איפה סתוונית?יבגני אני מאוד מקווה שהיא לא נחסמה אחרי ש3 גברים מהפורום ירדו והציקו לה

שחר 676

Well-known member
מנהל
והיא הגיבה להם. אני מאוד מקווה שתהיה הוגן ואם היא נחסמה אז תבטל את החסימה
אני מאד מקווה שהיא תתחתן - פעם הצעתי לה להשתטח על קברות צדיקים בצפון - יש טיולים עם רבנים לשם מטרה זאת.

יש גם חוגים המלמדים נשים כללי בישול וניקיון בית בסיסיים וזאת בכדי שהמועמדים לחיתון לא ימאסו בהן.

כולי תקווה שיענדו טבעת על אצבעה ושתקים משפחה ובית בישראל - כך היא תהיה יותר רגועה ושלווה - אמן כן יהי רצון.

מדובר באישה טובה , צדיקה נסתרת , רבנית פוטנציאלית....אני מתפלל לרווחתה.

כמו שאני מבין כבר אין כוח למנהלים בנושא הזה - הכל אוטומטי.

מי שנחסם פשוט פותח ניק אחר.

לדעתי לא נחסמה פשוט יצאה לטיול בשבת.

evglev1

Well-known member
מנהל
כמו שאני מבין כבר אין כוח למנהלים בנושא הזה - הכל אוטומטי.

מי שנחסם פשוט פותח ניק אחר.

לדעתי לא נחסמה פשוט יצאה לטיול בשבת.
למנהלים יש כוח, אבל העניין הוא שאם אני פותח חסימה של admin אני למעשה מכריז על מרד, טכנית זה לחיצת כפתור אבל מבחינה ערכית והיררכית זה כאילו מנהל מחלקה ביטל עונש שהטיל מנכ"ל על העובד.

אבל נדהמתי לגלות שאני יכול למחוק רק בפורום הזה, אבל לחסום אני יכול בכל הפורומים של תפוז וגם המנהלים האחרים שגולשים בפורום יכולים לחסום, וגם אני רק רשום כמנהל ובשום מקום לא כתוב שאני מנהל את הפורום הזה כמו בפורום הישן שהייתי צבוע בכחול ולכן גולשים חדשים יודעים שאני מנהל פורום בתפוז אין אפילו רמז שזה הפורום הזה. אה בעצם אם אני מוחק אז גם אפשר לפתוח את ההודעה המחוקה וגם אפשר לראות מי מחק וברוך השם בפורום הזה רק אני ו-admin יכולים למחוק, עד כמה שזה מגוכך מנהלי פורומים אחרים שגולשים בפורום יכולים לחסום גולשים אך לא יכולים למחוק תכנים.

כוכבית מצויה

Well-known member
למנהלים יש כוח, אבל העניין הוא שאם אני פותח חסימה של admin אני למעשה מכריז על מרד, טכנית זה לחיצת כפתור אבל מבחינה ערכית והיררכית זה כאילו מנהל מחלקה ביטל עונש שהטיל מנכ"ל על העובד.

אבל נדהמתי לגלות שאני יכול למחוק רק בפורום הזה, אבל לחסום אני יכול בכל הפורומים של תפוז וגם המנהלים האחרים שגולשים בפורום יכולים לחסום, וגם אני רק רשום כמנהל ובשום מקום לא כתוב שאני מנהל את הפורום הזה כמו בפורום הישן שהייתי צבוע בכחול ולכן גולשים חדשים יודעים שאני מנהל פורום בתפוז אין אפילו רמז שזה הפורום הזה. אה בעצם אם אני מוחק אז גם אפשר לפתוח את ההודעה המחוקה וגם אפשר לראות מי מחק וברוך השם בפורום הזה רק אני ו-admin יכולים למחוק, עד כמה שזה מגוכך מנהלי פורומים אחרים שגולשים בפורום יכולים לחסום גולשים אך לא יכולים למחוק תכנים.
חסימת גולש במערכת הזו חוסמת את הכניסה שלו לכל הפורטל. הוא לא יכול לראות אפילו את המסרים האישיים שלו.

רוב הזמן נח

Well-known member

זה מוזר. זה נראה כמו באג או תכנון לא נכון של מערכת הפורומים.

כוכבית מצויה

Well-known member
יש,יבגני(איבגני?) אמר שביטול חסימה של admin(מי שחסם אותה בפועל) היא סוג של מרד.

כי admin הוא בדרגה גבוהה יותר ממנהל.

אז תיאורטית יכולים להדיח אותו מהניהול.
בחיים יש פער בין תיאוריה ומציאות, גם אם זו תהיה התוצאה לא רואה בהסרת החסימה אומץ.
הגולשת עברה על כללי תפוז ונחסמה בשל כך, אין שום סיבה להסיר את החסימה, במיוחד מפני שההתנהלות שלה חוזרת על עצמה.

evglev1

Well-known member
מנהל
היא אכן נחסמה ופניתי להנהלה בבקשה לבטל את החסימה בטענה שעוררו פרובוקציה בכך שעירבו את ההורים שלה. בנוסף יש פה גולשת כוכבית מצויה שהיא מגיבה רק לסתוונית ולא משתתפת בדיונים ומחפשת אותה בזכוכית מגדלת ומדווחת על קללה הכי קטנה של סתוונית ומציפה את ההנהלה בתלונות על סתוונית תוך האשמתה בשפה לא ראויה. אם יהיה צורך אטען גם שכותבת התלונות בכלל לא מגיבה לגולשים אחרים ורק ננעלה על סתוונית ושגם אם נצטרך לדבר בנימוס על נבחרי הציבור אפשר לסגור את הפורום, כי טבעי שבפורום של פוליטיקה או אקטואליה הפוליטיקאים יקבלו כינויי גנאי.

היא אכן נחסמה ופניתי להנהלה בבקשה לבטל את החסימה בטענה שעוררו פרובוקציה בכך שעירבו את ההורים שלה. בנוסף יש פה גולשת כוכבית מצויה שהיא מגיבה רק לסתוונית ולא משתתפת בדיונים ומחפשת אותה בזכוכית מגדלת ומדווחת על קללה הכי קטנה של סתוונית ומציפה את ההנהלה בתלונות על סתוונית תוך האשמתה בשפה לא ראויה. אם יהיה צורך אטען גם שכותבת התלונות בכלל לא מגיבה לגולשים אחרים ורק ננעלה על סתוונית ושגם אם נצטרך לדבר בנימוס על נבחרי הציבור אפשר לסגור את הפורום, כי טבעי שבפורום של פוליטיקה או אקטואליה הפוליטיקאים יקבלו כינויי גנאי.
דרמה טובה אבל אני מעדיף רמת אביב ג

evglev1

Well-known member
מנהל
דרמה טובה אבל אני מעדיף רמת אביב ג

בזה אפשר לצפות גם באתר חוקי.

אה שכחתי זה אתר שמכניס פרסומות באמצע.

בזה אפשר לצפות גם באתר חוקי.

אה שכחתי זה אתר שמכניס פרסומות באמצע.
בינתיים לא היה לי פרסומות,כנראה זה לא פופולרי מספיק הסידרה.

כוכבית מצויה

Well-known member
אתה מוזמן לבדוק ולמצוא שהטענה שאני מגיבה רק לה אינה נכונה, תגלה שבין היתר לפני כמה ימים הגבתי לך....
כל פעם שאני חולקת על דעתה (ברוב המקרים זה מתבטא בהצגת העובדות, אפילו לא עניין של דעה) במקום לענות עניינית היא משתלחת בי ומקללת, אין שום סיבה לאפשר לה התנהלות כזו.
לא דיווחתי מעולם על שלל התארים בהם היא מכנה נבחרי ציבור, למרות שגם זה לא ראוי בעיני.
אם לתלונות לא היה בסיס, ההודעות לא היו נמחקות והיא לא היתה נחסמת, עשית ניסיון יפה להאשים אותי בחסימתה במקום להכיר בכך שהתנהלותה אינה ראויה.

נערך לאחרונה ב:

איציק5111

Well-known member
יבגני כל הכבוד לך

סתוונית333

Well-known member

נחסמתי בגלל נסיון לסתימת פיות של הביביסטית כוכבית.
לא מצא חן בעיניה שאני מוסיפה שמות תואר לגיטימיים לאישי ציבור מהאג'נדה שלה ולכן היא התחילה בדיווחים להנהלת תפוז .
קיבלתי אזהרה אחרי ההלשנה שלה למנהלי תפוז על הפוסט שפתחתי בשבוע שעבר על דרעי שהצמדתי לו את שם התואר "נבלה" ומאחר שהיא לא הפסיקה להיטפל אליי והמשיכה בדיווחים עליי , נחסמתי שלשום .

האלימות של תומכי ביבי חצתה את כל הקווים האדומים וסתימת פיות מתאימה למשטרים אפלים !

ותודה לאיבגני
וגם לכל אלה שתומכים בי.

איציק5111

Well-known member
נחסמתי בגלל נסיון לסתימת פיות של הביביסטית כוכבית.
לא מצא חן בעיניה שאני מוסיפה שמות תואר לגיטימיים לאישי ציבור מהאג'נדה שלה ולכן היא התחילה בדיווחים להנהלת תפוז .
קיבלתי אזהרה אחרי ההלשנה שלה למנהלי תפוז על הפוסט שפתחתי בשבוע שעבר על דרעי שהצמדתי לו את שם התואר "נבלה" ומאחר שהיא לא הפסיקה להיטפל אליי והמשיכה בדיווחים עליי , נחסמתי שלשום .

האלימות של תומכי ביבי חצתה את כל הקווים האדומים וסתימת פיות מתאימה למשטרים אפלים !

ותודה לאיבגני
וגם לכל אלה שתומכים בי.
גועל נפש, אני יכול לעשות את זה להרבה כאן.... לדווח ללא הפסקה הרוב פה יהיו חסומים אבל אני לא יהרוס לאנשים את ההנאה שלהם.
יבגני מלך אדם טוב וישר .
נבחרי ציבור מימין ומשמאל סופגים פה קללות ללא הפסקה

סתוונית333

Well-known member
גועל נפש, אני יכול לעשות את זה להרבה כאן.... לדווח ללא הפסקה הרוב פה יהיו חסומים אבל אני לא יהרוס לאנשים את ההנאה שלהם.
יבגני מלך אדם טוב וישר .
נבחרי ציבור מימין ומשמאל סופגים פה קללות ללא הפסקה

זה לא להרוס הנאה של כתיבה אלא סתימת פיות של משטר אפל .
ועל זה אני לא מוכנה לעבור בשתיקה.

למעלה