איפוה נמצאת DAA ברמת ישי?

m a c a b i

New member
איפוה נמצאת DAA ברמת ישי?

משהו יודע איפוה נמצאת החנות החדשה של DAA ברמת ישי, או לפחות מספר הטלפון שלהם. תודה.

רֶשֶף

New member
חדשה? ../images/Emo12.gif

היא קיימת שם כבר קרוב לשנה, לא? בכל מקרה... בצומת רמת ישי שמאלה ברמזור (לכיוון האיזור תעשיה) בצומת הבאה (אחרי כ-50 מטר) שמאלה בצומת הבאה (אחרי עוד כ-50 מטר) ימינה ואתה תראה אותם בבניין משמאלך.

m a c a b i

New member
אני חושב שאתה טועה

לפי ההסבר שלך את מתכוון לחנות שנקראת "מרכז האופניים" , הם מוכרים בעיקר ג'יינט . אני התכוונתי לסניף חדש של DAA.

liorca

New member
../images/Emo8.gifרשף צודק ברוב מה שכתב...

הפניות נכונות ! הטעות שלו היא שצומת זה זכר ולא נקבה - כלומר אמור (או כתוב) מעתה "בצומת הבא" ולא "בצומת הבאה"!!!

liorca

New member
איבדתי 5 נקודות במתכונת בלשון על זה

הבעיה שזה היה לפני 18 שנים בערך. (התישנות)

sharonbm

New member
אתה טועה ומטעה...

(איך אני אוהבת להגיד את המשפט הזה) צומת ע"פ האקדמיה העברית ללשון זה זכר בלבד (אולי בעבר זה היה נחשב גם לשון נקבה). מילים שהן זו"נ לדוגמה: דרך, שמש, רוח אלו היו 60 שניות על...

יש מעט דברים שאני זוכר משיעורי לשון

אמנם זה היה לפני יותר מ-20 שנה, אבל אחד הדברים הזכורים לי הוא שצומת היא גם נקבה וגם זכר. בדיוק כמו עט. אם חוקי הלשון העברית השתנו מאז אולי גם זה השתנה. אבל בענין הזה הזכרון שלי ברור מאד. לא שכחתי את דברי המורה שולמית שמידט .

EinatAr23

New member
רשף לא התבלבל בכלל../images/Emo70.gif

אחרי שפנית שמאלה לאיזור תעשיה, אתה שוב פונה שמאלה. כשאתה מגיע ל-T מצד שמאל אתה תראה את מרכז האופניים, אבל אם תפנה ימינה כמו שרשף כתב לך, תראה את מכון הכושר לייף & פיטנס, וקומה מתחתיו נמצאת חנות האופניים שאתה רוצה ! בהצלחה

schwinnie

New member
מומלץ להשלים את הקלוריות השרופות

במסעדת "לימוזין" הסמוכה מאד. בשר כמו שבשר צריך להיות, ממיטב עדרי הבקר של רמת הגולן.

למעלה