איפה למה וכמה??{ביטוח}

haim0123

New member
איפה למה וכמה??{ביטוח}

אני כנראה בקרוב קונה רכב{90%} תלוי מה יוצא בבדיקה ככה זה סובארו ג'סטי שנת 90 נראת טוב יחסית לגילה יד 2 58 אלף ק"מ מנוע ראשון לא נסעו בו הרבה קיצר נראה מציאה.. סיכמנו על 7 אלףץ השאלה זה איפה לבטח??? ישיר AIG???? ומה ?? חובה צד ג מה ההבדל בין כל הביטוחים כי באמת שאין לי מושג????. תודה לעונים נכונה

חובה וצד ג חובה! חברת ביטוח.....

זאת שנונתנת לך את המחיר הזול ביותר.. נקודה! ביטוח חובה הוא ביטוח פגיעות גוף והוא חובה בלתי ניתנת לפשרות! ביטוח צד ג הוא ביטוח פגיעות פח, במקרה תאונה, ואתה אשם, חברת הביטוח שלך תשלם את מלוא הנזק, לצד הנפגע,בנכוח השתתפות עצמית, ידועה מראש. את רכבך שיפגע בתאונה זאת, אתה אמור לתקן מכיסך הפרטי עד השקל האחרון. במקרה ותרצה לוותר על ביטוח צד ג, מטעמי חיסכון למשל(לא מומלץ בשום פנים ואופן). במידה יפגע מאחור בביואיק, ויסדוק את פס האיתות האחורי, תתכונן לשלם מעל 5000 שקל, לא כולל מעמ! לכן בצע ביטוח חובה וצד שלישי בכל חברת ביטוח, וסע לשלום... ובטוח! בברכה צביקה

ykiki

New member
58 אלף ק"מ? נשמע מאוד לא סביר...

בג'סטי הספידומטר בן 5 ספרות בלבד, כך שאין לך דרך לדעת אם מדובר ב- 58,000 158,000 258,000 ק"מ... במילים אחרות: קח הרכב לבדיקה. אם מדובר בגיר ידני, אז זה רכב מצויין (אמין מאוד, זול לאחזקה, נאה, מאובזר יחסית, חסכוני), פרט לעובדה ה"שולית" שהוא ממש, אבל ממש לא בטיחותי

wil

New member
אין שום רכב בטיחותי ב-7000 שקל

כך שהנתון הזה לא ממש רלוונטי להשוואת מכוניות בתקציבים האלו. מאובזר יחסית? מה כבר יש שם? יתר הדברים כמובן נכונים.

ykiki

New member
יחסית למחיר ולקבוצת הרכב...

יש וישר אחורי, יש שעון טורים, יש שעון חום מנוע... למה ציפית מרכב פיצפון בן 16, שעולה כמה אלפים? לרדיו-דיסק מקורי עם 12 רמקולים?
טלפון סלולרי מקורי?
אגב, אני מכיר המון רכבים הרבה יותר חדישים ומצ'וקללים, שלא מגיעים עם וישר אחורי
לטעמי, וישר אחורי הוא מצויין וחובה: גם מסיר לחות חיצונית במחי ויש אחד, וגם מאוד מקל על חניה ו/או הצצה אחורה בגשם שוטף...

wil

New member
וישר אחורי חובה ב-הצ'בק.

וזו הסיבה היחידה שהוא קיים בכל המכוניות הנ"ל (3 או 5 דלתות) מכוניות סדאן עם וישר אחורי זה דבר מאוד נדיר, אבל קיים. (יש איזה דגם של סיטרואן וגם דגם של מרצדס אאל"ט) השעונים שציינת הם אכן אבזור מבורך, אין ספק. מה, אין טלפון TRI-BAND בילד אין?

eran shesh

New member
תבדוק ב 9 מליון

כל ההסברים בלינק המצוף תתחדש http://www.9000000.co.il/NewPages/content/vehicle/cont_202.htm

למעלה