איפה מוצאים בחורות שיאמצו אותי כבן משפחתם?

  • פותח הנושא edly
  • פורסם בתאריך

edly

New member
איפה מוצאים בחורות שיאמצו אותי כבן משפחתם?

הסבתא שלי טיפשה אז היא חושבת שהבית מגיע לבן שלה, שכבר מסודר כי היא התרגלה לאהוב אותו יותר למרות שיש לו כבר 5 דירות מאשתו. הוא לעולם לא עבד, תמיד היה בטלן, מעשן גראס ועושה חיים.
לי אין כלום, לא דירה וגר בשכירות. אני לבד עם תחושת הקיפוח. לא מצליח לי עם בחורות, ואין לי רצון להרשים בחורות ולשחק משחק בפאבים רק בשביל עוד אכזבה מבחורה שרצתה שרק אזמין אותה לאכול במסעדה וזהו.
לפעמים, מתחשק לי לבקש שמשפחה תאמץ אותי, אבל זה מתאים יותר לאנשים במצב כל כך קשה מבחינת יכולות ישע שנדמה שהם זקוקים לאפוטרופוס או מועדונים חברתיים של נפגעי נפש.

אבל, אני בסך הכל, עובד מהבית, מההכנסה המועטה שהולכת על דמי שכירות (עם שותפים) והוצאות מחייה, מנסה להתקיים ולבלות בחוץ כמה שיותר אבל אני לבד. לפעמים אני הולך עם חברים אבל למרות זאת אני מרגיש בדידות איתם.
לא רוצה לנסות להכיר בחורה, ואז למתח שאולי זה לא יסתדר איתה.
רוצה בחורות שיהיו לי מעין משפחה, כמו סבתות או דודות טובות, אבל צעירות ממני. יש לי בנות דודות וכולם עסוקות בטיפול בילדים שלהן. אני צריך בחורות שיהיו כמו תחליף. אולי אפילו בחורות צעירות יתומות עם עניין משותף שקופחו אף הן, או שמרגישות בדידות מהשפחה אף הן ומעוניינות ליצור קשרי משפחה איתי.
איך משיגים ? איפה ?
 
למעלה