אין עם מי לדבר.................

שירז29

New member
אין עם מי לדבר.................

כל כך מתסכל,,,,,, אני עם כאבים בכיבה כבר כמה ימים,הרגשתי היא מעין שבר בקיבה. וכשאני מתקשרת לבית החולים,ומצפה לדבר עם רופא,פשוט מאוד אומרים לי לא. והכי קטע,שאני אומרת שזה דחוף,אומרים לי לכי למיון. הכי קטע,שהתקשרתי לפקידה של חרוזי,וביקשתי שתעביר לו הודעה חשובה, והיא אמרה לי שתחזור אלי,היא לא חזרה,ושהתקשרתי שוב,ענתה רק המזכירה, האלקטרונית,וככה כל היום. ומה עלי לעשות,לחכות עד יום ראשון,לתור שנקבע לי, ובנתיים לסבול את הכאבים,ואי הנוחות,שאני מרגישה איתם, כל כך רע. כל כך רע לי,ואני מתוסכלת,ממש רשלנות,ואי אכפתיות, שבשעת צרה,פשוט מאוד, א י ן -ע ם -מ י -ל ד ב ר ............. הסובלת שירז............

רוייקו

New member
חרוזי רק הגיע מחו``ל היום...

אף רופא לא יוכל לתת לך חוו``ד טלפונית לגבי הרגשה כזו או אחרת... הכי טוב שתגשי אליהם למרפאות. יש להם תורים בימי ראשון ושלישי. הכל הולך שם די מהר. אם את אומרת שאת צריכה דחוף, הם מכניסים אותך למועד הכי קרוב. את יכולה אפילו ללכת מחר. פשוט גשי לדלפק ויוציאו לך את התיק. זה יקח קצת זמן לקבל את התיק שלך משום שלא הוכן מראש, אבל יתנו לך תור. ועוד דבר, קשה לי להאמין שמדובר בשבר בקיבה. לא ניתן להרגיש שבר מבחינת אינטואיציה. יש מה שניקרא שבר-בקע סרעפתי שהסמנים שלו הם שיהוקים, גיהוקים, צרבות חוזרות ונישנות הגורמים לכאבים ותחושת מועקה בבית החזה. אני מניח שהכירוג יתן לך לבצע צילום ושט קיבה עם בליעת בריום על מנת לשלול בעיות הנובעים מהניתוח או כל בעיה אחרת עליה את טוענת... תרגישי טוב

שירז29

New member
רוייקו,התור נקבע לי........

רוייקו,כן אני יודעת,דיברתי עם מלי,שהיא המחליפה של נאוה, והיא צריכה להחזיר לי תשובה מפרופסור חרוזי עוד היום. בכל אופן, התור נקבע לי ליום ראשון,ואז נראה מה יהיה. אני,בריאותית,מרגישה עדיין לא טוב. שירז.........

למעלה