איפה אפשר להשיג פוייס באיזור חיפה?

nomidagan

New member
איפה אפשר להשיג פוייס באיזור חיפה?

היי אני דיי חדשה בקטע, בינתיים אילתרתי פוייס אבל הם מתחילים להכאיב לי באצבעות.. :] מישהו מכיר חנות באיזור חיפה?

raffivitis

New member
חנות בצפון

חנות קרובה לחיפה נמצאת בגן השומרון (של בויום-ג'אג). אפשר לבצע רכישה דרך האתר ישירות ואז תקבלי את הפויז ישירות לתיבת הדואר שלך :) יש פויזים נוספים מעבר למה שיש באתר - אפשר פשוט להתקשר לשאול - הטלפון מופיע למעלה באתר (מצרף לינקים למטה)

DeadalusX

New member
הפוי הכי טובים

שיש לי, הם אלה שהכנתי מגרביים עם פסים צבעוניים שמילאתי בעדשים, יפים וטובים להכל האמת, גם לאימונים והם גם נראים דיי טוב

nomidagan

New member
ומה עם השאר...?

ראיתי בקליפ הראשון שלך ביוטיוב פוי עם כדור לבן הוא קנוי? אני פשוט לא אוהבת סאקיפוי... :] ויש לי כאלה מאותרים

DeadalusX

New member
אלה פוי

שקניתי באתר homeofpoi, אלה הפוי לד שאני עושה איתם בסוף הסרט, הם ממש טובים ונראים מעולה גם יחסית זולים, תבדקי באתר ועוד משהו, אם את מחליטה לקנות שם תכניסי תקוד dan7 שנינו נקבל הנחה

‫איפה אפשר להשיג פוייס

שלום יש לי פוי מייצור עצמי מאוד נוחים ונעימים ולא מכאיבים באצבעות מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד (נוחים ללמוד איסוליישן) במחיר אטרקטיבי אפשרי ליצור איתי קשר בטל' 0509988301 רעות

o m e r l e

New member
נראים נחמדים

איך הם ב stalls ובזריקות? עד כמה הם אלסטיים? מה לגבי hyperloops או חס וחלילה, super-duper-uber-loops?

אז ככה

בזריקות הם גם נוחים מאוד ומאוזנים stalls אנחנו לומדיםעכשיו אני מאמין שאם אתה יודע אז יהיה לך נוח עם כל פוי אבל בכל מקרה יהיה קל יותר כי הם אלסטיים (עד כמה ??... מספיק, כמו שאמרנו ללמוד איסוליישן ) לגבי hyperloops או חס וחלילה, super-duper-uber-loops גם כנ"ל נוח נשמח אם תרצה לנסות אותם תיצור קשר סתיו ורעות

agamrafa

New member
אפשר לבוא למפגש החיפאי!

מוזמנת לבוא למפגש החיפאי ימי שני בשעה שש וחצי במרכז חורב בקומה התחתונה ליד הבית קולנוע. כבר ארבע שנים (חגגנו יומולדת שבוע שעבר) מגיעים בערך 15 איש בכל פעם. אווירה חמה ואוהבת!

למעלה