אירועי ברייקדאנס

OldSkooler

New member
אירועי ברייקדאנס

כמה מילים על היפ הופ לפני שמתחילים, כנסו ללינק המצורף להסבר מפורט על מה זה היפ הופ בצורה קצת יותר מורחבת: http://en.wikipedia.org/wiki/Hip_hop_culture בכוונה נתתי את הקישור באנגלית כי בעברית זה פשוט רשום בצורה נוראית.. בכל מקרה, 4 האלמנטים של ההיפ הופ: DJing, MCing, Graffit Art and Breakdance מאחר ומדובר באמנות רחוב שהתפתחה ולקחה השראה מהרבה מקומות, גדלה ברחוב ומייצגת את הstreet וה Urban Life Style, האירועים ברובם סטייל אנדרגראונד. לא תראו פרסומות בטלויזיה או ביותר מדי מקומות וזה עובר בפורומים, פה לאוזן, פלאיירים וכל דרך אפשרית שלא כרוכה בהשקעת כסף בפרסום. סוגי האירועים שיש: אירועים משולבי אמנויות רחוב שנתמכים על ידי גופים מסחריים: Redbull street elements, Urban MotoMusic. משלבים בדרך כלל כמה סוגים של אמנויות רחוב, ברדבול סטריט היה את 4 האלמנטים עם תחרות פריסטייל, גרפיטי, קרבות די ג'יים ובאטלים 1 על 1 בברייק.. היה מצויין אגב... Urban Motomusic ייערך ב4 למאי| ברחוב דיזינגוף ואני מאמין שיפרסמו את זה כמו שצריך. בדרך כלל יש באטלים של קבוצות עד הגמר..בצורת טרוניר פלייאוף כזה.. Battle Of The Year (BOTY) אירוע ברייקדאנס בלבד שכולל בתוכו הופעות של כל קבוצה שמעוניינת להשתתף. הופעת ברייקדאנס בין ה5-7 דקות. בוחרים את ה 4 הכי טובות שיעלו ויתמודדו על חצאי גמר ועל הגמר. מתקיים פעם בשנה כאשר המנצח נוסע לBOTY העולמי ומייצג אותנו. שנה שעברה ייצגה Lions of zion, שנה לפני Look at us ושנה לפניה שוב Lions Of Zion. לא נראה לי זה התקיים לפני. אירועי אנדרגראונד נוספים: מתקיימים כשיוצא. בד"כ פעם בכמה חודשים אבל לפעמים יותר. תופסים איזה מתנ"ס (כמו Deep In The Mud 3 שהיה לפני חודש) או מועדון ברמה כמו קפה ברזיאלי (City vs. City שהיה לפני חודשיים אני חושב). כל פעם משנים את אופי התחרות. לפעמים יחידים, לפעמים קבוצות, לפעמים ערים נגד ערים. האירועים האחרונים היו ממש מעולים. מרגישים איך הסצנה מתפתחת וכדאי להגיע. הכניסה עולה 10-20 שקלים ויש אווירת אנדרגראונד אמיתי. קיים דגש גם על מעגלים וכל האווירה קצת שונה מזו הקיימת באירוע מסחרי משהו עם אנשים שלא תמיד קשורים לסצנה ועברו ברחוב/באו עם הילדים לראות..
סשנים: לרוב כל מוצ"ש בסביבות 19-22 יש סשן בהרצליה או בדיזינגוף סנטר ת"א (מי שרוצה להגיע לסשן הרצליה שיגיד ואפרט). לפעמים גם במקומות נוספים. באים בספונטני, עושים מעגל, באטלים מזדמנים וכו'. בסבבה... לא משהו מאורגן ולא תמיד קורה, לפעמים פשוט אנשים באים ומתאמנים.. בגלל שהרבה מגיעים בשבת בערב לסנטר יוצא שהרבה פעמים יש איזה סשן ספונטני.. לעיתים, הרבה פעמים לפני אירוע גדול, בד"כ מסחרי אבל לא בהכרח, יש סשן חימום. אם זה על גג עזריאלי, דיזינגוף סנטר ת"א, או הרצליה. גם על זה מודיעים לפעמים בפורומים (וגם פה נעדכן). Hip Hop - Peace, Love, Unity and Having Fun

DaR 6

New member
פשששש

לא ידעתי על 70% מהדברים פה, תודה לך! אני אפרסם את זה בטאגליינס.

למעלה