אירוע ירי בת"א

LOLI152

New member
בדיוק באתי לכתוב על זה.

יהי זכרם ברוך
בברנוער ת"א, בר הומו-לסבי. המשטרה בחיפושים אחריו.

וואי חבר שלי אמור היה להיום שם היום...../images/Emo178.gif

מזל שהוא לא הלך בסוף....

מזעזע.

הכרתי את הנרצחת, היא מבי"ס אחר אצלנו בעיר. יהי זכרה ברוך
. האבסורד הוא שהיא בכלל לא מה"קהילה", לא שזה משנה, אדם בן 16 שנרצח בירייה על ידי איזה פסיכופט זה נוראי.

חברה טובה שלי הייתה אמורה להיות שם

וכמה דקות לפני שיצאה היא החליטה להשאר בבית כמובן היא מכירה שם כמעט את כולם

../images/Emo16.gif../images/Emo34.gifלזכרם

כמישהי שכמה מהחברים הטובים ביותר שלה הם הומו סקסואלים, ובכלל, כבת-אדם, אני קוראת את הכתבה מynet ונחרדת. עד מתי ניתן לשנאת חיים לפגוע לנו בחיים, בחברים, במשפחה(?) כיהודים הגרים במדינת ישראל, עם היסטוריה משותפת בה לאורך כל מרוצת הדורות שנאו אותנו שנאת חינם, אני חושבת שאנחנו צריכים ללמוד כמה נמוך שנאת חינם יכולה להוריד בני-אדם וכמה הפחד מהשונה והאחר הוא מסוכן, ללמוד מההיסטוריה שלנו ולהתכשל ממנה. מי שיקרא לשנאה כזאת "טבע אנושי" טועה בעניי, ובעצם, במילים אלו יוריד את האחריות והנוראיות שברצח, וכן, אדם לא נולד כשהוא שונא, הפחד מהאחר והשונות הם אלו שגורמים לו לשנוא ולעשות צעד אחד קדימה שלפעמים נגמר גם ברצח. אני חושבת שלפני שנתקן את בעית הבטחון של מדינת ישראל, ונתקן את כל העולם שמסביבנו אנחנו צריכים לעבור תיקון רציני מאוד מבפנים; רק בחודשים האחרונים היו פה מקרי רצח רבים ומזעזעים של יהודים שרוצחים יהודים (קחו לדוגמא את האב שרצח את ביתו השבוע). ובכל אופן,יהי זכר ההרורגים ברוך
.

מסכימה איתך../images/Emo45.gif.

כתבת ממש טוב,ונתת לי מוטיבציה לפעול סביבי ולהקדיש עוד תשומת לב. תודה
!

"כל עוד לא כולם חופשיים, אף אחד אינו חופשי"

זה אף פעם לא בואקום. שינוי אמיתי יכול לקרות כשיש חינוך לקבלה של כולם - הקהילה הלהטב"ית, ערבים, דתיים, עובדים זרים וכו' וכו'. בעיית הבטחון ודה לגיטמציה של קהילות שונות הולכות יד ביד. כנראה שיש עצרת בשלישי בערב בכיכר רבין (יכול להיות שיזיזו את זה למוצ"ש, לא ברור כרגע).

קראתי היום את אחת הכתבות,מזעזע.לא תיארתי

לעצמי,שאנחנו עצמנו נהיה מסוגלים למעשים שכאלו. סובלנות מינמלית היא מצרך כ"כ נדרש בחברה שלנו כיום...
יהי זכר 2 ההרוגים ברוך
,ורפואה שלמה עם החלמה מהירה לפצועים
.

rl1992

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

How many deaths will it take till he knows That too many people have died? (Blowin' in the Wind - Bob Dylan) רצח מיותר. רצח שנאה על רקע סתמי. עצוב לחשוב שבתל אביב הגדולה, הפתוחה, המערבית, חלק מהעולם הגדול, המודרני, קרה מקרה כזה נוראי וברברי.

למעלה