אינדורו

yoad dt

New member
אינדורו

יש לי שאלה לכם - איזה מרוצי אינדורו מיתקימים באזור הצפון - כלומר איפה...

WRm

New member
מרוצים בצפון

יש ב-14 לחודש מרוץ באזור הר חורשן. יש פעם בשנה מרוץ עמותה בגיבעת המורה. יש מרוצי שבילים (לא ממש אינדורו) באזור יער קירית אתא שמיתקימים מידי כמה חודשים ומספקים אקשן לא רע בדרך כלל. זהו פחות או יותר...

yoad dt

New member
יער קירית אתא...?

איך אני מגיע לשם - אני יכול להיכנס חופשי למקום בלי שתיהיה שם תחרות מאורגנת? - בעיקרות אני גר בישוב לא רחוק מנהריה - משם איך אני יכול להגיע?

Muznah

New member
יער קריית אתא

במקרה אני גר באזור ....... סע לכיוון היישוב עדי משם תמשיך בכביש עד שתגיע למן כביש עפר שמוביל יישר לתוך היער , בתוך היער עצמו אין סימוןני מסלולים אבל אתה פשוט יכול לראות בתוך השבילים וכאילו לעשות מסלול......הייתה שם תחרות לפני חודש אם אני לא טועה

WRm

New member
דרך נוספת להכנס לשם היא דרך

הכביש שמחבר בין צומת _____(אין לי מושג) לצומת יגור יעני אם אתה בא מכיוון צומת לב המפרץ לצומת יגור אתה פונה שמאלה בצומת יגור שם על הכביש יש כניסה לאתר פיקניקים מנגלאות כזה ומישם יש ירידה לשטח אבל זה באמת לא אינדורו למרות שיש שם כמה סינגל טרקים קצרים ששימשו חלק מתואי התחרויות

yoad dt

New member
מיצטער על הבורות בגיאוגרפיה...

נגיד ואני בא מנהריה - איך אני מגיע לישוע עדי..., תודה מראש...

WRm

New member
פתח אטלס כבישים חפש במפתח

מצפה עדי או הרדוף (ישובים ממש צמודים). ברגע שמצאת אחד מהם כנס לכביש הגישה של עדי מישם יש לך אפשרות לחצות את עדי ולרדת לשטח או ליסוע בכביש עוקף עדי/הרדוף ואז לרדת לשטח או לתאם איתי בטלפון איזה שבת ולהצתרף על איזה כלי אתה רוכב? dt?

yoad dt

New member
גם וגם

אני גם יבדוק באטלס ואני ועוד כמה חברים אולי נארגן טיול למקום, אם כן אני ידבר איתך אני רוכב על די טי, אתה?...

yoad dt

New member
...

סבבה..., אני יהיה איתך בקשר אם אני יצליח לארגן כמה חברה לטיול באזור...

למעלה