איציק זוהר - בושה וכילמה

סיינפלד

New member
איציק זוהר - בושה וכילמה

אני יושב עם TvGuy ורואה משחק כדורגל בשבת ואח``כ עוברים לערוץ 2 בשביל ללמוד על סיכום השנה ופתאום רצועת פרסומות מרגיזה נכנסת לתמונה ואת מי רואים? את יצחק (איציק בשבילכם) זוהר שר לו ונהנה בפרסומת לפלאפון והמוטו המוביל הוא סובלנות! פאקינג סובלנות יא איציק!!! אין לך בושה(?!), אדם במעמדך (לפחות בשנים עברו) צריך לומר דברים כאלו? ללכת וללכלך? טוב עשו חברת פלאפון שסילקו אותך מהקמפיין וטוב עשית שהשעת את עצמך מהנחיית התוכנית ספורטיווי וטוב תעשה אם תתנצל בפני כל אותם אנשים שנפגעו ממה שאמרת. מדהים, לפני שבוע אמרתי לרוג`ר (קולה ידידי) שאתה אחלה שחקן ועושה רושם שגם אחלה אדם. לצערי איציק, איבדת הרבה מאד נקודות אצלי ואני בטוח שאצל רבים אחרים. נ.ב - זוכר שמשכו לך בביצים לפני כמה שנים?? זוכר את ברקוביץ הטמבל מה עשה לך?? אז היה לך שכל ויצאת מלך - היום יצאת טמבל והפסדת הכל.

tvguy

New member
מכבי נתניה

איציק בחור אינטיליגנטי בלהט יצא לו העונש שלו צריך להיות כזה שהוא יתנצל קבל עם ועידה כמו שעשו לאחד החלוצים של לאציו לפני מספר חודשים. לינץ לא יעזור בקשר לפרסומת: לא אוהב אותה היא דביקה מידי ונשענת על שיר שכבר נטחן ונגמר

tvguy

New member
המשך- נתניה

לא הבנתי רק למה נתניה רוצים שזיו כבדה יתנצל????? אורי מלמיליאן ידוע כאדם סובלני במיוחד ואינטיליגנט אני ממש לא מבין אותו

למעלה