתי בענייך וחשבתי אולי יכול להיות אחרת. אבל אז הלכת ולא החזרת מבט ואני כל כך רציתי רק הפעם הזאת,רק פעם אחת. אי אפשר לחזור אחורה עכשיו זה לא עוזב,לא מרפה וזה מרגיש לי בודד יותר מתמיד.

באכזבה

איתך מחבקת בכל הכוח ורוצה לומר לך שיהיו עוד הזדמנויות טובות יותר למרות שעכשיו זה כל כך כואב ואני לא מבטלת בכלל מהכאב בכלל

תודה...

זה עוד יותר כואב לי כי בדרך כלל אני לא נותנת הזדמנויות ואני נורא מגוננת על הלב שלי ומפחדת ובסוף נשארת לבד והפעם באמת רציתי לתת צאנס ולנסות ולא כל כך פחדתי ובסוף מסתבר שהוא בכלל לא בעניין והוא לא ניתן להשגה. אני יודעת שעוד יהיו הזדמנויות אבל ב22 השנים שבהם אני חיה פעם אחת אפילו דברים לא הסתדרו לי,בפעמים המועטות שהתאהבתי זה היה במישהו שלא רצה אותי וככה גם הפעם אז אני תוהה אם יום אחד זה בכלל יקרה? אני מרגישה כאילו שאני לא יכולה לחיות עם ההרגשה הזאת אפילו עוד שניה אחת יותר. :/ סורי שככה נפלתי עליך פשוט זה כל כך יושב לי על הלב ואין לי למי לספר...

את לא נופלת עלי. את בסדר גמור

זה קשה נורא ההרגשה הזאת. גם לי זה היה ככה. בתקופה שבה הייתי יוצאת עם בחורים. הרוב - לאר התחברתי ואלה שכן - לא רצו אותי... אבל אני מאמינה מאד שזה עוד יגיע אל תפסיקי לתת צ'אנס...

למעלה