איפה מכירים?

anat2910

New member
איפה מכירים?

אולי זו נשמעת שאלה מצחיקה במיוחד כשהיא מגיעה מכיוונה של בחורה אבל בכל זאת...איפה אפשר להכיר אנשים שנמצאים בזוגיות פתוחה או מאפשרת?
ראיתי את ההצעות של הפיסבוק וזה נראה לי גם חושפני מדי (הרי כולם רואים באיזה קבוצות אנחנו) וגם המוני מדי מפגשים רבי משתתפים.
הרבה זמן חשבתי שאולי כסווינגרים אוכל למצוא אבל זה בנתיים לא ממש קורה. רוב הזוגות שם אינם מאפשרים הפרדה...
נרשמתי אפילו לאיזו אפליקציה וראיתי שכל כך לא מתאים לי להתחיל לדפדף בין המוני פרופילים שלא נדבר שהרוב שם לא בזוגיות פתוחה.
הכי היה מתאים לי לראות מישהו בחיים האמיתיים, להידלק ואז לנסות להעביר את הקשר פאזה...
בקיצור אשמח לשמוע אם יש למישהו רעיונות.
תודה מראש לעונים :)

yakibar1

New member
קשה למצא,

זו בעיה,נכון..אני מנסה למצא גם מישהי ביחסים פתוחים אך כמעט שאין דבר כזה שזה לא בא עם בעלה או החבר שלה...
אני מחפש מישהי אחד על אחד.
הגעתי למסקנה שיותר קל למצא בוגדים,וזה פשוט יהיה דסקרטי מהצד השני.....

לפתוח את הראש

אני מבין את ה"היגיון" (לכאורה) בחיפוש מישהו לפי המאפיין שגם הוא נמצא בזוגיות פתוחה. עם זאת תחשבי רגע... אולי כבחורה קל לך למצוא סטוצים, אבל קשה גם כך למצוא גבר שתאהבי ושיתאים לך. הוא עלול שלא להתאים לך ממיליון סיבות.
&nbsp
השאלה אם הוא בזוגיות פתוחה או לא, היא לדעתי רק אחד מהפרמטרים, אז מדוע להחליט שדווקא הפרמטר הזה הוא דיל ברייקר? זה בסך הכל פרמטר טכני של נוחות. יש בעיני פרמטרים חשובים הרבה יותר. למשל איזו קבוצת כדורגל הוא אוהד.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

anat2910

New member
קבוצת כדורגל הוא בהחלט דיל ברייקר

מבחינתי הפרמטרשל הזוגיות הפתוחה הוא חשוב מכיוון שמבחינתי זה הופך את הקשר ליותר נינוח ועמוק וגם מכיל... ועוד לא דיברנו על הנוחות ועל אופציות הגיוון...
תודה בכל מקרה. אני חושבת שהבנתי למה התכווונת :)

למעלה