איפה יש DDR חוץ מבעזריאלי?

Reyoga

New member
איפה יש DDR חוץ מבעזריאלי?

אני מכיר 3 מקומות בארץ עם מתקני DDR, יש בעזריאלי במשחקיה In The Groov שאני אוהב יותר מDDR כי זה יותר קל ואני רק התחלתי, יש בבניין של הבאולינג באבן גבירול, ויש בקניון ארנה (או" 7 הכוכבים" - לא זוכר אחד משניהם ). איפה יש עוד? ולמה הפורום הזה נטוש? משהוא יענה לי?

ronko

New member
פירוט מכונות בארץ...

קודם כל מפתיע אותי שמישהו אומר ITG יותר קל מDDR. הרמות בITG הם אחרות לגמרי מאשר DDR! בשירים ברמות קושי גבוהות יותר יש זמנים מסוימים שצריך ללחוץ על שלושה חצים (ויותר) באותו זמן. לא קיים דבר כזה בDDR! ועכשיו לגבי מיקומי מכונות: הרצליה: 1. קניון שבעת הכוכבים - MEGAMIX (מיקס מספר שמונה) 2. קניון ארנה - EUROMIX2 ת"א: 1. מגדל ה100 - מיקס חמישי 2. עזריאלי - ITG2 פ"ת: הבאולינג הישן - גירסה שלישית (מוזנחת מאוד!!) גבעתיים: קניון גבעתיים בקומה השלישית ליד הקולנוע - EXTREME (מיקס מספר שמונה) רחובות: קניון רחובות במשחקיה של הג'ימבורי - מכונה משודרגת של IDDR שמכילה את כל המיקסים שיצאו!! מיקס 1 עד 8, יורומיקס, ITG ועוד כל מיני. נס ציונה: אותה מכונה כמו רחובות. עדכונים על מכונות אפשר למצוא באתר הראשי. www.iddr.co.il רונקו

ronko

New member
שתי המכונות שבורות

שתי המכונות האלו שבורות/לא מתפקדות בסינמה סיטי החצים לא מתפקדים בכלל ובקניון רננים אחד החצים שבור פיזית!! (נכון ללפני שבוע וחצי) רונקו

innocence

New member
ידעתי!

שיחקתי וזה פשוט לא זיהה שום דבר אז נפסלתי אחרי חצי שיר. אם ככה, אז גם המכונה בעזריאלי לא מגיבה בכלל (היא מגיבה בדיליי)

ronko

New member
לגבי המכונה בעזריאלי

המכונה בעזריאלי ידועה בלאגים שלה... הלאגים תוקנו נכון ללפני חודש וחצי אחרי שכל הסנסורים של כל החצים הוחלפו. עדיין הפלקסיגלס של המשטח נראית (ובעיקר נשמעת) שבירה למדי! רונקו

innocence

New member
אני הייתי שם לפני פחות מחודש.

וזה לא עבד טוב. גם זה בכלל לא זיהה את הלחיצות שלי (כנראה כי אני די רזה..) זה היה מבאס שהיה צריך ללחוץ ממש ממש חזק בשביל שזה בכלל יזהה את הלחיצה!

ronko

New member
"להטריד" את העובדים...

עובדים זה אומר את העובדים הרגילים, את האחמ"שים (לבושים בלבן) ואת נמרוד - הבעלים של המשחקיה. רונקו

ronko

New member
פעם הבאה, להגיד לעובדים!

בינתיים בוא לאתר www.iddr.co.il רונקו

למעלה