איפו קונים מכונת שווארמה ?

חחחח...פרק מעניין...אפילו לי - צמחונית

אני חייבת להודות שממש מעצבן אותי שהאנשים על המרפסת מחלקים הערות למתחרים...
כמו היום לדוגמה למסרט ולגוש...
למה מסרט מדברת כל הזמן באנגלית???
אני יודעת שהיא באה מאתיופיה אבל העיברית דלה ממש טובה....
גוש גדל רוב חייו באנגליה....אז אותו אני מבינה...
אם היא הייתה מדברת באתיופית זה היה נראהלי יותר הגיוני..

איזה חמודה היא הייתה כשעתה לאלה על המרפסת "לא בא לי" חחחח ושנפל לגוש השיפוד...

הרבה יותר רל להעיר הכרות כשאתה לא מתחרה...זה ממש מעצבן אותי!!!

Anett

New member
אני לא ממש אוהבת אותה בתור מתמודדת

בסופו של דבר היא עשתה קציצות בלחם. ורק בגלל שהשופטים להוטים להשאיר אותה בתחרות הם השאירו אותה. אני הייתי משאירה את ג'וש רק על המאמץ שהוא התמודד בפעם הראשונה עם אוכל ישראלי אותנטי, אוכל שרחוק מאוד מהמטבח שלו. הוא לפחות התיימר לעשות שווארמה.
וגם בזמן האחרון היא כל הזמן עושה אותו דבר עם אותם התבלינים וזה לא הולך לה במיוחד.

באיזה שהוא שלב היא איבדה את הסבלנות שלה - בתחילת המשימה והייתה לה רוח ממש לא ספורטיבית. היא לא נהנית להפסיד ודי חושבת שהכל מגיע לה. לעומת למשל נוף שהבינה שהיא נכשלה והיא במשימת הדחה אז היא חייכה במבוכה והייתה מאוד נעימה.

יכול להיות שהשווארמה שלה הייתה יותר טעימה משל

גוש...

בכל מקרה...נכון היא באמת עושה את אותו הדבר...
גוש אבל לא הצליח בשום משימה...אני חושבת שהוא היה צריך ללכת...
הגיע זמנו....

היא מדברת אנגלית כי היא מאוד מתנשאת

ורואים את זה לאורך כל התכנית

היא תוקפנית, רגוזה, אגרסיבית וחושבת שהכל מגיע לה

Anett

New member
זה בדיוק מה שאני אומרת...מאוד לא נעימה

האמת כל הזמן מדגישים את האתיופיות שלה. וזה סבבה לגמרי. רק שלדעתי היא לא מהעולים האתיופיים היה לזה רמז בהתחלה כשסיפרו עליה או היא סיפרה בתוכנית הראשונה. היא התחתנה עם יהודי ואני לא בטוחה שהיא יהודיה בעצמה. לכן אני חושבת שהיא לא שולטת היטב בעברית ומדברת באנגלית ועם ריקי בצרפתית. והיא יודעת גם איטלקית כמדומני. שהרבה אנשיפם מאתיופיה יודעים. בגלל שאתיופיה היתה קולוניה איטלקית.

חוטהשני

New member
נדמה לי שמסרט לא בדיוק עלתה לארץ עם בני העדה האתיופית והסתובבה בעולם לפני כן... (לא יודעת אם היא בכלל מהעדה עצמה - באיזה שלב היא דברה בתחרות על כנסיה או משהו כזה
)

Anett

New member
זה מה שאמרתי, היא הכירה ישראלי ובאה לארץ

בעקבות האהבה.

הדסהש1

New member
לא ראיתי את כל התכנית..אבל כמויות הבשר

לדעתי חייבים לתת את המנות לנצאכים...יושבים אנשים שאין להם
בשר על השולחן ורק חולמים על מאכלים שכאלה...
אני לא אוהבת שווארמה המון שומן...

המנות נאכלות,אבל-

מחומרי הגלם ודאי נשאר... בפרק של השווארמה,היה דוכן שלם של בשר רב,וודאי רק חלקו בושל. נקווה שאכן נעשה איזה שהוא שימוש בזה,אם כי,לדעתי זה יכול להאכיל לא יותר ממשפחות בודדות.

מה שכן,הייתי שמחה אם היו יוזמים יום בישול בבית תמחוי כלשהוא,כמובן בלי לצלם את הנזקקים שאוכלים,מביאים את השופטים או המתחרים,לבשל מחומרי הגלם שם. זה אקט שיש בו גם יח'צ,וגם- ודאי חברות מזון היו נרתמות לתרום לאותו אירוע חומרי גלם,(תמורת הסיקור היחצ'ני)
וכך הסועדים היו זוכים לאוכל טעים במיוחד\שונה מהרגיל,בלי הוצאות מיותרות לבית התמחוי.

אגב,בהרצאה של טד על איכות הסביבה,ציינו את הנתון המדהים והמקומם הבא: בבתים שבעולם המערבי,ארבעים אחוז מהאוכל נזרק!!. (מודה שגם אצלי,יש ירקות או פירות שאני לא מגיעה אליהם,אבל אני בטוחה שזה לא מתקרב לארבעים אחוז...)

למעלה