אירועים לסופ"ש?

Yardbird

New member
FOUR THE HARD WAY - CLASH NIGHT 23/11

הפעם אנחנו מקיימים ערב שגם הוא מעין תחרות בין 4 חברים שינגנו אך ורק טיונים (ללא ספיישלים) וינסו לכבוש את לב הקהל בכמה דרכים : מי ניגן את הטיונים הכי מוצלחים, מי ניגן את הליריקס הכי מתאימים לקלאש שכזה, בקיצור מי היה הכי טוב/מרשים/מרתק ומבדר כאחד ! הארוע הזה מתקיים לשם דבר אחד - כיף ! לא מדובר כאן בגביע או משהו שדומה לזה...פשוט ערב תחרותי כיף ומבדר בין 4 חברים שמכירים אחד את השני לא מעט !! הארוע מתחלק ל4 סיבובים (10 דקות לסיבוב) : סיבוב ראשון – introduction round סלקשיין מ1960 – 2007 (10 דקות לכל מתמודד) סיבוב שני - stricly vocals ינוגנו טיונים אך ורק של זמרים/זמרות בלבד , אסור לנגן די ג'י טיונז או קומבנשיין של זמר ודי ג'יי או אפילו סינג'יי (אמנים שמשלבים את הסגנון כמו סיזלה,דמיאן מארלי,קפלטון) (10 דקות לכל מתמודד) סיבוב שלישי – foundation round סלקשיין מ1960 – 1990 (פאונדשיין רוטס ודאנסהול כאחד) לאחר מיכן יתחיל סיבוב tune fe tune (כל 4 המתמודדים ינגו טיון אחד בתורו עד שימאס) לאחר הסיבוב הזה הקהל יכריז מי היה הסלקטור הכי מוצלח לערב זה ! את הערב ינחה לא אחר מאשר רמי"גראמי" !!!! גראמי מגיע להנחות,לנהל ולוודות שיהיה קלאש אמיתי לכל דבר !! המישתתפים : גיל ראסטה A.K.A פאדא בונסקאנק - מחזיק גביע של הסטודיו וואן קלאש , כנראה האדם הוותיק ביותר בישראל במה שקשור לתרבות הרגאיי,אחראי להבאתם של עשרות אמני רגאיי מג'מייקה והעולם ,בעל אוסף לא מבוטל של תקליטים,תקליטונים,ספרים,מגזינים וידע רב בתרבות הרגאיי ! עומרי סמדיקריס A.K.A סמי ! - האיש שהקים את אבויה סאונד לפני כמה שנים,מנהל פורום דאנסהול בפורטל הרגאיי הישראלי,בעל ידע רב שגודל ומתרחב מיום ליום במה שקשור לתרבות הסאונדסיסטים העולמית,חובב קלאשים מושבע ובעל יכולת לרתק ולבדר המונים !! רון לוי A.K.A ראנקין לוי - פרץ לפני כמה שנים יחד עם בת זוגתו בחיים ועל העמדה (סיסטר אלן) בתור מיי לורד סאונד....סאונד שעוד לא נראה כאן במחוזותינו....מומחה לfoundation vibez,ניגן והופיע עם כמה מהשמות הגדולים בז'אנר בג'מייקה,הופיע השנה בסאונד קלאש ספרדי ! ראנקין לוי מביא עימו הרבה ידע ,חריפות ובידור לבמת הקלאשים ! ריאליטי A.K.A אנרג'י ! - מאוד אוהב את מה שקשור בנושא תחרויות קלאש וערבים בהם ניתן לשמוע טיונים שבדר"כ לא שומעים בשום מקום...קלאש זה ריאליטי וריאליטי זה קלאש.. כל זה יקרה ב23 לנובמבר 2007 מועדון סלואו משה, המחוגה 4, פלורנטין, תל אביב. מחיר כניסה: 40 ₪ בלבד! תירשמו ,תתארגנו ותתאמצו להגיע.

פישי הגדול מגיע לצפון

יום שבת בפאב הכצנלסון שליד עפולה (בכפר יחזקאל) פתיחה בתשע בערב וכניסה רק 25 שח אז תגיעו פישי נותן הופעה מלאה ואני נותן בראש עם דאנסהול מכל הזמנים.. חובה לבוא

xXx Shiraz xXx

New member
אתה אוסף אותי ../images/Emo3.gif ? חחח

איתן מסנן אותי, רציתי לדבר איתו על פרסום וכאלה אבל הוא לא ענה אז WHAT CAN I DO.... דבר איתי!

yaarasta

New member
JAHRUZALEM REGGAE מוצ"ש בפאב הסירה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

במוצאי השבת הקרובים: אריות ירושלים ופרחי הדאב ראש בראש
Original Jeruzalem vybz inna roots & culture style!!! אורח כבוד מחו"ל גם יהיה שם!! תקליטים ובאסים יחלו להסתובב ולהקפיץ כבר משעה 22:00 הכניסה חינם!!!! cold winter HOT VYBZ!!!! נתראה!

Lagzieli

New member
מישהו שמע על המסיבה בברזילי?

יש אפילו הזמנה פה. אני צריך לדעת אם יש הגבלת גילאים למסיבה הזאת?

reality i

New member
הקלאש מתחיל ב00:30 בלילה !

ערב יחודי וגדוש שטרם נראה בסלאו-משה ! תגיעו עם אוזניים חדות ומוכנות לקבל ENTERTAIMENT !

למעלה