אי תאילנדי משלי

מאומאו

New member
אי תאילנדי משלי ../images/Emo66.gif

תגידו מזל טוב: היום סוף סוף אישרו לי את הקופקסון, אחרי שהוציאו לי את הנשמה 3 שבועות. מחר על הבוקר האי ינחת אצלי במקרר, ויחד איתו תגיע אביטל לקפה, עוגה וזריקה. זהו. ממחר אני ג'אנקית רשמית... אני מסתובבת עם חיוך אידיוטי על הפרצוף כאילו שזכיתי בשיט לקריביים, או לחילופין בהרואין משובח במיוחד

טוב שנגמר הטרטור-וזכית באחות הכי

טובה שיש. מסרי לה ד"ש חמה מאטי מחולון. אביטל הנחתה אותי בוולפסון-איך להזריק. היא נשמה טובה-את תראי איזו אישה ענקית בנשמתה היא..

אביטל של טבע היא פשוט נשמה טהורה

היא כמו האמא הכי נהדרת בין אם יש אמא משלך או לא. מסרי לה דרישת שלום חמה ממני מנורית (של מיטשל) מגבעתיים. ברגע שהיא תבוא פתאום תוכחי לדעת כמה הכל פשוט,קל וכמה אביטל היא המרגיע הלאומי.

מה אני אגיד לך,בשעה טובה? העיקר...

וזה מה שחשוב,שהקופקסון יועיל לך ושתרגישי טוב! ותמסרי ד"ש חם לאביטל ממני.

agibagi

New member
סוף טוב, הכל טוב ...

רק שמחות ובריאות אחרי העקשנות ותזכי באמת בטיולים אקזוטיים

operandx

New member
מזל טוב וסימן טוב! ../images/Emo13.gif

וסימן טוב ומזל טוב ומזל טוב וסימן טוב וסימן טוב! :)

Yaron5000

New member
ואיך האי שלי לדעתך ? >>>

>>> E אמנם לא תאילנדי אבל בכל זאת אי....
מאחל לך מכל הלב שהטיפול אכן ייסע לך ויעכב את כל המנגנון הטרפצתי הזה ! הרבה בריאות מאו מאו ! ירון

אני לא מכיר E...אני מכיר...

E.D.S.S- 7.... וכאוהד מכבי-נתניה... אני "מקום ראשון בליגה"... זוכר? היית אז ילד.

מאומאו

New member
תודה על האיחולים נשמותיי ../images/Emo24.gif

וכל מי שרוצה למסור ד"ש לאביטל - שיגיד, אני אמסור בשמחה.

m י כ ל

New member
ברכות ואיחולים על הנדל"ן החדש!!!

הם שם בשביל להוציא את הנשמה, זו העבודה שלהם, בשביל זה אנחנו משלמים להם כל החיים! היה ברור שיאשרו בסוף, אולם לבטח הם התחייבו לעצמם שאת מנת הדאגה והחרדה שמגיעה לך מהם, הם לא ימנעו ממך בשום אופן, ובכלל, שלא תתחילי להרים ת'אף! אז בשעה טובה ובמזל טוב על תחילתו של עידן חדש, בו השליטה נמצאת אצלך במקרר ואת, חזקה ומחוזקת עוד יותר, יוצאת לכבוש את העולם. ד"ש חמה ואוהבת ממני לאביטלוש, נשמה ענקית באופן מיוחד.

loka35

New member
ברוכה הבאה לחבורת הג'אנקי../images/Emo153.gif

שיהיה בהצלחה ובשעה טובה.

נבדה

New member
לרגל קבלת הזריקה קבלי שי צנוע..../images/Emo77.gif

קופסת פדים ספוגים באלכוהול!! תתחדשי ושרק יעזור!

מזל טוב יקירתי... בשעה טובה!!

אני ממש ממש שמחה בשבילך מחכה לעידכונים מחר <היום> בהצלחה מחזיק אצבעות

למעלה