איפה להתחיל?

NIRzz

New member
איפה להתחיל?

אהלן, אני אוהב לעשן מקטרת ובא לי לנסות סיגרים... יש המלצות במה להתחיל? איזה סוג לקנות בתור התחלה? כמה כסף להשקיע? (אני חייל ואין לי יותר מדי) יש לי ליד הבית חנות שנקראת "בית הטבק והיין" בראשל"צ. מישהו מכיר ויודע איך החנות? איך המחירים? אני לא רוצה להיכנס לחנות בלי שאני יודע דבר על סיגרים או על מה כדאי ללכת בתור התחלה. אשמח לעצות וכו', ניר

קלסי

New member
כנס לחנות

ופשוט תגיד למוכר שאתה מחפש סיגר בעשרים וחמישה שקלים. אם הוא מציע לך שלושה-ארבעה דברים ויודע להגיד מה ההבדל ביניהם, יש לך ביד חנות טובה שכדאי לחזור אליה.

rafui18

New member
יש לך חנות מצויינת ליד הבית? כנס ותהנה

לרוב אנו מעשני הסיגרים "נוהגים" לפקוד את חנות הטבק שלנו - תרתי משמע אשריך שבית הטבק והיין חנות טובה ולא פלצנית קרובה למקום מגורך פשוט תכנס ותשאל, בד"כ המוכרים בחנויות כאילה אוגרים כמויות גדולות של אינפורמציה וישמחו לשטף את הלקוחות. אני ממליץ לך בתור התחלה לעשן סיגרים תעשייתים אמריקאים יש להם טעם המזכיר טבק מקטרת היות ומוסיפים להם טעמים כמו שרי ווניל לדוגמא- קינג אדוארד ופיליס ישנם גם סיגרים המיוצרים מטבק של מקטרת כמו- בלק וויד ובלקסטון הסיגרים אינם יקרים ולא חריפים מתאימים מאד למי שרוצה להתנסות לדעתי האישית בלבד- אני לא ממליץ לך להתחיל עם הסיגרים היקרים מפני שהם עלולים להיות לך מאד חריפים זהו בהחלט טעם נרכש, כמו כל הדברים הטובים. בהצלחה

tcbelvis

New member
קניג אדוורד?עדיף לא להוציא עשן .QUORUM

סיגר קל וזול יתן תרומה הרבה יותר טובה לכסף מאשר הרעל הזה ששמו סיגר תעשיתי שעשוי מקציץ טבק. לכן אני ממליץ ללכת על סיגר טוב [בטח ביחס למחיר] בשם אקוורום כל חנות טבק שמכבדת את עצמה מחזיקה את הסיגר הקל והטוב הזה עלות סיגר בגודל קורנה בערך 10 שקלים מחיר מצוין ביחס למחיר

למעלה