אינסולין 30/70 ?

פיפי66

New member
אינסולין 30/70 ?

כבר עברו להם שבעה שבועות מאז שהתגלתה הסכרת (כרגע שבוע 33) והיא עקשנית, מסרבת להתאזן
לוקחת NPH בבוקר 12 יחידות ובערב 32 , יוק.. ערכי בוקר מסרבים לרדת אנדוקרינולוג (שגם מתמחה ביולדות) שהתייעצתי איתו המליץ לשנות סוג אינסולין ל 30/70 במקום NPH, אבל הרופאה במרפאה אומרת שלא נהוג לתת "תערובות" איסולין בהריון, ושהיא לא רוצה לעשות את השינוי, אלא להמשיך להעלות את ה NPH עד איזון יש פה בנות שכן קיבלו 30/70 ? אוףףף.. מה עושים??

כן

אני הועברתי לסוג הזה של האינסולין, אחרי שראינו שערכי הבוקר מתייצבים אבל ארוחת הערב מתחילה קצת לעשות בושות... אבל מהר מאוד הבנתי, שזה לא ובד. כלומר, ערכי הערב אוזנו - לטעמי ע"י אוכל שקצת שיניתי- מאחר וערכי הבוקר שבו להיות פחות טובים. לאחר דיון עם האנדוקרינולוג, הוחלט לחזור לסוג הרגיל ולהזרקת חצות בלבד. אני אמנם מזריקה כמות יחסית נמוכה של 3 יחידות - אבל לא אמרו לי דבר על סכנה או משהו לא בטוח בסוג הזה של האינסולין. מה גם, שכתבתי בעבר בפורום שאני משתמשת בזה, ולא נאמר לי דבר...
אני מקווה שקצת עזרתי?

כן

גם אני קיבלתי (אמנם לימים ספורים) והיו פה עוד שקיבלו. לא נתקלתי עד כה בשמועה שלא נהוג לתת מיקס אינסולין בהריון.

למעלה