אך יוצאים מהברוך הזה?

400396

New member
אך יוצאים מהברוך הזה?

שלום לכולם. לפני יומיים אבא שלי קיבל עונש של 30 חודשי מאסר וקנס של 120000 ש"ח או 12 חודשים מאסר תמורתם. מכיוון שאבא שלי פושט רגל אך שום סיכוי שיוכל לעמוד בקנס. העבירה שבה הורשע אבי הוא עבירה כלכלית , התחמקות של תשלום מיסים ביבוא של קונטיינר , דבר שלא היה ולא נברא. לא רק זה אלא גם השופטת הגדילה לעשות וביקשה שהמאסר יעשה במיידי ורק אחרי דין ודברים היא נתנה לו שבועיים. אנו כמובן רוצים לערער על ההרשעה מלכתחילה בבית המשפט המחוזי וגם על העונש , מדוע אבא שלי צריך להיות במאסר בכל התקופה הזו, נאמר לנו שבגלל שהעונש כבד הם רוצים שהריצוי יחל מייד, אך נוכל לגרום לכך שאבי לא יאסר עד שמיעת העירעור? העו"ד של אבי עבד כפרו בונו וכנראה בגלל זה הוא גם הורשע כי אין שום הוכחות נגד אבי (לא יאמן אך הרשיעו אותו ,מה גם שנגרם עינוי דין לאבי , הוא חיכה 10 חודשים להכרעת הדין -לפי החוק יש להודיע על הכרעת דין תוך 6 חודשים , מה גם שהמשפט נמשך כבר 6 שנים של עינוי) האמצעים של משפחתנו דלים וגם אין לנו זמן רב, 12 יום כדי לפעול. מה עלינו לעשות ? ראשית כדי שאבי לא ירצה את עונשו עד לשמיעת העירעורים שבהם אנו בטוחים שהוא יזוכה. והאם זה הגיוני שנוכל להגיש בקשה לערעור תוך 14 יום (12 יום העונש נקבע לפני יומיים) אנו רוצים לשכור עו"ד חדש כדי שיוכל ללמוד כראוי את התיק.( כאמור העו"ד הקודם עשה זאת כפרו בונו ולדעתינו הטיפול בתיק היה בהתאם) האם תוכלו להמליץ לנו על עו"ד טובים בערעורים ועבירות כלכליות?

למעלה