אינטרנט בכבלים

asafbh

New member
אינטרנט בכבלים

שלום... יש לי אינטרנט בכבלים וכל פעם שאני רוצה להכנס לאינטרנט אני צריך להתקשר דרך החייגן שזה פעולה הגיונית אבל יש עוד דרך לעשות את זה אוטומטית ללא החייגן המעצבן(דרך אגב יש לי 012) ישר כשפועל הווינדויס זה מתחבר לאינטרנט אוטומטית.מישהו במקרה יודע איך עושים את הפעולה הזאת?ללא החייגן בכלל?

rafid1

Active member
מנהל
אתה צריך - לתאם את זה עם הספק-->

יש שמסכימים ויש שלא. עניין של לחץ. אישית - אני בעד בחייגן כמנגנון הגנה נוסף נגד התפרצות מגפות למחשב... תמיד אפשר להכניסו לSTARTUP ולא להרגיש שהוא קיים.

eladts

New member
חיגן לא מגן עליך

כי גם לפני שהוא עולה אתה מחובר לרשת הפנימית של הכבלים, שבה יש מספיק חולירות. אני מציע ניסוי: נחבר מחשב עם XP מהקופסא (בלי שום SP ובלי שום עדכון אבטחה) פעם אחת לכבלים ללא חיגן ובפעם השניה לכבלים עם חיגן (מבלי להפעל את החיגן) ונראה תוך כמה זמן הוא נדבק בשני המקרים.

rafid1

Active member
מנהל
בבקשה, תעשה ניסוי...

חייגן לא מגן, אבל מאפשר השהיה, והפעלת FIREWALL *לפני* החיבור לרשת האינטרנט. זה ההבדל.

nobodyworthy1

New member
בתור מי שניסה

התוצאות לא נעימות..בדיוק דקה וחצי עד שקפץ החלון החביב של דוד בלאסטר. הפתרון הכי טוב לדעתי הוא לחלק רק מודמים עם כפתורי Stand-By - כמו שיש עם מודמים של מוטורולה. ורק אחרי שהפיירוול עולה להחזיר את החיבור.

Fkl0ster

New member
אני מתפלא עליך...ננסה בפעם השניה...

בכבלים ע"י חיבור המודם אתה כבר ברשת שלהם, עם הפעלת המחשב. אתה כבר מחובר אליהם לרשת "ללא חייגן". יש לך IP. ברשת הזו נמצאים כל שאר המשתמשים במדינה. ברשת הזו יש המון דרעק ואני מכיר אנשים מקרוב שעשו פורמט למחשב כי נדבקו בבלאסטר ולא הבינו איך הוא נכנס להם למחשב לפני שאפילו יצרו את החייגן. בקיצור: חייגן לא מאפשר שום שהיה. השלבים שכל משתמש כבלים, בין אם הוא מחובר עם חייגן ובין אם לאו הם כדלקמן: להוריד ולצרוב פיירוול ואנטי וירוס (חינמיים!) לפני פירמוט. המהדרין גם יצרבו עידכוני אבטחה קריטיים עבור מערכת ההפעלה אותה הם עומדים להתקין. לנתק מודם מהחשמל\להכניסו למצב המתנה. לפרמט. להתקין ולקנפג את הפיירווול והאנטי-וירוס; כמו גם עידכוני אבטחה אם יש. להפעיל את המודם\להוציא אותו ממצב המתנה...*למי שמחובר ללא חייגן נא לדלג לשלב הבא. למי שמחובר עם חייגן, עליו להתקינו ולהתחבר דרכו לאינטרנט* לגשת במהירות ולבצע עידכון למערכת ההפעלה.

Fkl0ster

New member
וזוהי עדיין לא אותה ההרגשה...זה כמו

להשתמש בקונדום ולצפות להנות באותה מידה בלי.

למעלה