אי התאמה בתחביבים

cool210

New member
כמו שכבר אמרתי

דווקא בטיול עצמו שנינו ממש אוהבים את אותו דבר
כמו שאמרתי הוא פשוט לא ממש חושק בנסיעה לחול
שנינו אוהבים קזינו ושנינו ממש לא אוהבים כדורגל..אז הכל מסתדר

תשמע, יש אנשים שזה פשוט לא הקטע שלהם בחיים....

לא משנה מה תציע להם, הם לא לגמרי מבינים למה לארוז מזוודה ולצאת לכל השלעפען הזה...
חייתי עם אחד כזה 20 שנה..... הוא תמיד נהנה בסוף. גם בנסיעות הזוגיות, גם בנסיעות עם חברים וגם בנסיעות עם ילדים וגם בנסיעות עם חברים וילדיהם... זה תמיד בסוף כייף.
אבל בשורה התחתונה, אם תשאל אותו, הוא היה מוותר על זה......

אני ככה בכל מה שקשור למסעדות למשל.... טעים ונחמד לי, אבל אני בחיים לא אזום את הבילוי הזה, ואם יש תוכנית כזו והיא מתבטלת זה ממש לא כואב לי....
לא מפריע לי לאכול במסעדה, אבל זה סוג בילוי שאני לא הכי מתחברת אליו, לא אוהבת לשלם עליו.... אף פעם לא מרגישה שהתמורה שווה את הסכום.

כל אחד והגיג שלו...

cool210

New member
יפה אמרת

בגלל זה אף על פי הכוונה הטובה מצחיק שאנשים פה חושבים שעושים רק מה שאני רוצה או שאם אציע לו דברים בחול שהוא אוהב אז הכל יסתדר.. הלוואי וזה היה ככה

זה לא מצחיק, זה באמת קשה להבנה....

איך הדבר הזה, טיולים לחו"ל שאצל רוב האנשים נתפס כדבר הכייפי ביותר לעשות, הדבר שהם מחכים לו כל הזמן (אני? לא מסוגלת לחיות יום אחד בלי שיש לי כרטיס טיסה עתידי לאנשהו. זה חוק... חוזרת מחו"ל.... מייד מזמינה את הבא. דפוק אולי, אבל זה מה שאני אוהבת...)
אז איך יש מישהו שלא רוצה לסוע?
אז מתחילים לחפש סיבות רציונליות... אולי לא כייף לו, אולי הוא לא מתחבר לתוכן של מה שהיא מציעה או שאולי היא לוחצת....

במקרה יצא לי לחיות עם זה , אז אני יודעת.....
אחרת היה לי גם מאוד קשה להבין את זה.

מצד שני אני רואה איך אנשים שלהוטים על מסעדות לא מבינים איך אני לא משתגעת מזה....

cool210

New member
חחחח ממש ככה

אני תמיד אומרת לו שהוא הבן אדם היחדי שאני מכירה שלא מתלהב ואוהב לסוע לחול.. אני גם גם ממש מחכה לכל נסיעה בציפיה מטורפת, ותחשבי שאני באטרף התלהבות לפניי והוא מבאס תאווירה כי הוא לא באותו וויב והתלהבות כמוני , כל מה שאנשים הציעו לי פה ניסיתי בעצמי אבל הבן אדם פשוט לא חושק בזה ולא יעזור כלום
אגב אני מתה על מסעדותתתת !

סיגלית 2014

New member
מנהל
מכירה את הבעיה מקרוב

שונאת לנסוע לחו"ל והבעל מאוהב בכל מה שקשור לטיסות. מה לעשות... כל אחד והשריטות שלו.
מה עושים? דרך האמצע.
חלק מהנסיעות הוא נוסע לבד, בעיקר נוסע לבקר משפחה וחברים בחו"ל. אבל כשזה קורה הוא משגע אותי בטלפונים כמה הוא מתגעגע ולמה אני לא איתו (גם אני מתגעגעת
). לצערנו, יש גם נסיעות לחו"ל מטעם העבודה ואני מבקשת ממנו גם לטייל (חוץ משופינג.. גבר מוזר) ושוב, "למה את לא כאן איתי?"
אז.. פעם בכמה נסיעות אני מצטרפת, בדרך כלל עם הילדים.

כבר עשר שנים הוא חוסך ומזכיר לי שהוא רוצה טיול ארוך לארצות הברית, כולנו. אוף.
הצלחתי לדחות את זה עד לאחרונה. כבר חודשיים הוא מתכנן לעוד שנה ואני כבר מעכשו רועדת מפחד. אולי תרגיעי אותי?

cool210

New member
רגע

אז את בעצם לא אוהבת כי את מפחדת לפי המשפט האחרון שלך ? בדכ כשהפחד מה שמונע הבנאדם כן נהנה בסוף בטיול
אבל אין לך מה לפחד פה בארץ מסוכן אותו דבר אם לא יותר , חיים פעם אחת תטיילי ותהני

otherwise

New member
בתור התחלה, לקבל אתו כמו שהוא

אתם שונים בהיבט הזה, אבל הוא לא אשם בהעדפותיו או בזה שאין לך אלטרנטיבות אחרות. הביקורת והניסיון ליישר אותו לפי העדפותיך בטוח לא תורמים לקשר, וכנראה שעם הזמן רק ישאירו לו הרגשה שלילית יותר לגבי נסיעות לחו"ל

alongrin

New member
את צריכה לקבל את זה....

שיש גם פטטות כורסא או ספה וכל הנושא של טיולים זה סבל בשבילם.
יש לי שתי בנות בגילאים קרובים מאד לגילך.
אחת פילפל בתחת... טיסה לפה טיסה לשם, טיולים בארץ וכו'.
השניה יושבת כל היום מול המחשב.. סוג של גיימרית...
בשביל להזיז אותה מהבית צריך גרר..
בפעמים שהצלחנו להוציא אותה לטיול היא הייתה כל הזמן עסוקה בטל' שלה במקום להנות מכל הטוב שמסביב.
כשהיינו מגעים למקום עם רשת אלחוטית חינמית, זה היה ממש מאבק לנתק אותה משם.
&nbsp
&nbsp
תחביבים ותחומי עניין משותפים זה משהו שצריך לבדוק ולוודא לפני שחותמים על הכתובה ועל המשכנתא.
&nbsp
זה לא משהו שאפשר להקל בו ראש בכלל!!!
&nbsp
"הביחד הזה" הוא אחד מהדברים החשובים שמחבר בין שני בני זוג.
כל החוויות המשותפות שעוברים ביחד, אם זה לטייל ביחד, לבשל ביחד, לראות סרטים ביחד וכו'.
&nbsp
נכון שאפשר לעשות את כל הדברים האלה בנפרד, אבל אז מה הטעם בכזו זוגיות?
אין הרגשה גרועה יותר מהרגשת בדידות וריקנות בתוך הזוגיות שלך.
&nbsp
ובסופו של יום אם כל אחד מבני הזוג עסוק בעניינים שלו, הם בסופו של דבר ימצאו תחומי עניין משותפים עם אנשים אחרים.
&nbsp
ברוב המקרים אלו הם תחומי עניין שמערבים מיטה, סדינים וצימרים עלומי שם בשרון.
כי כשאנשים עושים דברים מהנים ביחד תמיד נוצרת בינהם משיכה וחיבור.
&nbsp
&nbsp

cool210

New member
אוקיי אז תן לי להבין

אתה אומר שאני צריכה להיפרד ממנו כי הוא לא אוהב לטייל ?
אני באמת שוברת את הראש , לא נראה לי הגיוני להיפרד ממישהו שאני אוהבת כי הוא לא אוהב לטייל כמוני..זה הזוי , יגיע מישהו אחר שיאהב לטייל אבל אז יהיה עניין אחר
באותה מידה לא הייתי יכולה להתחתן עם ילד טבע שאוהב לישון באוהלים בטיולים שלו כי מבחינתי זה לא אופציה אפילן
זה מצד אחד ממש מתסכל מצד שני הגיוני שיהיו לנו תחביבים שונים ..

alongrin

New member
הכל עניין של...

עד כמה זה מפריע לך ומבאס אותך. ואת צריכה להיות מאד כנה עם עצמך ולא להיות מונעת מפחד שמא לא תמצאי מישהו אחר.
&nbsp
אם את חושבת שאת יכולה להמשיך לחיות לצידו באושר ועושר עם המגבלה הזו אז באמת מעולה.
&nbsp
אם זה עניין באמת עקרוני בשבילך אז את צריכה לשקול את המשך דרכך איתו ביחד.
&nbsp
בכל זוגיות יש פערים מסויימים כי מה לעשות זה חיבור של שני אנשים שונים. אבל הפערים האלה צריכים להיות כאלה שניתן לחיות איתם.
&nbsp
ברגע שהפערים האלה הם גדולים ומשמעותיים הם מערערים את הבסיס של הזוגיות והיא בסופו של דבר לא מחזיקה מעמד.

נהורית1

New member
לא קראתי את כל התגובות...

ויכול להיות שכבר הציעו לך. אבל דווקא היום קראתי בפייסבוק על סוג של טיול לנשים בלבד. זה נקרא טיולי בוטיק. שם הקבוצה 'החוויה ההודית טיולי בוטיק גיאוגרפיים'.
ייתכן שזה יכול לענות לך על חלק מהבעיה. שווה לנסות.

cool210

New member
אני מסתכלת

בינתים נראה שזה טיולים להודו בלבד מה ששמש לא מדבר אלי, אבדוק יותא טוב

ai21

New member
זה גם המצב אצל חמי וחמותי

בשנים הראשונות הם טסו בגלל העבודה שלו - והיא התאהבה בזה.
וגם היא כמוך - רצתה לטוס פעמיים בשנה.
&nbsp
אחרי עשורים של ויכוחים,
וטיולים שהיא עשתה עם חברות, כי הוא לא רצה לצאת לטיולים האלו, וכשהסכים עשה פרצופים,
הם הגיעו לפשרה:
טיול אחד שהיא אוהבת (הוא לא סובל - אבל היה מוותר עליו בשמחה, ולכן - באמת עשה לה טובה שהצטרף)
וטיול אחד - בשבילו.
הוא מתכנן בגדול, את היעד והאטרקציות העיקריות, ומשם היא ממלאת את הפרטים והימים החסרים.
ומאז אין ריבים.

למעלה