איפה קונים שולחן ומדפים לקראת כיתה א׳

23rony

New member
איפה קונים שולחן ומדפים לקראת כיתה א׳

באיזור המרכז?

גליאל

New member
בשום פנים ואופן! אומנם זול - איכות חרה!

הייתי שם לפני שבועיים. חשבתי לקנות שולחן קטן לסלון ............................ ראיתי את האיכות אמרתי עדיף לשלם יותר מאשר לקנות זבל שיחזיק מעמד שנה (בתקווה).

נומלה

New member
לא מסכימה

המדפים שלהם מחזיקים אצלי כבר 10 שנים (וארונות אפילו יותר). ולא הייתי קונה שולחם מאיכות טובה לכיתה א בגלל שתי סיבות. האחת שלא ברור בכלל שמישהו יעבוד עליו. והשנייה שגם אם הילד יעבוד על השולחן הזה בעוד 5 שנים צריך להחליף במילא. לא מבינה את הרעיון של לבזבז כסף רב על ציוד לילדים.

במחשבה שנייה: יש המון שולחנות כתיבה נחמדים לילדים ביד 2 במחירים באמת שווים לכל נפש של הורים שכבר עשו את השטות וקנו "דברים טובים" ועכשיו מוכרים בזול.

גליאל

New member
כשהבכור שלי עלה לכיתה א' קניתי

שולחן כפול (ל-2 ילדים) עם מדפים ומגירות ב2,500 ש"ח באיזה קיבוץ כי היתה לי דירה קטנה והבנים היו באותו חדר כולם (רכשתי גם מיטת קומותיים באותה הזדמנות).
השולחן מחזיק מעמד כבר 8 שנים ובמצב מעולה. לפני שנתיים וחצי עברנו דירה אז לכל ילד יש חדר משלו - השולחן עומד בחדר של האמצעי שלי - בצד אחד מחשב ובצד שני לומדים. כולם! הם אוהבים את השולחן הזה. רק הקטנצ'יק מעדיף ללמוד בפינת אוכל!

לקנות ביד שניה אני מסכימה! הכי טוב!

חני ב

New member
מכרנו את החדר של הבת ביד 2

במחיר מצחיק. אני אמנם לא מוכנה לקנות יד שניה אבל בהחלט מסכימה עם מה שכתבת. קנו מאתנו חדר לילדה שאחרי כ- 8 שנים נראה חדש.

gpa3

New member
איקאה לא כאלה זולים....

לא פעם המחירים שלהם לא כוללים דלתות/מדפים/ידיות/מזרונים וכדומה.... צריך להשוות את כל המפרט.
כן יש הם גאדג'טים נחמדים, וקפיטריה לא רעה.....
מסכימה לגבי השולחן.... תמיד טענתי שזה מקום נוסף להניח עליו דברים....

קיפודוד

New member
יש ויש.

שולחן הסלון שלי גרוע באיכותו ודי יפה, ועולה שם כ 140 ש"ח. כל שנתיים אני מחליף, וזה שווה לי.
שולחן הכתיבה של הילדות מעולה, שווה כל גרוש ולא היה מהיקרים.
שולחן היצירה של הקטנטנים מעץ מלא של איקאה, מחזיק כמו חדש. כך גם הכיסאות.

tiger mom

New member
גם אני לא מסכימה

יש לי בבית הרבה דברים שלהם. מחזיקים מעמד מעולה כבר שנים.
המיטה של הגדולה, הארון שלנו, שולחן בסלון (ומה שהילד שלי עושה לו- זה פלא שהוא שורד), צלחות
גם לאחותי יש כמה וכמה דברים שלהם
והכל מחזיק מעמד מעולה.

מאי 282

New member
באיקיאה יש גם וגם,כל חדר הארונות

שלנו משם והכול מעולה וחזק ויציב ועומד במקום כבר 5 שנים,אגב לפניו היה של נגר,זוועת עולם
ויש גם נגרים מעולים..אז..לא ניתן להכליל.

אגוזים1

New member
גם אני לא מסכימה...

שתי מיטות (שקנינו לפני בערך 9-10 שנים!) - מחזיקות מעולה ורק החלפנו מזרונים.

ארון לחדר של הגדולה (שקנינו גם מזמן, לא זוכרת מתי, אולי בנגלה של המיטות
) - מחזיק יפה מאוד.

קושקוש41

New member
מסכימה חלקית

שולחן (_סיבית) קטן התפורר אחרי 3-4 שנים. שולחן אוכל עם כסאות (שימוש יום יומי) מחזיקים כבר יותר מ-10 שנים במצב מצויין (עץ מלא).

רוני810

New member
באמת בפורום עיצוב פנים דיברו על זה שבאיקאה

רהיטים מעץ מלא מחזיקים מעמד היטב, ולא מעץ מלא - לא בהכרח מחזיקים מעמד.

שקדייה

New member
באיקאה, כמו בכל סופרמרקט...

יש את המוצרים הזולים והלא מאוד איכותיים,
ויש את מוצרי הפרימיום שגם עולים בהתאם.

ואגב, לא תמיד אני רוצה לקנות מוצר שיחזיק מעמד עם המוות... שולחן כתיבה לקראת כיתה א זה לדעתי משהו שמתגלה כמיותר מהר מאוד, אז עדיף לגלות את זה אחרי ששילמת כמה מאות שקלים ולא כמה אלפים...

ויש גם את מוצרי הביניים, מבחינת מחיר ואיכות אנחנו בדרך לקנות סלון חדש באיקאה. מצד אחד, נשבר לי טוטאלית מהסלון בן ה-13 (!) שלנו. מצד שני, הילדים עדיין יחסית קטנים. כלומר, סיימנו את ענייני הקקי/פיפי/פליטות על הסלון, אבל הם עדיין מקפצצים להם על הספות, ולא ממש אוכלים נקי. הבית שלנו הוא לחלוטין בית שחיים בו, לא בית מרקחת, ואין לי כוונה לניילן את הספות. אז אני לא רוצה להשקיע עכשיו סכום אסטרונומי באיזו ספה סופר יוקרתית, מעוצבת ומהממת ואז לא להרשות להם לנשום לידה. מצאתי באיקאה ספות בסכום ממש סביר (סביב 6500), שגם ירעננו את הבית, גם יתנו הרגשה של חדש ומעודכן (כי עם כל הכבוד לספות של ביתילי, 13 שנה זה כבר מזמן מזמן לא "מעודכן"), וגם אני לא אהיה בחרדות כשהילדים מתקרבים אליהן

ועכשיו כל מה שנשאר זה למצוא יום חופש משותף לי ולבעל. אבל זו כבר בעיה מסוג אחר

שקדייה

New member
כמובן, מדובר ברצף. ולגבי סלון אני עובדת אחרת.

אצלנו עוד יש ילדים קטנים,, אבל גם לפני הילדים... אנחנו בעצמנו לא באמת יודעים (ורוצים) לשמור על הסלון ... אלא לחיות עליו.....

אני קונה סלונים בדרום העיר. מחיר סלון הוא באיזור ה-3000 ש"ח. נראים מעולה. לא נופלים באיכות שלהם מהרבה דברים שיקרים פי 10 במחיר. וכל שנתיים- שלוש, זורקים את הסלון וקונים חדש.
בלי ייסורי מצפון!
גם כל פעם בא לי צבע אחר... וכל פעם סביב שינוי הסלון אני משנה חלק מעיצוב וצבעוניות הבית...

יש לנו כרגע שני סלונים מדרום העיר, שניהם בני 3 שנים, שניהם נראים כאילו מישהו עיכל והקיא אותם...אנחנו רק מחכים שהקטנה תגמור את הגמילה שלה- ומחליפים את שניהם....

אשרז4

New member
דווקא בסלון/ ספות בדרום ת,א יש הרבה פעמים

דברים שווים יותר מאשר באיקאה.
באיקאה יש להם פטנטים טובים של ספה נפתחת וכד'
אבל ספה רגילה לא תמיד זולה יותר.

לי היה סלון מדרום ת"א במשך כ10 שנים
ואם היתי יודעת לשמור עליו מבחינת נקיון הבד (ילדות קטנות פליטות וכו' ועצלנות להסיר כיסוי ולכבס) היה יכול להישאר עוד.
מכרנו ביד 2 בגרושים והם ניקו והיו מרוצים עד מאוד

למעלה