איפה אתם הייתם במוצאי שבת ה-4.11

NoKiA2003

New member
איפה אתם הייתם במוצאי שבת ה-4.11

בשנת 1995 בשעה שראש הממשלה יצחק רבין נרצח? התלבטתי הרבה אם לפתוח את השירשור הזה מאחר ואנחנו פורום שעוסק בעיקר במוזיקה משנות התשעים אבל הרצח הנורא הזה הוא אחד הדברים הנוראים שקרו לנו כאן במדינה והתוצאות שלו מורגשות עד היום לכל אחד ואחת מאיתנו באופן אישי מעבר להשקפות פוליטיות, דת ומדינה. בואו נרכין היום את הראש, נכבד ונזכור את רבין, לי באופן אישי קשה להאמין שעברו 9 שנים מהיום הנורא הזה

NoKiA2003

New member
בכל מקרה, באותו ערב ההורים שלי

היו אז באירוע משפחתי (לאמא שלי יש יום הולדת ב-4.11) והיו אצלי שני חברים וסתם שמענו מוזיקה וראינו אסקימו לימון או משהו כזה בערוץ 2 כשפתאום הופיעה הכתובית שעוד מעט ישודר מבזק חדשות. בלתי נתפס איך בערב אחד הכל יכול להשתנות מקצה לקצה ברגע אחד

alpha80

New member
במילואים, על מגדל השמירה

התחילו להגיע צעקות ממגדל למגדל והעבירו את ההודעה, לא אשכח שזה שהיה במגדל הקרוב אלי היה שמח במיוחד, שר והיה מאושר מהחיים. כל כך רציתי שיפול מהמגדל מהריקודים שלו..... אגב - למישהו יצא לראות אולי את התכנית של נתן זהבי אתמול בערוץ 10 על יגאל עמיר?

NoKiA2003

New member
אכן, אם כי לא ממש מעמיק

הקטע עם הצילומים של יגאל בתא המעצר ושל גאולה עמיר שממשיכה עם גן הילדים היו מצמררים

NoKiA2003

New member
גם התוכנית כל ערב היתה מצויינת

ג'וני שועלי הצליח להביא סופר גרופ (ג'נגו, אמדורסקי וירמי קפלן) עם אחד השירים הכי מזוהים של התקופה עכשיו

AndreaCorr ©

New member
הייתי קטנה.

כיתה ב'. לא ממש עכלתי את מה שהלך שם. אבל משום מה כשאמא העירה אותי בבוקר ואמרה לי- התחלתי לבכות. היום אני מבינה, וכנראה גם אלך לעצרת ביום שבת. מה חבל שזה כבר יותר "פסטיבל רבין" מאשר עצרת
יהי זכרו ברוך

DGL242

New member
נוקיה כנס.........בדיוק בתאריך הזה

אני וחברתי (לימים אשתי) שהינו במרמריס (תורכיה). כמו בכל ערב בסביבות השעה 21:00 תכננו לצאת לקזינו.(אני לא אשכח את זה כל החיים שלי כאילו, זה קרה אתמול) במלון היה אפשרות לקלוט ערוץ-2 ובאותה השעה שודרה תוכנית ספורט עם יורם ארבל. היינו בדרך החוצה כשלפתע פרץ יורם ארבל לשידור והודיע שראש ממשלת ישראל נורה, ומצבו נכון לרגע זה אינו ידוע. כעבור זמן קצר החלו זורמות תמונות שבהם נראים שוטרים ובלשים מכתרים את הנבל יגאל עמיר מכניסים אותו לניידת ונעלמים. עוד ועוד דיווחים....בשלב הזה יצחק רבין היה כבר על שולחן הניתוחים, לפתע כינס איתן הבר את כל הכתבים, והודיע "בצער רב...." שיצחק רבין נפטר (הוא כתב מספר מילים על דף מוכתם בדם, זה היה הדף שממנו נאם יצחק רבין זמן קצר לפני שנורה). ארלה ברנע שסיקר את הארוע מבית החולים נחנק מדמעות, כולם היו בהלם. כל כך רציתי לחזור לארץ ולא הייתה שום אפשרות

למעלה