אירועים ב-asp.net

David El

New member
אירועים ב-asp.net

שלום, אני עובד ב-asp.net עם vs.net עם Code Behinde .יש לי שתי שאלות : 1. כל אירוע בדף מקפיץ אותי לראש הדף,למשל אני בוחר פריט מתוך רשימה נפתחת אני מוקפץ לראש הדף. מה אפשר לעשות כדי שהדף ישאר באותו מקום בו נמצא הפקד ? 2. ב-DataGrid יש אפשרות לגרום לרשומה לעבור למצב עריכה.הבעיה היא שמצב עריכה זה הוא בפקדי Textbox. אני מעוניין שחלק מהפקדים יהיו גם DropDownList.כיצד? תודה ויום טוב ! דוד

David El

New member
איך אפשר לשלוט על זה ?

הרי כל אירוע בדף מתחיל קודם כל באירוע Page_Load.

David El

New member
ניסיתי, זה עדיין קופץ לראש הדף

הכנסתי את כל מה שיש ב- Page_Load בתוך התנאי של If Not Page.IsPostBack ועדיין אני מוקפץ לראש הדף לאחר כל אירוע ?!

כן, כי

הפקד שולח את הטופס לעצמו, ואז הטופס נטען מחדש לנקודת ההתחלה. אם אתה חייב להרים אירועים בצד השרת (ולא יכול לדוגמה להחליף אותם באירועי צד לקוח), יש פתרון קצת מגושם אבל עובד: להשתמש בפונקציית ה - scrollTo javascript כדי לגלול את העמוד לפקד המבוקש. תשתמש בפונקציה RegisterClientScriptBlock כדי ליצור את קוד ה - javascript. אפשר לעשות את זה יפה: כל אירוע מפקד ירשום script שיגלול את העמוד לאותו פקד (בהתאם למיקום שלו). מקווה שהבנת משהו מההסבר...

BLACK121

New member
הפתרון

תוסיף את השורה הזאת לראש הדף, שים יש רגישות לאותיות קטנות <%@ Page Language="vb" SmartNavigation="true" %>
מקווה שעזרתי​

xx

New member
כמה פעמים בעבר השתמשתי בזה..

וזה גרם ל IE לזרוק שגיאה.... IE קרס! מוכר לך?

adam222

New member
SmartNavigation

כל אשר הוא עושה זה PostBack 'כמעט' שקוף למשתמש... כפי שניתן לראות בציטוט מאלוהים הידוע בשמו הנוסף MSDN, שצריך לשקול היטב מתי להשתמש בתכונה הזו...

In most circumstances, do not set this property in code. Set the SmartNavigation attribute to true in the @ Page directive in the .aspx file. When the page is requested, the dynamically generated class sets this property. When a page is requested by an Internet Explorer 5.5 browser, or later, smart navigation enhances the user's experience of the page by performing the following: eliminating the flash caused by navigation. persisting the scroll position when moving from page to page. persisting element focus between navigations. retaining only the last page state in the browser's history. Smart navigation is best used with ASP.NET pages that require frequent postbacks but with visual content that does not change dramatically on return. Consider this carefully when deciding whether to set this property to true.​
מקור

David El

New member
תודה רבה לכולם ../images/Emo140.gif

ניסיתי רק את הפיתרון של BLACK121 כי הוא הכי פשוט ופתר לי את הבעיה אבל באמת תודה לכולם על הטירחה .

למעלה