איפה הייתי לפני שנה... (בדיוק)

איפה הייתי לפני שנה... (בדיוק)

טוב, אז ראש השנה הקודם זכור לי ממש לרעה. הייתי מאושפזת בבית חולים עקב הרעלת שתקפה אותי. זה ממש לא הפריע לי, להיפך, הייתי מוכנה להישאר שם עוד כמה חודשים העיקר שהתאומים ייצאו בזמן. כל בחורה שהתאשפזה ומצבה כמובן היה יותר טוב ממני רק ישבה וקיטרה ובכתה לרופאים בכל ביקור רופאים שנמאס לה והיא רוצה ללכת הביתה ורע לה. רק אני ביקשתי להישאר. היתה אפילו בחורה לידי ששכבה והיתה בשבוע 35 עם תאומות ופשוט התחננה לרופאים שיוציאו אותן ושלא אכפת לה שהן יהיו בפגייה, העיקר שהיא תוכל להיות בבית בחג. הרופאים, מיותר לציין, ממש לא הסכימו והתאומות יצאו בשבוע 37. אז בערב החג, בדיוק לפני שנה, קרה לי רופאה בכירה לחדר US לעשות לי דופלר. הדופלר תמיד גילה אצלי דברים שממש לא רציתי לדעת. תמיד הוא הראה שזרימת הדם לרחם על הקרשים ותמיד הוא זה שגרם לרופאים לשאול אותי בפעם המאה - "מה לגבי הפסקת הריון?" הפעם כבר לא שאלו. הרופאה בדקה וביקשה ממני לחזור לחדר. בדיעבד הסתבר שבינתיים היא עשתה סבב טלפונים אל מנהל חדר לידה וסגן מנהל המחלקה וכולם החליטו פה אחד - ליילד לאחר החג. היא באה אלי לחדר ומסרה לי בקור רוח מחריד שהיא דיברה עם הרופא הזה והרופא הזה והוחלט ליילד לאחר החג, כשכולם יהיו. נחנקתי. התחלתי לבכות ולשאול למה ולהתחנן שיתנו להם עוד לגדול. הובהר לי שאם נחכה, אולי כבר לא יהיה את מי להציל... בינתיים כבר באה רופאה מהפגיה לדבר איתי על סיכויים ואחוזי הישרדות אבל הראש שלי כל הזמן היה עסוק בזה שזהו, זה נגמר. המחשבות החיוביות התעופפו להן ברוח וכבר לא היה אכפת לי מכלום. נתתי לעצמי להתפרק. איזה חג שחור היה לי... בכיתי בלי סוף, התפללתי לאלוהים שייתן לפשושים שלי עוד 100 גרם, אולי עוד 50. כל גרם חשוב פה. יום לאחר החג יילדו אותי (מה שאומר, שמחר התאריך העברי ליום הולדתו של גיא). 10 ימים לאחר מכן - גיא עבר ניתוח ראשון. 15 ימים לאחר מכן - חוויתי את אובדנו של בני נדב. 19 יום לאחר מכן - גיא עבר ניתוח שני. וכל 139 ימים שלאחר מכן - חווינו גיהנום ופחד מהולים בשמחה ואושר. השנה הכי נוראית שהיתה לי בחיים נגמרה לה. בערב החג ישבתי והסתכלתי על הנס שקוראים לו גיא יושב לידי בכסא המלכות (בראש השולחן כמובן). חשבתי על כל מה שסיפרתי לכם עד כה ופשוט חיבקתי אותו ונישקתי אותו והודיתי לו בכל ליבי על שנאחז בחיים ולא הירפה. גיא כמובן לא הבין למה אני חייבת להפריע לו כי הוא ממש היה עסוק בלמעוך ולמרוח את כל האוכל שהיה לו בצלחת וכמובן להעיף דברים על הריצפה. היום - למדתי לקחת דברים בפרופורציות. גיא לימד אותי לא לקבל כל דבר כמובן מאילו. אני אומרת תודה לאלוהים על כל צעד שגיא עושה, על כל נשימה שגיא נושם ועל כל פעימת לב. מאחלת לנו שנה טובה יותר מקודמת.

../images/Emo24.gif גרמת לי לבכות מהתרגשות...

ואין לי מילים. נעשה לכם נס , נס קטן ושמו גיא , ואני מודה על כך באופן אישי ליושב במרומים. ענת.

משי יקירתי, שתהיה לכם שנה נפלאה

שתכפר על השנה הקשה-קשה שעברתם... המון-המון
ים,
ות ואהבה
מאיתנו.

עמית@

New member
משי

מופלא- אין לי מילה אחרת- כמה עברת בשנה אחת שנראית לפעמים כל כך קטנה וקצרה- חיים ומוות ועולם ומלואו. אני מאחלת לך שנה הרבה הרבה יותר טובה- עם גיא שיגדל ויתפתח ויהיה כל מה שרצית ויותר- (וכל מה שהוא ) ומאחלת לך הריון נוסף מתי שתחפצי בו שיסתיים בזמן וחיים טובים ככל האפשר- לך ולהנרי שנה טובה

משי והנרי וגיא היקרים

ובכל סדר שתבחרו האושר שלכם מהול בעצב ואין כמו ראש שנה כדי להזכר בזה ולא לשכוח את מה שעברנו, וכל אחד עבר דברים שונים ובעוצמה אחרת התבטאת יפה כל כך שכל מילה שלי נוספת רק תחסיר שנה טובה ומאושרת ליאור

חן123

New member
משי, העניים שלי רטובות...

אני זוכרת את כל הארועים האלה שציינת. אין ספק שזאת הייתה עבורכם שנה איומה ונוראה. וכולכם עמדתם בה בהמון מבחנים. תודה לאל שהכל מאחוריכם. שילמתם מחיר יקר, אבל לפחות (תודה לאל) גיא נאחז בחיים והוא בסדר (טפו טפו טפו). מאחלת לכם שנה מאושרת בריאה ונהדרת חן

ligo

New member
משי יקרה

עם דמעות בעיניים וצמרמורת בכל הגוף אני כותבת לך כשהתחלתי לקרוא בפורום הכרתי אותך בתור מאמא משי וידעתי שגיא בפגיה. לא ידעתי שלגיא היה אח. כל כך כואב לשמוע על מה שעברת תישמרי על הנס הקטן שלך ואיתו אני בטוחה שתהיה לך שנה טובה יותר.

נירית1

New member
../images/Emo24.gif משי יקירה

ראשית שתהיה השנה החדשה נהדרת ונפלאה היא וכל השנים שיבואו אחריה בשבילך בשביל הנרי ובשביל גיא. הסיפור שלכם היה חלק גדול מההריון שלנו וילווה אותנו תמיד. קראתי בדמעות את התאור שהיה לי מוכר מהודעותייך הקודמות בפורום הריון אחרי... אני כל כך שמחה שגיא הגיבור - יושב ובכלל לא מבין על מה כל המהומה.

משי יקרה, צמרמורת עוברת בי

ודמעות עולות בעיניים. זה נראה כל כך רחוק ומצד שני כל כך קרוב. אני מאחלת לך שנה טובה ומאושרת מתחילתה ועד סופה! וחוצמזה, מגיע לגיא היום מזל טוב, לא? (לפי התאריך העברי) אז... המון מזל טוב
לגיא הגיבור
, שעבד קשה בשביל להגיע עד הלום ומעובר ברחם הפך להיות ילד חמוד, מתוק, יפיוף, מוצלח והכי חשוב - המיועד של רותם! ולהורים בורכתם באוצר
, תהנו ממנו!

משי

כ"כ קשה לקרוא את מה שכתבת. הייתי אז איתך בליבי, עקבתי אחריך בזמן האישפוז ואחרי גיא בפגיה וגם אז התקשיתי למצוא מילים שינחמו. כיצד אפשר לנחם אם שאיבדה אחד מבניה, או שנאלצת יום אחרי יום לראות את בנה השני נאבק על חייו ואין באפשרותה לעזור לו? אני יודעת שגם היום אין נחמה על נדב הקטן, אבל גיא הוא זה שיתן לך את האור והכוח. ואני מאחלת לו את כל הבריאות שבעולם. שתהיה לכולנו שנה טובה ו-פ-ו-ר-י-ה

מרוב דמעות אין לי מילים ....

שולחת איחולים לשנה הכי טובה שיכולה להיות. "שיפה ושונה תהא השנה, אשר מתחילה לה היום" כתבה נעמי שמר. שתהיה שונה בריאה וקסומה לגיא, אמא ואבא.

ריטה1

New member
אני קוראת ובוכה

ונזכרת בסיפור שקרה לנו במשפחה. בת דוד של בעלי הייתה בחודש חמישי אחרי טיפולים קשים, עם תאומים, ונאלצה לעבור הפלה בגלל דימומים שסיכנו את חייה.ביום שבו היא הפילה אני עברתי הפריה שבעקבותיה נכנסתי להריון. כל הסיפור היה מאוד קשה, יזהר ובת הדוד שלו שתמיד היו מאוד קרובים התרחקו מאוד בגלל צירוף המקרים הנורא. אני זוכרת את הכאב שלה ובוכה על הסיפור שלה שנגמר בצורה כזו טראגית, ושמחה בשבילך על גיא שלך שמביא לך אושר כל יום.

משי ,שתהיה לך שנה נפלאה ../images/Emo23.gif

אני זוכרת היטב את השנה החולפת שלך, זוכרת איך כתבת בפורום שילדת, איך עקבנו אחריך בחשש ודאגה, איך החזקנו אצבעות. טוב שהשנה הזו חלפה לך ומה שחשוב עכשיו שגיא גדל והוא מקסים ואוףףףף, אני מתה כבר לפגוש אותו!!!!!!

משי, אני אסתפק בתגובה קצרה כי המחשב

שלי נופל כל הזמן. כבר כתבתי אחת ארוכה ולקראת השליחה המחשב קרס. אז אני אוהבת אותך ומאחלת לכם רק אושר מעתה ועד עולם.
ו-

ypog

New member
משי

אני לא ממש מכירה אותך, אבל מעריצה אותך על החוזק הנפשי ושולחת לך
ענק. שתהיה לכם שנה טובה הרבה יותר מקודמתה.

Navva

New member
חלפה שנה, והמון השתנה

גם אז וגם היום אני חושבת שאת אמא משי הגיבורה של גיא הגיבור. אני לא יכולה לשכוח את התאורים שלך ומה עובר עליכם בפגיה. איך אתם חוגגים לגיא יומולדת? אני מחכה לקרוא תאור שמח. יומולדת שמח ושנה טובה לך, להנרי ולגיא. נאוה

התרגשתי מאוד לקרוא ../images/Emo7.gif

זוכרת איך עקבתי אחריך שנה שעברה בחשש ובהערצה שתהיה לכם שנה מאושרת יש לך בן מ-ק-ס-י-ם

למעלה