אין מחיר לשום מקום בארץ במונית

מצב
הנושא נעול.

נוסעים יקרים, הידעתם כי הנסיעות במוניות אין מחיר שנקבע מראש, כנ"ל יש לכך תקנה אשר אומרת שנסיעה במונית רק במונה לכל מקום, כנ"ל יצא תמיד זול יותר מהמחיר שהנהג יקבע לכם. כנ"ל לא יכול נהג להציג לכם מחירון ספר כי זה נוגד את החוק והעונשים על כך הם: זייוף, מרימה,והונאה. נוסעים שיש להם שאלות אני כאן מחכה לתגובות כנ"ל נהגי המוניות...

איליה.

New member
אתה מדבר רק על ספיישל, נכון?

נוסעים יקרים, הידעתם כי הנסיעות במוניות אין מחיר שנקבע מראש, כנ"ל יש לכך תקנה אשר אומרת שנסיעה במונית רק במונה לכל מקום, כנ"ל יצא תמיד זול יותר מהמחיר שהנהג יקבע לכם. כנ"ל לא יכול נהג להציג לכם מחירון ספר כי זה נוגד את החוק והעונשים על כך הם: זייוף, מרימה,והונאה. נוסעים שיש להם שאלות אני כאן מחכה לתגובות כנ"ל נהגי המוניות...

רק לסייפשל בלבד

רק לסייפשל בלבד
אין מחירון לשום מקום בארץ, וגם עם יהיה בקרוב זה יופיע במונים, וגם יהיה הזכות בהפעלת המונה בכל נסיעה בזמן שהנוסע יבקש זאת מהנהג, והנהג לא יכול יהיה להגיד לא... יש לציין גם, שנוסע שמבקש ועוצר נהג מונית, חייב הנהג להסיע את הנוסע לכל מקום גם עם הוא עצר ומחפש להסיע לאזור שאליו מעוניין להגיע או לא פנוי..... בקיצור יש לנוסע זכות לקבל את השירות הטוב ביותר......

oren*

New member
אתה בטוח שהמחירון אינו חוקי?

אז איפה מתלוננים על תחנות בהן לכל המוניות יש את הספרים הללו? בפתח תקווה, בהוד השרון ואפילו בתחנת מוניות עזריאלי בתל אביב.

אין מחיא לשום מקום במונית מצטער

אז איפה מתלוננים על תחנות בהן לכל המוניות יש את הספרים הללו? בפתח תקווה, בהוד השרון ואפילו בתחנת מוניות עזריאלי בתל אביב.
אין מחיא לשום מקום במונית מצטער
מצ"ב תקנה מספר 510 לתקנות התעבורה המתייחסת להפעלת מונה במונית. לתלונות יש לשלוח לכבוד משרד התחבורה בצירוף הקבלה של הנהג או מס´ המונית זה שמעל המונית הקובע הצהוב.. לכבוד: צבי ברומר המפקח על המוניות והתעריפים, או למפקח על המוניות. רח´ המלאכה 8 ת"א..... יש לפרט וכנ"ל לתת מס´ טל´ ומה היא התלונה.....

מצב
הנושא נעול.
למעלה