איפה מורידים קאזה?

צחי24

New member
איפה מורידים קאזה?

kazaalite.tk לא עובד, אם כותבים את זה בגוגל זה מוביל לאתרים מפגרים ואני לא רוצה קאזה בעברית. יש למישהו רעיון אולי? תודה.

kkdd

New member
מכאן

תוריד את סבבה לייט הכי טוב יותר טוב מכל קאזה שקיימת

benjy337

New member
מעניין אותי ../images/Emo26.gif

למה סבבה לייט "יותר טוב מכל קאזא שקיים"....אפשר הסבר על ההבדלים בבקשה

kkdd

New member
במקום שאני יסביר לך מה ההבדלים

כנס לאתר שהבאתי לך, ותקרא את כל מה שהוא כתב (כמו שאני קראתי) וככה תדע בדיוק כמוני (או אפילו יותר כי יכול להיות ששחכתי עוד כמה דברים טובים שהתוכנה הזו עושה והשאר לו) תקרא, תרחיב את הידע, זה בעברית. ולוקח לא יותר מ 7 דקות. שווה קריאה

benjy337

New member
טוב ../images/Emo26.gif

קראתי שוב את מה שכתוב שם כדי להיות בטוח שאין משהו חדש כקראתי גם בעבר ואין שם שום דבר שאין בKAAZALITE הרגיל....כל מה שכתוב שם נכון והבחור יודע להשתמש בתוכנת KAZAALITE...גם בפורומים של KAZAALITE יש את כל הטיפים האלה ואולי אפילו כמה חדשים.....סבבה לייט גם מצוין אבל בגלל הממשק העברי זה לא עושה אותו יותר טוב מKAZAALITE הרגיל אם מגדירים את KAZAALITE לפי ההמלצות באתר של סבבה לייט אין לי שום דבר נגד סבבה לייט, להפך, אני חושב שהיא תוכנה טובה...אבל לא "הכי טובה" ששאלתי לא התכוונתי לעקוץ...רק רוציתי לדעת אם יש משהו שאני לא יודע

kkdd

New member
אני יודע שלא התכוונת לעקוץ

אבל עקצת בכל זאת !!!!! חחחחחחחחחח סתם סתם....
אני יודע ששאלת כדי לדעת ולהבין אבל כאשר תתקין את סבבה לייט ותיכנס לחוצץ "אינטרנט" אז יהיה לך את הקישורים הכי חדשים של סרטים, אלבומים, כל מיני אוספים מסויימים... תתקין פעם אחת, תעבוד איתה שבוע אם תיהיה מרוצה תשאיר אם לא, ותחשוב שאין הבדל רציני אז תסיר/תתקין תעשה מה שבא לך לא יזיק לך לבדוק אותה שבוע
לא תתאכזב

benjy337

New member
הדבר הזה ../images/Emo26.gif

שמובנה בתוכנה באמת נחמד, אבל זה לא נותן לך הורדות מהירות יותר האינפורמציה שיש שם על קבצים חדשים הוא לוקח ממקום אחר (לא שזה רע) וכל אחד יכול לקבל אותו אימפומציה או קישורים....אבל אין ספק שזה נחמד שזה מובנה....אבל מה שמעניין אותי זה מהירות ההורדה, אני יודע למצאו את הקבצים שאני מחפש.....ואין משהו בסבבה לייט שנותן לי הורדות מהירות יותר חוץ מזה בגלל שאני אנגלי במקור יותר נוח לי עדיין עם ממשק אנגלי

kkdd

New member
אם הייתי יודע שאתה אנגלי אז

לא הייתי ממליץ לך על סבבה לייט חחחחחחחחח מניסיון שלי הסבבה מאוד מהירה, שאתה מפעיל "מאיץ הורדות" הוא תמיד סורק עוד מקורות להורדה באופן אוטומטי.... גם ברגיל נדמה לי שעשו את זה, לא בטוח.

benjy337

New member
כן כן ../images/Emo26.gif

כל ההגדרות האלה יש בKAZAALITE כבר כמה גירסאות לא נראה לי שהוא כותב את הדברים האלה...הוא הופך אותם לעברית...אלה אם אני טועה, אבל לא נראה לי אם לא ניסית את הגירסאות האחרונות של KAZAALITE אז זה לא הוגן להגיד על משהו אחר "הכי טוב".....אולי תגלה שהגירסאות האחרונות של KAAZALITE יותר טובים מסבבה לייט
....אולי גם לא כמובן

צחי24

New member
בקיצור אני רוצה קאזה לייט

היה לי סבבה ואני לא רוצה את זה. אני רוצה קאזה לייט פשוט באנגלית....מאיפה אפשר להוריד בבקשה?

אין יותר קאזה לייט (++K) !!!!

סתתתתאאאם
למעשה, לא כל-כך סתם, למי שלא יודע, החברה המקורית שפיתחה את קאזה, שרמן נטוורק, הודיעה לפני יומיים שהיא תתבע כל אתר אשר יאפשר הורדה של גירסת הקאזה "הפרוצה" (++K). אם תעשו חיפוש קצר בגוגל, תגלו שקשה(!) למצוא אתר "רשמי" של קאזה לייט באנגלית! יש כל-מיני אתרים, בעיקר בגרמנית שמאפשרים הורדה של גירסה 2.4.3, אבל אם אתם מורידים משם תעשו בדיקת וירוסים! החברה של קאזה המקורית נחושה בדעתה למנוע את המשך ההורדה של קאזה לייט והם נוקטים בכל האמצעים העומדים לרשותם. אתם יכולים לקרוא בקישורים למטה 2 כתבות באנגלית על הנושא הזה. בברכה גיליוטין

benjy337

New member
זה אומר ../images/Emo26.gif

שחוקי או לא חוקי לתת קישור לתוכנה מהפורומים של תפוז
עד עכשיו לא הייתה בעיה כמובן

benjy337

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif....מה ../images/Emo35.gif

שאלתי דיי ברור לדעתי....התשובה היא...או כן...או לא

benjy337

New member
תאמין לי ../images/Emo26.gif

שאני יודע את החוקים של תפוז לפחות כמוכם
בכל פורום אחר נותנים קישורים לKAZAALITE כל יום כל היום, ללא שום התנגדות של הנהלת תפוז עכשיו זכור לי שדברתי פעם עם REBURN על העניין הזה והוא החלית שבפורום זה הוא לא רוצה קישורים לKAZAALITE....אז לא סתם שאלתי את השאלה בכל מקרה כל מי שרוצה קישורים לKAZAALITE מוזמן להגיע לפורום תוכנה וחומרה כשם אנחנו נותנים חופשי פה אני לא יתן קישורים מתוך כבוד לREBURN...הוא המנהל אז אני מכבד את ההחלתות שלו

למעלה