אכזבה מהכל

rosedal

New member
אכזבה מהכל

אני מאוכזב מהמדינה - הכל כאן דפוק!! אני מאוכזב מהנהיגה בכביש - 99% לא יודעים לנהוג כאן אני מאוכזב מהאנשים - יחס קר ומעליב..כל אחד דואג ל*** שלו.. אף אחד לא יעשה בשביל מישהו אחר משהו ללא תמורה ובאהבה אני מאוכזב מהצבא שפעל בניגוד לחוקתו אפילו הבנות כאן סנוביות מאטריאליסטיות פוזאיסטיות כמובן שאני לא מכליל אך רוב האוכלוסיה שאני נתקל בהם הם ככה אני לא נשאר פה , לא כיף לי כאן ,כן - זאת הסיבה לא כיף פה שמישהו ייתן לי סיבה להשאר פה? חבר'ה רק רציתי להוסיף שאני יודע איך להסתכל על החיים... אני יודע שהחיים טובים אבל לא כאן , סורי מי שיחלוק עליי אולי לא יודע מה הוא מפסיד במקום אחר..

ניקולי

New member
אני חושבת

שבכל מקום בעולם יש את הטוב ואת הרע ברגע שאתה חיי במדינה אחרת אי שם באופן קבוע ולא רק לביקור ממושך.. תמצא אכזבה ולא רק אכזבה אחת אני הייתי מציעה לך להסתכל לא רק בחצי כוס ריקה אלא תעבור לצד השני לחציה המלא ואז תבין איזו מדינה יש לך (לנו) בשעת מלחמה איך כולם מגובשים, בשעת צרה איך כולנו עוזרים, שיפור הנהיגה ע"י "אור ירוק" בתקווה שבאמת תשתפר נהיגתם של ה 99% .. תסתכל טוב אני בטוחה שדברים יתבהרו..

rosedal

New member
תודה על תגובתך

חבל שאת לא מכירה אותי. אני כל הזמן מנסה להסתכל על חצי הכוס המלאה אבל לצערי נשארו בה 2 טיפות בלבד. שיהיה לך יום נפלא.

../images/Emo128.gif

מאוכזב מהמדינה ,מהסביבה ,מהכל...הי ילדון,תבדוק מה קורה איתך אולי הבעיה בך....תחשוב על זה.!!

תגובה

ברוך הבא למועדון חרא על כול המדינה הזאת עוד שנתיים נשאר לי להיות פה ואז המטוס הראשון לניו יורק המון הצלחה חביבי ואם לא ילך לך שם תמיד יש לך לאן לחזור אל תפחד לנסות סע

rosedal

New member
חמודה

אולי אני לא מתאים לסביבה. בכל מקרה מצאתי את מקומי במקום אחר.

תגובה

ארצנו יפהפיה. יש בה יופי טבעי אנושי של הנוף ואור מיוחד ועדין. הדת שלנו הכי טובה בעולם, רק היא המציאה ספר מוצלח כמו התנ"ך, ועוד ספרים טובים, והיא טהורה מבחינה מוסרית ונפשית. כדאי להיות פה.

רוניטו

New member
מעצמך אתה לא מאוכזב?? כי אם

כן, לא יעזור לך אם תעזוב. אם לא, אז שיהיה לך בהצלחה בכל מקום שתבחר

rosedal

New member
תודה

גם לך

למעלה