אך איזה פרק יפה

מיכל ק

New member
אך איזה פרק יפה

כל כך יפה יפה יפה

Rוית

New member
הפרק הזה מדהים...

אריק לה-סאל משחק מעולה!וכל פעם שאני רואה את הפרק, הקטע של הצרחה של ג´קי תמיד מעביר לי צמרמורת כל פעם מחדש, כמעט ובכיתי... זה עצוב נורא (תגידו, זה רק אני או שתמיד באי.אר הם רוצים שנבכה?!?!?) דר"א, למי שיש תבל דיגיטל-שמתם לב שבתקצירים היה רשום שאמא של אבי חוזרת ושיש לה בעיות לב... נו, המתרגמים של ימיינו...
ושאלה לסיום-מה היה שם הפרק היום? לא שמתי לב..

צמות

New member
באמת פרק יפה../images/Emo70.gifכמו תמיד.....

באמת בתבל דיגיטל היה את זה..בהתחלה לא הבנתי..דפוקים
סאלי פילד משחקת מעולה וגם אריק לה סאל..אני חושבת שבאי אר באמת חושבים כל פעם איך לגרום לנו לבכות..חיחי אווווף כל הקטע עם אליזבת´ ופריצת הדיסק של החולה שלה עיצבן אותי (כי אני יודעת מה קורה בהמשך..) וזהו..מחכה להיום..(למחר) נ.ב: שם הפרק היה the visit

~*~gaL

New member
אני אוהבת את הפרק הזה נורא..

סאלי פילד פשוט מדהימה. אני מאד אוהבת את הסוף.. הוא נורא ריגש אותי. "and I loved you, God how I loved you..." ואני עדיין לא חושבת שפיטר היה צריך להכות את דייב. הבן-אדם ניסה להתנצל. וכן.. החלק עם ג´סי בהחלט עצוב. ומארק.. הכאב בא מההוקי? חכה, חכה.. ;) מסכנה אליזבת´.. לדעתי היא לא עשתה את הכל בשביל שהיא תוכל לצאת בזמן. זאת לא אליזבת´, זה לא משהו שמתאים לה. כולם בפרק כ"כ מסכנים.. :))

מיכל ק

New member
נכון

באמת הם כולם מסכנים אבל מאוד אהבתי את הקראביות בפרק

~*~gaL

New member
אווו...

הקטעים של קרטר/אבי פשוט נהדרים.. לוקה נראה נורא לא אכפתי שכזה.. הוא היה יכול להגיד לאבי משהו כמו "אני ממש מצטער.." על זה שהוא לא יכול לאכול איתה, אבל הוא פשוט הלך.. ואז ראו אותה מדברת עם קרטר, שהקשיב לה.

mprb

New member
הגעתי למסקנה |כועס|

שלוקה אף פעם לא אהב באמת את אבי. היא זאת שהתחילה איתו. היא נישקה אותו
היא שאלה אם הוא רוצה לצאת איתה
היא באה אליו לחדר אחרי שהוא היה מצוברח
אבל מה הוא עשה בשבילה
רק נתן לה כאב
. וזו דעתי. וחוצמזה´ - אני לא חושבת שהוא מגיע לקרסוליים של גורג´ שלי

mprb

New member
אני מסכימה

יש לי אובססיה לג´ורג´ כבר שנים רבות. עוד מאז שהוא הופיע בתוכנית "אחיות". היה לי פוסטר שלו (עכשיו יש לי של THE CORRS *תלת ממימדי*). וכל החברות שלי יודעות שאם הן רוצות לעצבן אותי אז הן רק צריכות להגיד שבראד פיט יותר יפה מג´ורג´. (אני לא ממש אוהבת את בראד פיט).

מיכל ק

New member
אני לא מהמעריצים של בראד

שאניה טווין אומרת את זה טוב בשיר שלה למרות שג´ניפר ובראד חמודים ביחד אני מאוד אהבתי את הדמות של דאג רוס, הוא ומארק היו כל כך טובים בתור צוות רופאים

mprb

New member
אני לא רוצה אפילו להתחיל

ולדבר על shania אני ממש אוהבת אותה!!!! אם לא הבנת מההודעה הקודמת שלי אז אני גם לא אוהבת את בראד פיט. לדעתי הוא ממש מכוער ומעצבן. אבל אכן, הוא חמוד ביחד עם ג´ניפר.

מיכל ק

New member
גם אני אוהבת את שאניה

אני לא חושבת שבראד מכוער אבל אני לא מתלהבת ממנו

~*~gaL

New member
גם אני מאלו..

שחושבות שג´ורג´ עדיף על בראד. אבל גם אני לא חושבת שהוא מכוער, בכלל לא. אני גם מאלו שמעדיפות את ג´וני דפ על בראד.

פרק מ-ד-א-י-ם

אבל אני עדיין לא אוהבת את אריק לה סאל...
תגידו, כולם בדקו את הציונים של הבגרויות באיטרנט?

מיכל ק

New member
כן אבל זה עדיין היה עצוב

וגם ג´קי כל כך מסכנה
קהנדי אלכסנדר שחקנית טובה

jakecarter

New member
מדהים, לא מדאים ו...

אני עולה ליא´ מחר.. ובזאת אני מבשר (בעצב רק ויגון עמוק או משהו כזה) שנגמרה השביתה. הציונים שלי בבגרויות הם: לשון 81 הסטוריה 80 מחשבים 91

~*~gaL

New member
הם חייבים לבאס ולגמור את השביתה.

רק התחלנו להנות!

jakecarter

New member
תודה

ולא יודע למה, אולי כי התכוננתי טוב היה לי די קל בבגרות ממש יצאתי עם חיוך!

למעלה