אי שיווי משקל- עזרה דחוף

היחידlisa

New member
אי שיווי משקל- עזרה דחוף

אני אישה בת 43 . מזה כמעט שנה סובלת מאי שיווי משקל , מאי יכולת לזוז אני יכולה ללכת מספר צעדים ואז להרגיש שאני נופלת . מין הרגשה מרחפת. איני מסוגלת להתכופף כי אז תוקפת אותי מיד הרגשת הנפילה. בדיקות דם שלי נמצאו תקינות , גם בדיקת אוזניים,אין לי צילצולים ו/או משהו דומה. לעיתים יש לי גם הרגשת בחילה, אך איני מקיא. כאבי ראש, מעין לחץ באיזור מח הקטן. רוצה לדעת האם מישהו בפורום ניתקל בתופע דומה?למי פנה ומה ניתן לעשות? בתודה מראש למי שיעזור

zs1957

New member
ברוכה הבאה היחיד lisa

שלום רב lisa , מהתיאור שלך יש לך וורטיגו.האם את סובלת מסחרחורת לפני שאת מאבדת את שיווי המשקל?אני סבלתי מכל מה שאת מתארת. קוראים לזה וורטיגו. ניתן לטפל בזה ולהחלים החלמה מלאה. במשך 14 שנים סבלתי מוורטיגו .קבלתי טיפול רפואי והיום אני ריאה לחלוטין. זהבה שחם

gilroy

New member
איזה טיפול רפואי קיבלת?

אומרים שורטיגו זה וירוס

zs1957

New member
סוג הטיפול בוורטיגו

שלום gilroy ורטיגו זה לא וירוס. הגוף מתגבר על וירוסים בעצמו ללא תרופות. וורטיגו יכול להיות גנטי ויכול להיות ניסיבתי,טריגר של טראומה. הטיפול שקבלתי הינו טיפול קונבנציונאלי מערבי של תרופות בהתאם לבדיקות דם רבות שעשו לי.בנוסף תפריט של איסור על שתיית קפה, תה אלכוהול,איסור על אכילת מלח,מתוק, שוקולד.אכילת ירקות ירוקים + בשר מהחי. זהבה שחם

zs1957

New member
מותר ורצוי לאכול בשר וירקות

היי s o l1 רצוי לאכול בשר: עוף ,בקר, כבד,ומומלץ לאכול דגים . כמו כן לאכול הרבה ירקות להמעיט בצריכת מלח, לא לשתות קפה, תה, אלכוהול,לא לאכול מתוק ,שוקולד. לאכול לחם נבוט חיטה. אשמח לענות לשאלות נוספות אם תהיינה יום טוב זהבה שחם

קשישא3

New member
אי שיווי משקל

אני לא יודע אם את אשה או גבר,הפתיחה היא שאת אשה ובתוכן -לשון זכר.על כל פנים אני סובל מתופעה דומה,אובחנתי כסובל מ-BPPV.חפש/י חומר באינטרנט בשם זה,יש אתר מיוחד בשם זה והמון חומר ואפילו תרגילי פיסיוטרפיה שמאוד מועילים. רופא א.א.ג רציני,יכול לאבחן את התופעה הזו.רופאים רבים לא עלו על זה והכניסו בי תרופות,צריך רופא טוב שמבין בזה.אם את/ה מהצפון,אוכל להמליץ על הרופא שאיבחן את הבעיה. בהצלחה.

zs1957

New member
מה זה BPPV ?

אנא פרט יותר למען החברים? אני יודעת מה זה מקריאת חומר באינטרנט. לדעתי חברים רבים אינם יודעים על מה מדובר. וטוב תעשה אם תפרט ותספר כיצד אתה מתמודד עם BPPV ? זהה שחם

zs1957

New member
חוסר שיווי מקל -תגובה להיחידlisa

לום ליסה, לפי התיאור שלך זה נראה כמו וורטיגו.אני סבלתי מזה 14 שנים ולאחר טיפול אינטסיבי אצל רופא מומחה המטפל בסחרחורת נרפאתי לחלוטין. כמה זמן נמשך ההתקף? האם יש כאבים באוזן?אני מבינה שטופלת אצל א.א.ג.,מה האבחנה שנתן לך? אשמח לענות במידה ויש שאלות נוספות. זהבה שחם

היחידlisa

New member
אי שיווי משקל

בביקור אצל רופא א.א.ג לא נמצא דבר.היא בעצמה לא יודעת מה יש. תחושת הריחוף מופיע לרוב אחרי מחזור, קודם המצב היה חוזר לקדמותו אחרי מספר ימים . היום זה תופעה רציפה שאינה נגמרת. עשיתי בדיקות דם אצל רופאת משפחה הבדיקות היו תקינות. איני יודעת מה לעשות. אין לי שום כיין. מישהו ציין תופעה בשם BPPV מה זה ? בתודה ליסה

zs1957

New member
האם ערכו בדיקות גניקולוגיות

מדוע פוקדות אותךתחושות הריחוף לאחר מחזור? אני אבדוק את זה עם רופא מומחה לסחרחורת. אני לא מכירה את התופעה שאת מציינת. היי עמי בקשר! בינתיים שיהיה לך שבוע נעים ללא ריחופים, זהבה שחם

zs1957

New member
מה זה BPPV ?

שלום ליסה, BPPV- Benign pasoxysmal positional vertigo זהו וורטיגו הנובע מבעיה באוזן התיכונה בחלק של שיווי המשקל והורא גורם לסחרחורת ואובדן שיווי משקל. זהבה שחם

למעלה