איסתא.....

איסתא......./images/Emo91.gif

חרא של חברה, אל תקנו דרכם....בשום פנים ואופן!!! מנסיון...

עמית22

New member
../images/Emo31.gif

למרות שאני תומך בחום בחרם צרכנים על איסתא, אולי כדאי לספר את כל הסיפור ולא סתם ללכלך (למרות שלא משנה מה תכתבי אני כנראה יתמוך בך
)

הסיפור...../images/Emo18.gif

אני וחברה קנינו כרטיס לתאילנד דרך איסתא, בגלל האסון ולאחריו לחץ מההורים ומכל אדם שמכיר/ לא מכיר אותנו, החלטנו לבטל את הכרטיס. דיברנו עם איסתא הם אמרו שהביטול הינו 25 דולר, לאחר יום שינו את הסכום ל- 100 דולר, בחקשנו לדבר עם אחראי, שכלל לא הועיל לחזור אלינו. לאחר שעשינו קצת רעש ובלאגן, ועירבנו גם את אל- על בעניין, איסתא חזרו בהם מהחלטתם והחזירו את המחיר ל- 25 דולר. במהלך כל הטיפול נתקלנו ביחס גרוע ביותר מנציגיי השירות, שכלל זלזול , מסירת פרטים שגויים, וחוסר סבלנות מוחלט. אנחנו לא הקשבנו למי שאמר של כדיי להזמין דרכם, וסבלנו... תקשיבו לנו אל תזמינו דרכם בחיים.........גם אם זה יותר זול....

עמית22

New member
אני כבר מזמן קיבלתי החלטה

שאני מוכן לשלם 50$ יותר לכל כרטיס שאני אקנה בחיי, ובלבד שלא ירכש מאיסתא

RenaB

New member
איחסא עוד סיפור אישי מזעזע

אני וחברה עשינו חיסונים במרפאת למטייל ועל הדרך החלטנו להכנס לאיסתא ולהזמין כרטיס כי הם היו הכי זולים. הסוכנת רצתה שנשלם לה דמי ביטול על המקום לא היינו מוכנות כי אז היה אוקטובר ואנחנו מתוכננות לטוס עוד שבוע. הסוכנת הסכימה שנשלם לה חודש לפני 50 דולר דמי ביטול ותשלום מלא על הכרטיס שבוע לפני בינתים עשינו פסיכומטרי, והסוכנת הנחמדה התקשרה בערך פעם בשבוע לראות מה שלומי. נגמר הפסיכומטרי באנו עם 50 דולר כל אחת ואז הסוכנת אמרה לנו לא 75 דולר דמי ביטול תשלמו לי עכשיו ואם לא חבל.. ובנוסף גם הרימה את מחיר הכרטיס במשהו כמו 20 דולר. היא דיברה בטון תוקפני שכזה אני לא נבהלתי והתחלתי להתווכח איתה לעזרתה באו כל שאר הפוסטמות במשרד והתחילו לספר לי סיפורים על הדלק שעלה, על הירדנים שמשדרגים ועל הסכנות שבקניית כרטיס כיוון אחד,אה וכרטיס סטודנט תמורת הנחה סמלית ידה ידה בלה בלה. חברה שלי כבר הייתה מוכנה לשלם אבל אני אמרתי לסוכנת תבטלי אותנו עכשיו,אני רוצה לראות שהשם שלי לא מופיע על המחשב שלכם.קמנו ויצאנו הלכנו לאופיר טורס שילמנו 20 דולר יותר על הכרטיס. אבל מה יחס של בני אדם . רק לא איחסא אפילו אם צריך לשלם קצת יותר

angelee1

New member
אני חושבת שלא צריך להכפיש ולהגזים

לי לדוגמא היה יחס מדהים מאיסתא, כשאני הייתי בתאילנד, הם עזרו לי כשהיה בעייה, אחרי כירטוס, כשהייתי צריכה לשנות מועד חזרה, שינו לי בלי לשלם יותר. לדעתי הכל תלוי על איזה סוכנים נופלים... חבר שלי באותו זמן בתאילנד, נתקל ביחס מגעיל ביותר, שאילץ התערבות המשפחה בארץ, בגלל הסוכן שלו באיסתא. (שנינו טסנו במועדים שונים, ככה שהזמנו כל אחד אצל סוכן אחר..). מה שאני מנסה להגיד, שהכל תלוי בסוכן נסיעות, ולפני שמזמינים, אולי כדאי להתייעץ עם חברים שלכם שטסו על הסוכנים שלהם, כי אני בטוחה שיהיו כאלו שישביעו אותכם לא להזמין אצל x ויהיו כאלה שיגידו לכם על יחס מדהים שקיבלו מy.

למעלה